Skocz do zawartości
Lisek

Tweak.pl - pomóż liskom przetrwać zimę

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na Tweak.pl nie dzieje się dobrze :( Ja jakiś czas temu poznałem kogoś, kto mnie pochłonał bez końca i nic mi sie kompletnie nie chce (choć ostatnio na szczęście dochodzę do siebie).

 

Przyznam szczerze, że bardzo poważnie chodziły mi po głowie plany zawieszenia działalności serwisu. No ale lepiej go jakoś uratować, chyba... :) Mam nadzieje, że ktoś mi w tym pomoże...

 

Teraz do rzeczy. Poszukujemy osób (głównie newswriterów ale i recenzentów), którzy pomogliby ciągnąć ten serwis. Jeżeli znajdzie się kilka osób (tak przynajmniej 3) to na prawdę nie trzeba będzie poświęcać dziennie dużo czasu na pisanie newsów. Czego wymagam? Na pewno dobrej znajomości angielskiego, ale to nie wszystko. Trzeba mieć obeznanie w dziedzinie kompów/podkręcania i modyfikacji. Tutaj gorąco proszę osoby, które mają tylko dobre chęci, a gorzej jest z wiedzą komputerową - zeby sie nie zglaszaly. Jeżeli będą się zgłaszać naprawę obcykane osoby, to wiele łatwiej będzie nam wyłowić te najlepsze i szybko wrocic z Tweakiem do zycia.

Najchętniej wezme osoby, które już pisały newsy - wiedzą w czym rzecz i są w tym dobrzy, ale bez takiego doświadczenia też z miłą chęcią kogoś przyjmiemy :) Aha, trzeba znać też podstawy HTML'a.

 

Recenzenci - tutaj wymagam troche więcej, bo to w końcu odpowiedzialniejsza funkcja. Na pewno znajomość HTML'a, angielskiego i DUZE doswiadczenie ze sprzetem. Milo tez by bylo, gdyby ktos mial w domu cyfraka zeby zdjecia robic.

 

W zamian, wiele dać nie mogę. Na pewno będzie do skrzynka pocztowa lub alias w stylu login@tweak.pl. Kasy, jak cos bedzie to sie podziele :) ALe ostatnie 3 miesiace to jakies 180zl, ktore i tak skroil mi ojciec (czas zalozyc wlasne konto). No chyba ze jakas firma po testach zostawi jakis sprzet (bo i tak bywa, aczkolwiek glownie z coolerami).

 

Zglaszać jest sie najlepiej w tym wątku, lub na e-mail: piotrek@tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Tweak.pl nie dzieje się dobrze :( Ja jakiś czas temu poznałem kogoś, kto mnie pochłonał bez końca i nic mi sie kompletnie nie chce (choć ostatnio na szczęście dochodzę do siebie).

Heh a ja sie dziwilem dlaczego tak cienko tweak pszedzie :wink:

Ja byl bym chetny na news writera ale czasu za duzo tez nie mam ale na news'y wystarczy i to hoho. Co do podstaw html'a to sie tam troche robilo ale jak by co to mozna sie podszkolic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisu, co ty? Myślałeś nad zamknięciem serwisu? 8O Przecież to najleprze polskie forum komputerowe!!! Brak newsów? Na forum codziennie coś jest nowego i to dużo! Szczerze ci powiem, że kompletnie mnie nie obchodzą recenzje czy newsy- tego jest pod dostatkiem u konkurencjii. Forum ma tą jednak przewagę, że jak dyskutujemy o jakimś produkcie, nigdy nie będzie to opinia jednostronna, a wnioski się wyciaga samemu- to jest to! :) A, że wałkuje isę pewne tematy po 100 razy, to tylko oznacza, że nawet i najleprza i dopracowana recenzja, nie była by wystarczająca- zawsze zoastają jakieś wątki do omówienia. 8)

 

PS- jak ten serwis padnie, to by oznaczało, że się poddałeś, że FrazPC razem z Vegitą (Pipką) będą srać pod siebie ze szczęścia, że jedyny zażarty konkurent- rzeczywiście na wysokim poziomie- odpadł z gry( tak sie stało z www.pc.com.pl :cry: ). :evil:

 

Tweak ma swoja niszę w necie i jest w tym najleprzy!. Tweak RULEZ!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- moze to nie będzie najszczęśliwsze porównanie, ale jak wiadomo, jest cos takiego jak Warez ;) Stronki powstają, są jakieś tam uploady, trochę tego, trochę tego.....i stronka pada. Czemu? Bo takich stron są tysiace. No i jest P2P. A i jest pare stron, co kiedyś było właśnie takie jak napisałęm wcześniej i przekształciło sie w forum- i to wyłacznie. Wymiana informacjii jest gigantyczna, ludzie z chęcią coś piszą, bo widzą, że nie ma tak, że coś siezrobi- a tu ani dziękuję ani spierd......I o to tutaj chodzi- ludzie piszą co wiedzą- jest konfrontacja, czasem konflikt, ale wiesz, że ktoś to widzi i reaguje na to. To jest przyszłość!

 

PS2- możesz zrobić tak jak z www.guru3d.com- władza w ręce ludu- i serwis ciagnie się sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lisek sluchaj jak chcesz to moge ci pomoc pociagnac ten serwis. Znam bardzo dobrze język niemeicki newsy mogę z niemeickich stronek brać a z angielskim radze sobie dosyc dobrze uczę się 7 rok. Htmla też znam także z tym nie było by problemów jeśli chodzi o znajomość sprzętu to też nie ma problemu z tym siedze w kompach juz od 5 roku życia no a mam teraz 17 jak coś to pisz lisek na gadulca 1618066 albo na maila pisz mardos@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do cyfrówki to mam akurat także mógł bym robić fotki z recenzji jak chcesz to moge ci podesłać recenzje jakąś. A co do sprzętu na testy to mógł bym zagadać ze znajomą hurtownią nie będę pisał nazwy nałamach serwisu bo jest ona znana wsyztskim w polsce może by dawali sprzęt na testy na dwa trzy dni żeby potem recenzje zamieszczać na seriwisie tweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli chodzi o serwis to jest ok:)

jesli chodzi o forum - to moje ulubione musze przyznac :)

co do newsow to w wolnym czasie moglbym cosik napisac - dostep do neta mam caly czas; jesli chodzi o testy sprzetu to jesli wpadnie mi cos w lapki to moze tez cos z tego bedzie:)

ok anyway mam nadzieje ze ten serwis przetrwa :)

God Be With You Tweak.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak cos to ja chyba moge, jestem na drugim roku fil. angielskiej, takze z jezykiem nie jest zle. Prawie codziennie zagladam na stronki typu overclockers.com, wiec moge to jakies newsy zamieszczac. Duzo sie bawie w modyfikacje kompa etc...

juz drugi komp chlodzony woda, vmod do radeona etc, poza tym programuje w delphi, troche stronek popelnilem html,php. Na jak cos to na ja jestem chetny raczej.

 

.. a i kiedys pracowalem w lokalnej gaziecie Tydzien Trybunalski, cotygodniowe artykuly o RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moglbym z "doskoku" napisac jakis tekst o modyfikacjach. Angielski znam na średnim poziomie, za newsy niechcialbym sie brac bo to troche za duza odpowiedzialnosc jak dla mnie... HTMLa znam, php i js troche tez. Aparat moze od kolegi pozycze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja również zgłosze chęć tworzenia tej strony.

Moge robić tłumaczenia z anglika na polski. Z html jest dosyć dobrze.

Reszty można sie nauczyć jak będzie potrzeba.

nr. GG  4198815

również z wielką przyjemnoscią udostepnie swój czas wiadomosci dla potrzeb Tweaka .Bo nie mozna stracić tak cennego serwisu nie wyobrazam sobie tego

 

Reszta w Mailu Do Towazysza broni(Tweaka) LISKA

pozdrówka wizjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, zatem są jacyś chętni :) Trzeba wyłonić tych najlepszych newswriterów.

 

Najpierw zapraszam do przeczytania tego krótkiego "regulaminu" :D

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=102546

 

No a potem wrzucajcie na "forum nowości"... zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje że sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoc moge wiedza mam spora mam tlumacza od angielskiego a nawet kilku sprzetu duzo mialem w lapach  jezli my cywile mamy ciagnac tweaka to trzeba to zrobic szkoda zeby tyle pracy poszlo psu w dupe

dokładnie bo Tweak to niezła skarbnica wiedzy zresztą widać po ilości uzytkowników. Przyłaczam sie i popieram słowa Grzybu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zainteresowanych sporo. Nie mam za wiele czasu (praca), ale jesli jestes zainteresowany wspolpraca to pisz na prv.

 

Pracuje w sklepie komputerowym juz 3 lata. Handluje z najwiekszymi hurtowniami w polsce komputronik, jtt, action, pronox, incom, inter-es i pare innych, w zwiazku z tym mam zawsze najnowszy sprzet do dyspozycji. Zadzwon do ktorejs z hurtowni i zapytaj ile mayasoft computers bierze towaru - jesli chcesz mnie sprawdzic. Sprzet znam w stopniu b.dobrym html wraz z podstawami php- w stopniu +dobrym. mam wlasny serwer www + ftp + mysql. Jesli jestes zaintersowany to daj cynka. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci pomóc w prowadzeniu serwisu. Angielski określam jako średnio zaawansowany, mam kamerke cyfrową, ew. dostęp do aparatu cyfrowego i pirometru. Html dość dobrze znam. Jeśli chodzi o sprzęt to wentylatory są moim największym konikiem. Jakby coś to klep na erbs@tenbit.pl.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chętnie pomogę.Mam Cyfraka Cybershota znam troche html (najwyżej poprawie) zaawansowany niemiecki i angielski.Sprzęt of course znam od podshefki,uwielbiam modowac okienka,wc itp.Z software tez nie jest najgorzej przecież umiem instalowac Windowsa :D :D :D :D

Jakby co to MATZ@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak znam sie na kompach jak nie byle kto: ostatni moj komp to zlutowałem sam ;) poszło sprawnie bo do sklepu elektronicznego mam 2 kroki ;)

A czasu wolnego mam tyle, że jak bym chciał policzyć ile, to by mi dnia zabrakło;)

A jezyki to znam prawie wszystkie oprócz poleskiego, angielskiego, rosyjskiego ;)

A chęci do pracy mam aż tyle, że sam nie wiem ile ;)

A i na Html znam sie ;)

 

Pozdrawiam,

xT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, widze znow sie skonczylo na dobrych chęciach.... Jak już przychodzi do pisania newsów to nikogo nie ma.

Nie boj zaby, pomozemy. Ja sie na to pisze! W pracy mam neta i w chalpie tez stalka, dla mnie zaden problem. Pomoge! Nie ma problema!!! 8)

Tweak RULEZZ!!! :D

Mam WebCam-a wiec fotki sa mozliwe, w dzien ladniejsze, wieczorami kiszka. Na chlodzeniu powietrznym znam sie bardzo dobrze, modyfikacje to moj konik, zreszta wystarczy jak zajrzysz na moja strone. Co da kasy nie przejmuj sie niczym, to z sympatii, jak czasem jakis fajny Cooler wpadnie mi w lapki, lub jakies inne akcesoria to bedzie super. Rowniez mam propozycje co do polaczenia sil naszych redakcji, na razie w MODDING ZONE.PL ;) mykam sam, jestem sila napedowa i czasami nie wyrabiam, ale na przyklad jakby sie udalo ujednolicic system newsow i zrobic tak, ze na obu stronach beda sie pojawialy te same, mozna by sie rozchulac nieco. Mam rowniez ciekawa propozycje dla modderow, otoz mam pewne dojscie oficjalne i jak najbardziej legalne do wycinania laserowego w bokach obudow oraz do taniutkich LaserLEDow i UVLedow, Wiatrakow swiecacych, i.t.p. rzeczy, gdyby sie dogadac, wszyscy bylibysmy zadowoleni (mam nadzieje na jakis interes z tym zwiazany)

 

P.S. English is fun! Znam i ten jezyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOD save the TWEAK

Z zebraniem ekipy nie powinno być problemu.

Sztuka w tym by dobrać odpowiednich ludzi.

Zamias szukać złotej rączki, poszukajcie kilka osób która znają się na konkretnych dziedzinach.

Ja chętnie pomogę, znam angielski niemiecki i uczę się francu(s/z:)kiego,

znam HTML, mam dużo wolnego czasu, szybki dostęp do NET'u.

Pozatym siedzę w kompach od 10 lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie warunki spełniam (cyfrówka, obeznanie w kompach, doświadczenie NewsWritera, html, stałe łącze, jezyk obcy i co najważniejsze: czas). Zarówno do pisania newsów jak i recenzji.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na GG: 3196689.

 

Może wszyscy się na czacie zgadają? Ja bedę dzisiaj kilka godzinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek - tak jak kiedyś mówiłem... Pogadamy jak bede miał stałe :) A będzie to na przełomie roku więc chyba możesz mi jakiś fotel tam u siebie grzac. Newsy + recki sprzetu dostepnego w W-wie itp. "Troszke" na robieniu stronek sie znam - kiedys miałem swój serwis jak pamietasz moze :wink: Angielski na poziomie wystarczajacym do przeklepywania news'ów ang=>pol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...