Skocz do zawartości
adamm

Hamachi

Rekomendowane odpowiedzi

jak napisalem w poprzednim poscie.... mam ping 10-30 czasami 40 ale nonstop jest connection interpurted tak jak bym mial ping 999 np. mysle ze wyraznie to napisalem poprzednio wiecie moze o co chodzi ? :( ewentualnie jakis inny program teg otypu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC mam problem z Hamachi nie moge przeglądać zawartości udostepninoych plików mojego kumpa pisze ze siec nie istnieje co mam zrobic zeby było ok, a m€j kumpel moze odemnie sciagac pliki

 

 

 

MOJA sieć

NAzwa: MORTARO

 

HASŁO; cpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten programik (Hamachi) od paru dni, jest naprawde niezly. Co prawda jeszcze nie probowalem sciagac udostepnionych plikow , ale nie watpie w to , ze to dziala ;). Narazie sprawdzam jakie gry dadza sie uruchomic przez wirtualnego LANa przy wspolpracy z tym programem. Jak narazie sprawdzalaem: Starcraft(dziala), UT2004(dziala), NFSU2(nie dziala, wydaje mi sie ze to chyba jedna z nielicznych gier , w ktore sie nie da pograc przez wirtualnego LANa). Mam prosbe. Czy moglibyscie tu wpisywac gry w jakie udalo sie wam pograc na wirtualnym LANie, za posrednictwem tego programiku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie moj kumpel ma neo 128 dopiero co sformatowal dysk powylaczal wszystkei firewalle i zapore windowsa polaczyl sie z moim serwerkiem ale u mnie ma zolte koleczko przez co nie widzi gry na lanie czym to moze byc spowodowane??? Ja juz nie wiem jak mam mu pomoc... probowalismy juz wszystkiego o czym wiemy...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programik fajny, sprawdzalem w q3 i dziala, ale chcialem pograc w lfs i jak wpisuje wszystko dobrze (ip, port, haslo) to mowi, ze nie znajduje ip...

Da sie wogole grac w gry, w ktorych sie wpisuje ip, czy tylko w takie, ktore pokazuja ogolny spis serwerow w lanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko dziala : Quake3Arena dobrze dziala tylko jak juz chcem zagrac w jakąś inną gre np : HL to wyskakuje błąd Could noc connect to game serwer Reason : LAN servers are restricted to local clients (class C). Albo taki błąd przy Counter-Striku : LAN servers are resticted to local clints (class C). tylko najdziwniejsze jest to ze ja moge grac tylko z jednym moim kolegom :/ z innymi nie :/ prosze o kontakt przez GG:3878333 lub email:gardlo2@o2.pl

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten programik (Hamachi) od paru dni, jest naprawde niezly. Co prawda jeszcze nie probowalem sciagac udostepnionych plikow , ale nie watpie w to , ze to dziala ;). Narazie sprawdzam jakie gry dadza sie uruchomic przez wirtualnego LANa przy wspolpracy z tym programem. Jak narazie sprawdzalaem: Starcraft(dziala), UT2004(dziala), NFSU2(nie dziala, wydaje mi sie ze to chyba jedna z nielicznych gier , w ktore sie nie da pograc przez wirtualnego LANa). Mam prosbe. Czy moglibyscie tu wpisywac gry w jakie  udalo sie wam pograc na wirtualnym LANie, za posrednictwem tego programiku??

1670736[/snapback]

W NFS UDG 2 da się grać za pośrednictwem tego programu. Musisz edytować plik server.cfg, który znajduje się w katalogu z grą i usunąć ostatnią linię z podanym adresem IP :) (poza tym, jeśli tworzysz grę np. na Drift, wszyscy podłączeni muszą wyszukiwać gry w trybie Drift, inaczej rzecz jasna, że nie znajdą Ciebie)

Poza tym świetnie się gra w Joint Operations Typhoon Rising, Raven Shield, Ghost Recon ...

Edytowane przez hst_martinez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym se zagrać w CS`a przez neta, ale nie moge :(

Mam radiówke, serwery wykrywa, ale nie podłancz...

A w przypadku Quake jest inaczej nie wykrywa wogóle SERWERÓW!!!!!

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakos to nie dziala bo ja i kuzyn mamy podlaczenie i ja do niego i on do mnie i ani tak ani tak jak mamy zolte swiatelka... nie da rady dac przegladaj... a ja mam udostepnione pliki caly czas... moze macie jakis opis jak postawic na hamachi ftp stepbystep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi sie nagralem.... :/ dzialalo wszystko supe ekstra miodzio itd az tu w koncu widze kumpla na zolto :/ o co znowu chodzi ;/ robilismy nowa siec wlaczalismy magiczna opcje kombinowalem z firewallem :( wtf ? :( zna ktos podobny program do hamachi ? albo wie jak to naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko dziala : Quake3Arena dobrze dziala tylko jak juz chcem zagrac w jakąś inną gre np : HL to wyskakuje błąd Could noc connect to game serwer Reason : LAN servers are restricted to local clients (class C). Albo taki błąd przy Counter-Striku : LAN servers are resticted to local clints (class C). tylko najdziwniejsze  jest to ze ja moge grac tylko z jednym moim kolegom :/ z innymi nie :/ prosze o kontakt przez GG:3878333 lub email:gardlo2@o2.pl

  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:

1713748[/snapback]

Ktos ma pomysl jak rozwiazac ten problem ??

Chialem z kumplem pograc w cs'a, a tu taki zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...