Skocz do zawartości
Lisek

Tweak.pl - pomóż liskom przetrwać zimę

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge cos czsami zrecenzowac ;) tak dla przyjemności a nie stałęgo etatu ;] chociaż kto wie ;]. Recenzować mogę procki (najlepiej Intela) , karty graficzne ;], oprogramowanie..... Sprzęt i soft się dorwie bo mam znajmości w dwóch firmach komputerowych. Z aparatem też nie ma problemu. Umiem html'a (w skali od 1-10 na 7+) z php o wiele gorzej, robiłem kilka serwerów na linuxie dla firm, grafika w PSP.

czasem można podrzucić jakeigoś NEWS'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ja bym się załapał do newsów, lubie to robić... tylko musze sobie jeszcze język oficjlany wyszlifować 8) ... pozatym wszystko ok, angielski, html...

 

małe pytanko, czy w newsach skupiac sie tylko na sprzęcie, modach, overclockingu, czy także software wchodzi w gre (oczywiście mówie o tych ważniejszych odkryciach :wink: )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam dobrze francuski i mogę wchodzićna francuskie strony i podawać co u nich siędzieje jak i co i jak u nich ceny stoja i jakie gry są najlepsze

Super, on est a deux en equipe francophone ;P Sauf qu'on va surement pas parler de jeux video sur notre site ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam dobrze francuski i mogę wchodzićna francuskie strony i podawać co u nich siędzieje jak i co i jak u nich ceny stoja i jakie gry są najlepsze

Super, on est a deux en equipe francophone ;P Sauf qu'on va surement pas parler de jeux video sur notre site ;)

Marco. Bez szpanu!! ;)

 

ps. kupmy Liskowi palto skoro mu tak cięzko ;) heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj odrazu szpanuje ;P

Nie znam za to rosyjskiego a moja gramatyka angielska kuleje okrutnie nie mowiac ze ostatnio anglik sie na mnie patrzyl jak na debila jak powiedzialem na fryzure coiffure (zeby nie bylo niedomowien - w slowniku taka forma istnieje ;)

Zreszta moje zdolnosci jezykowe sa tragiczne. Znam sporo jezykow dlatego ze mam dobra pamiec sluchowa ale gramatyka a niedaj boze ortografia we wszystkich kuleje, nie mowiac o miszungu ze mi sie czasem popierniczy i po niemiecku powiem van es glift zamiast danke ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje konkurs na najlepszy artykul, test. wtedy duzo osob by sie wzielo za pisanie a teksty by byly publikowane na tweaku :D

To nie jest dobry pomysl, bo ktos mmoglby spisac z kads recke i co w tedy? Chcialoby ci sie tyle prac sprawdzac i porownywac? Do tego ktos moglby trafic do redakcji przez uszustwo, wiec takie osoby powinny byc wybierane choc by patrzac na wypowiedzi na forum, czy sa one fachowe czy tylko delikwent siedzi na oslej i daje ankiety w stylu: "Ile gramów kurzu masz na wentylu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje konkurs na najlepszy artykul, test. wtedy duzo osob by sie wzielo za pisanie a teksty by byly publikowane na tweaku :D

Jest to prawdopodobne ale powiedzmy ze nie za szybko bo nalezalo by ustalic jasne reguly gry i znalezc sponsorow

I niestety obawiam sie duzej ilosci plagiatow chociaz mysle ze duza i ladna blacklista z napisem ZLODZIEJE mogla by pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco mam zapytanie, ostatnio wiele czasu poświęciłem

na pisanie dwóch mega newsów ( a przy okazji wyniki z FX miałem

pierwszy :P ) czy mogłbyś je zobaczyć ( śą one dosyć stare ale jare) oto adres :

Do Geforce FX :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=17220

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=17261

( jak by coś ty pytaj się wizjonerka )

A do Lonhorna:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=17349

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest absolutnie niech Bóg ma was w opiece jak wchodzłem tu poraz pierwszy to nie miałem pojęcia co to jest fsb, mnożnik wogóle windows gry itp. a teraz już qrde moge szpanować ;) przed kolegami wiedzą jak kumplowi ostatnio zrobiłem wykład o prockach to za cholere nie wiedział o co mi biega i sie tylko pytał ty skąd ty takie rzeczy wiesz <lol> a newsa jakiegoś można czasem wrzucić od serca dla Liska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...