Skocz do zawartości
medievil

6230 & 6230i

Rekomendowane odpowiedzi

2000mah bo zalezalo mi na dlugim trzymaniu baterii bez ladowania. Oryginal trzymal mi w porywach 4 dni.

 

Co do tapety to nie wiem, ale nie wydaje mi sie. Przeciez nie jedna osoba wogole nie ma tapety (biale tlo) i po np. zmianie jej po roku na zawierajaca jakis obraz to ten obraz nie jest pogorszony. Z reszta... Kto stosuje tapety jak w/w ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baterji to rozumiem, ale jakiej firmy kupiłeś?

Bo nie chciałbym kupić czegoś co tak na prawdę będzie syfem.

 

Co do tapety to podałem przykład. CHodzi mi o to, że możebyć np tapeta w kwiatki niebieskie i czy przypadkiem te kwiatki się nie wypalą :)

 

Jeśli idzie i opcję, którą podałeś w poprzednim poście to niestety jej nie mam.

Moze t okwestja softu. Mam 3.40. Jak na razie nie mam z nim problemów wiec nie zmieniam.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria Litowo Polimerowa 2000mah firmy Koracell.

 

Dziwne, bo ja mam wersje 3,30 i jest tak opcja (menu 4-8-4).

 

A jesli chodzi o stala tapete... Hmm, ja mam zdjecie swojej Narzeczonej na tapecie od listopada i nic sie nie wypalilo.

Z reszta... Jak telefon jest wlaczony non-stop a go nie uzywasz to wyswietlacz sie wygasza, wyswietla tylko zegar. Jesli robisz cos na telefonie (piszesz sms, robisz zdjecia, rozmawiasz) to tapeta rowniez nie jest wyswietlana tylko co innego. Reasumujac nie jest przeciez tak ze LCD swieci tapeta po oczach przez 365 dni :)

Moim zdaniem nic sie nie wypali, jestem tego pewien!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników 6230i

Ściągnąłem sobie konfigurację GPRS ze strony heyah.

Zainstalowałem w fonie operę mini, ale niestety nie działa. Jest napisane, że się łączy i na tym się kończy.

Może ktoś z was miał ten problem i udało mu się go rozwiązać?

Szukałem już i niby coś znalazłem, ale i tak nie działao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...