Skocz do zawartości
humax5400

Sucha Skóra Na Twarzy !? Co Robić !?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, chodzi o to że mam suchą skóre na twarzy. Wyskakują mi nieraz jakieś pryszcze więc sądze że mam cere tłustą albo mieszaną. Pytałem kosmetyczki to poleciła mi krem nawilżająco matujący Eveline, lecz niestety po nim moja skóra także jest wyschnięta. Znacie jakieś porządne produkty żeby się pozbyć tego wysychania skóry ? Krem nie może być tłusty, żeby mi jakieś cuda na gębie nie wylazły.

 

Objawia się to oczywiście takimi białymi śladami ostrego wysuszenia skóry, aż skóra schodzi.

 

Jeżeli ktoś z was ma taki problem, to proszę o rady, i wskazówki.

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zwłaszcza po goleniu.

Zasada nr. 1 NIE MYJ TWARZ WODĄ DOSŁOWNIE ZERO WODY NA TWARZ

zasada numer 2. PRZEMYWAJ TWARZ SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, pamiętaj aby nie stała otwarta zbyt długo

 

Nie stosuj żadnych kosmetyków i innego g-na na twarz, a najlepiej idź do dermatologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zwłaszcza po goleniu.

Zasada nr. 1 NIE MYJ TWARZ WODĄ DOSŁOWNIE ZERO WODY NA TWARZ

zasada numer 2. PRZEMYWAJ TWARZ SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, pamiętaj aby nie stała otwarta zbyt długo

 

Nie stosuj żadnych kosmetyków i innego g-na na twarz, a najlepiej idź do dermatologa

1624309[/snapback]

No ja też po goleniu, jak zarosne to jest spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po goleniu pomogło zmiana wody po goleniu na ŻEL (tani BOND) żel osmotyczny z sokiem z brzozy, Zero wyprysków i fajnie nawilżona skóra. Nie zawiera tłuszczu:

-Hydrożel zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy lub jako preparat po goleniu. Szczególnie dla skóry wrażliwej , podrażnionej , suchej lub o skłonnościach trądzikowatych:) tak pisze na opakowaniu spróbuj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdz sie do najblizszej apteki i spytaj czy nie maja maseczki rozanej firmy Dermika (w takich malych saszetkach) smarujesz sie czyms takim na noc a ja wstajesz rano skora jest dobrze nawilzona.

Cytat z opakowania: Usuwa suchosc, szorstkosc i luszczenie sie naskorka, dziala odzywczo kojaco i wygladzajaco.

 

Sprobuj szaszetka kosztuje niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Bonda co kolega powiedzial, i on dobrze nawilża, i jest teraz OK ! Dzięki ! Stary jesteś wielki !!!! Mi żaden dermatolog nie pomógł. Odrazu jak rano wstałem widać efekty. Skóra jest w wyraźnie lepszym stanie. Od 2 lat nie mogłem sobie z tym poradzić. Jeszcze raz dzięki :)

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...