Skocz do zawartości
agata11

Manadaryna..

Rekomendowane odpowiedzi

sreberko - jak chce sobie pospiewac to niech sobie pospiewa przed lustrem w domu albo jak ja bedzie wisniewki w nocy posuwal i niech innych pani Marta W. nie meczy swoim spiewem bo to sie robi już nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sreberko - jak chce sobie pospiewac to niech sobie pospiewa przed lustrem w domu albo jak ja bedzie wisniewki w nocy posuwal i niech innych pani Marta W. nie meczy swoim spiewem bo to sie robi już nudne.

1631296[/snapback]

A czyż ja mówię,że nie,tylko jak zobaczyłam te łezki to mi się jej żal zrobiło,biedactwo tak się stara,robi się na Dodę,a wy nic tylko na nią ,oj panowie nie ładnie tak na niwiastę,przykrość taka,że aż płacze,wstyd.HAhahahaha :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby czesciej spiewała na zywo, to by spiewala znacznie lepiej, na początku pierwszej piosenki widac było, że zwykle spiewa z playbacku(problemy z spiewaniem do mikrofonu).

Druga zaspiewala juz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gdzies sie pojawi na p2p nagranie jej wyczynu, to bardzo prosze o torrenta/e2dklink albo nazwe pliku na priv lub w tym temacie :mrgreen:

 

Jak ja moglem to przegapic :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jaki mąż taka żona!!!! widziałem wiele ale to było przegięcie!!!! jak wygra tego słowika to sie  :mur: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1631533[/snapback]

wisniewski umial spiewac tylko poprostu jego muzyka wyszla z mody....

jeszcze 6-7 lat temu szalelismy za ich troje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisniewski umial spiewac...

1631614[/snapback]

:blink: :mur:

 

Swoją drogą to ten występ Mandaryny powinien mieć inny znaczek w lewym górnym rogu ekranu. Zamiast 7 powinno być co najmniej 16 ;) KRRiT się nie popisała :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ten występ Mandaryny powinien mieć inny znaczek w lewym górnym rogu ekranu. Zamiast 7 powinno być co najmniej 16 ;) KRRiT się nie popisała :|

1631619[/snapback]

Dokladnieto samo wczoraj sobie pomyslalem..

 

 

Obejrzalem dzis ponownie te jej jęki i wypociny poprostu :mur: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOPA HOPA HOPA

rotfl ;d pieknie zaspiewala ;( pieknie chlip, lezka mi sie w oku zakrecila ;( ze oszczerstwa takie. Chora poprostu byla jak to nagranie do netu wycieklo i tyle ! teraz potwierdzila ze glos ma na miare najwiekszych tego swiata ;( a jak do samego fortepianu spiewala !!!!! CUDO CUUUUUDOOOOO ta gora ten aksamitny glos. MANDARYNA KOCHAM CIE ZA TE NIESAMOWITE DOZNANIA

 

BTW HOPA HOPA HOPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, przesłuchałem.

TO co było na schodach - bije nawet hymn z Korei ;] Szkoda, że ten plik nie zawiera w sobie oceny jurorów. Jak ktoś coś znajdzie to niech podrzuci. Chętnie to obejrzę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciao.Ech lubię was,wasze opinie brzmią dla mnie jak jakie pienia anielskie bo już myślałam,że głucha jestem i tylko mnie się wydaje,że Ona śpiewać nie umie.Co do reszty to nie od dziś wiadomo,że w dzisiejszych czasach o sukcesie decyduje wizja a nie fonia a o wygląd to Ona potrafi zadbać i trzeba jej przyznać; tańczyć potrafi.Ja osobiście wolę Flintę gdyby jaszcze przestała wyglądać jak szara myszka,bez przesady oczywiście ale trochę koloru by się jej przydało bo tak to tylko fani,reszta świata jej nie widzi a szkoda bo talent jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przede wszystkim nie doszło by do tego "szoł" gdyby nie plecy mężusia.

 

A numer na schodach powala :lol2: A może moje głośniki za 20zł nie są w stanie w pełni przenieść cudownej barwy głosu Manadarynki ??? Eeee... chyba jednak nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ShKieLet

Ale sie podniecacie :)Mandaryna_-_Ev_ry_Night__Sopot_2005_.Sama powiedziala kiedys ze nie umie spiewac.Ten drugi utwor w srodku to dalo sie nawet posluchac ale początek byl tragiczny.Mi nei przeszkadza to wogole...po prostu przelaczalem sobie na mecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na JoeMonster był jakiś którki filmik nagrany komórką z Mandaryną za kulisami w roli głównej. Ale go szybko zdjęli i nie załapałem się.

Pewnie ich Michaś postraszył.

 

Może ktoś ma ten filmik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na JoeMonster był jakiś którki filmik nagrany komórką z Mandaryną za kulisami w roli głównej. Ale go szybko zdjęli i nie załapałem się.

Pewnie ich Michaś postraszył.

 

Może ktoś ma ten filmik ??

1631748[/snapback]

haha, połknąłęś haczyk

przecież tam nie było żadnego filmu

 

Kiedy kwiczy Mandarynia, głowa puchnie - zdycha świnia...

Jak zanuci i zakwiczy, zdycha szaman w wielkiej dziczy...

Jak zatańczy, zakołysze - VIRGIN - "DOSYĆ" w uszach słyszę...

Jak piruet, szpagat zrobi - potnę się nożykiem z OBI...

Nasza słodka Mandarynka

ni to chłopczyk, ni dziewczynka

Głosu ni ma, w gardle strzyka

Ruchy jak paralityka

SMSa na nią ślę

Słowik jej należy się!!

Gdyby Marta posłuchała, to by dzisiaj nie śpiewała!

Jednak pycha zwyciężyła... Marta buzię otworzyła!

Takie popłynęły dźwięki, że aż w uszach mam obrzęki...

Widać Bozia chytra była i talentów poskąpiła!

Lepiej wzrok i humor stracić

niż się owej śpiewem raczyć.

Lepiej dostać kopa w nery

niż posłuchać tej cholery.

 

 

Lepszy ostry atak kolki

niż występy tejże Polki.

 

 

Lepsza grubianina fama

niż na żywo owa dama.

:D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, połknąłęś haczyk

przecież tam nie było żadnego filmu

1631761[/snapback]

No po początkowych kkomentarzach wydawało mi się że jednak jakiś był :?

 

Może nie na temat ale zobaczcie to zdjęcie:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źródło

http://marta-mandaryna-wisniewskaa.blog.onet.pl/

 

04 września 2005

Jak możecie ?

Przeglądając komentarze na blogu i na innych blogach, dochodzę do wniosku, że jesteście bezczelni !!! Czy nie szkoda wam Marty ? Jak możecie się tak z niej wyśmiewać ? Marta jest mądrą i wrażliwą osobą, a wy jej nawet nie oszczędzicie :( A może nie lubicie jej z powodu jej męża ? Marta chciała jak najlepiej wypaść w Sopocie i pokazać wam, że jest dobrą artystką, niestety wszystko się rozpadło, gdy kilka tygodni przed rozpoczęciem Festivalu w internecie pojawił się klip, chyba nie muszę tłumaczyć jaki, i wszystko runęło w gruzach. Marta otrzymała najwięcej głosów w pierwszym etapie, gdzie przechodziła tylko szóstka wykonawców, jednak wszystko runęło w gruzach, a wy ją jeszcze dobijacie, jesteście bezczelni, jak możecie, ciekawe co wy byście przeżywali na jej miejscu, jeszcze jurorzy bezczelnie się z niej naśmiewali, to nie ona się upokorzyła, tylko WY !!! Nie jesteście tolerancyjni, w dodatku dla rodaka, który całym sercem stara się wypaść dla was jak najlepiej, wstydźcie się, bo nie zasługujecie na lepszego wykonawcę, skoro nawet nie umiecie uszanować tego !!!

haha :D

no co jest chłopaki, nie szkoda wam Marty? :lol2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...