Skocz do zawartości
cyganos king

Głosowanie "konkurs - Foto Z Wakacji"

Ktore zdjecie najbardziej Ci sie podoba?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore zdjecie najbardziej Ci sie podoba?

    • 1
      15
    • 2
      4
    • 3
      10
    • 4
      17
    • 5
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie zamykam głosowanie w tym temacie i również oficjalnie ogłaszam wyniki fajnego i elomłodzierzowego konkursu "Foto z wakacji"

Pierwsze miejsce zająlem ja :D czyli cyganos king z liczbą głosów - 15

Drugie miejsce zajął SKRYTOBOJCA z liczbą głosów - 13

Trzecie miejsce zajął Sysak13 z liczbą głosów - 7

Czwarte miejsce zajął Flo3 z liczbą głosów - 6

Piąte miejsce zajął pieklo z liczbą głosów - 4

Wszystkim gratuluje (sobie najbardziej oczywiście :wink: ) i mam nadzieję że następny konkurs zgromadzi większą liczbę uczetników. Zwycięzca konkursu postawi sobie z tej okazji zimnego browara i będzie się dumnie obnosił z nagrodą i :D con_biggrin3.gif

zdjęcie 1 (SKRYTOBOJCA)

Dołączona grafika

zdjęcie 2 (pieklo)

Dołączona grafika

zdjęcie 3 (Flo3)

Dołączona grafika

zdjęcie 4 (cyganos king)

Dołączona grafika

zdjęcie 5 (Sysak13)

Dołączona grafika

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mialby nie glosowac na wlasne zdjecie ?

1624857[/snapback]

no dobrze, w takim razie ja tez sobie zaglosuje ;], i to nie zeby wygrac, tylko dlatego, ze moje zdjecie najbardziej mi sie podoba, pozniej cyganosa, nastepnie skrytobojcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam głosowałem na zdjęcie piekla :P

1625062[/snapback]

A ja.. tam glosowalem na twoje. Az chcialoby sie tam byc - a przeciez u siebie w domu w Laskowej tez mam takie gaiki.. :) Jak dla mnie nie jest ono, ze tak powiem "pocztowkowe" jak pozostale ;) Pieklo ma przedstawiony fajny widok - ale jakos brakuje w nim kolorow. Wystarczylo 5 sekund w PS wyglada to juz TAK

Sysak nawet jesli skonczysz na ostatniej pozycji nie lam sie - bo QuicksilveR zaglosowal na ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee...ja tez chciałbym zgłosić zdjęcie które zrobiłem w te wakacje?? mogę :P??

1624817[/snapback]

 

mozna jeszcze dodac fotke?

1625115[/snapback]

 

szkoda ze nie zauwazylem szybciej bo dodal bym swoje :P

jak ktos chce moze ocenic...

1626092[/snapback]

 

zdjecie moze nie o tresci wakacyjnej bo robione na dzialce, ale zawsze to jakas forma ucieczki od miasta :)

 

1626093[/snapback]

spokojnie na pewno nie jest to ostatni konkurs,jeszcze będziecie mieli okazję poddać pod głosowanie wasze prace :wink: widzę że następny konkurs zapowiada się na dużo liczniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie zdjecia nr 1 i 4 są najlepsze...

 

2 - troszeczke zbyt blade.. Lekko kontrast i kolorki podciągnąć i bylo by git..

 

 

 

Pozwoliłem ją sobie leciutko zretuszować.. Mysle ze troszke lepiej teraz wygląda niz oryginał..

 

Dołączona grafika

 

 

3 - zraziły mnie te duszki co sie pojawili w lewym górnym rogu.. Pozatym fota ok.

5 - nie podoba mi sie zbyt mocno przepalone tło.. Ale tematycznie bardzo fajna..

 

Narkoman.. - jesli mozesz to wstawiaj fotki w nizszym formacie bo troche sie dlugo otwiera..

Edytowane przez Buzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.1 mojego zdjęcia. ;-)

Dołączona grafika

 

@QuicksilveR Dzięki. :) Tylko nie byłbym taki pewien czy naprawdę chciałbyś tam być. ;-) Ten lasek leży niedaleko Maleckich stawów, więc będąc tam, fotki cykałem jednocześnie uciekając przed komarami... :P Byłem wtedy na spacerku z moją kuzynką-siostrą i jakoś nie przyszło nam do głowy, żeby ubrać długie i grube ubrania, więc ona poszła w spódnicy i bluzce z krótkimi rękawkami, a ja w szortach i koszulce. :lol2: Tylu bąbli w życiu nie mieliśmy... ;-)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...