Skocz do zawartości
czullo

Opera.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dziś, od godziny 9.00 (CET) przez następne 24 godziny, można otrzymać za darmo licencję na przeglądarkę Opera i pozbyć się dzięki temu elementu reklamowego z tego programu.

 

Aby usunąć reklamę z Opery należy przesłać na adres registerme@opera.com list z prośbą o licencję.

 

Jak wynika z komentarza na blogu Nie tylko o Operze, firma w odpowiedzi prześle do Ciebie informację, że do rejestracji Opery należy wykorzystać klucz rejestracyjny systemu, na którym jest zainstalowany program.

 

Możliwe, iż jest to pierwszy sygnał potwierdzający krążącą po sieci plotkę, której na razie nie udało się nam potwierdzić, że wkrótce przeglądarka Opera będzie całkowicie darmowa. Taka decyzja z pewnością wpłynęłaby na wzrost popularności tego naprawdę dobrego programu, a przy tym mogłaby naruszyć obecny podział rynku przeglądarek, jak nietrudno przewidzieć, zapewne na niekorzyść Internet Explorera firmy Microsoft.

 

za di.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to działa! wszystko w pełni legalne i dostajemy wtedy klucze pod wszystkie obsługiwane systemy!!!! JEEEE!

 

INFO (ANG):

Note: For one day only, you can get an ad-free version of Opera. Simply click here to get a free registration code. This offer is valid from 12 a.m. Tuesday, August 30 to 12 a.m. Wednesday, August 31 2005 (PDT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, to czlowiek meczy sie klikaniem a tu wystarczy email'a wyslac ;-P

 

Edit. 15 minut?!? to ja po nacisnieciu przycisku submit mialem juz kody.

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy jeśli dostanę kod na Operze 8.01, to ten sam kod będzie działał również w Operze 8.02?

1624485[/snapback]

TO ma dzialac na wsyzstkei przegladark iz serii 8.x :) Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a zauwazyles gdzies, zeby w tym formularzu podawalo sie wersje przegladarki ?  :blink:

Myslcie ludzie, to nie boli  :mur:

1624689[/snapback]

Hmm... A nie pomyślałeś, że strona może automatycznie rozpoznawać wersję Opery i w zależności od niej generować odpowiedni kod? Bo ja o tym pomyślałem i dlatego pytam. Jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia, niż czepianie się o byle co, to proszę - nie odzywaj się. :mur:

 

TO ma dzialac na wsyzstkei przegladark iz serii 8.x :)

1624753[/snapback]

Dziękuję. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales, ze wszedlem na te strone z Firefoxa ? A nie pomyslales, ze skoro wywala kody dla windowsa, freebsd i czegostam jeszcze, to chyba jednak nie wykrywa ? A nie slyszales o zgodnosci wersji ? A.... ech...., myslcie ludzie.... :mur: :mur: :mur: Tymbardziej, ze sprawdzenie to jest sekunda i albo zadziala, albo nie :lol2:

 

P.S. 24 godziny minely dawno a ja wciaz moge sobie narejestrowac oper ile chce ;]

Edytowane przez ajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobie format to potem bedzie dzialac?

1625106[/snapback]

Heh :lol2: No raczej, ze nie, nie :wink:? Musisz sobie skopiowac to co dostales od nich i potem jak zrobisz formata znowu to samo wkleisz B).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem wlasnie Opere 8.02 i wstukalem kodzik licencyjny... Hmmm... Opera jest alternatywna... Przyjemnie sie na niej pracuje... Pewnie tworcy Opery przygotowuja jakas innowacyjna przegladarke i po to rozdaja kody licencyjne, zeby ludzie masowo zmieniali IE na Opere i pozniej przyzwyczajeni do tej drugiej przegladarki wykupili licencje na nowszy produkt... :mellow: Oczywiscie to tylko moje domysly i spekulacje... :rolleyes: Z przegladarek czerpie sie olbrzymie profity... Internet to studnia $$$ bez dna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox jest cały czas darmowy :P

1625446[/snapback]

FF już dziękujemy....

 

W przeciwienstwie do FF, mając dostep do mojej opery przynajmniej nikt mi nie zobaczy z jakich haseł korzystam na stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...