Skocz do zawartości
nova

Neo - Problem Z Modemem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po zainstalowaniu modemu od razu powinien świecić się ten trójkącik na zielono czy to dopiero jak net już będzie?

U mnie niby obie diody w modemie się świeciły, ale trójkącik był czerwony. Próbuję skonfigurować połączenie a tu bach! konflikt portów USB. Port jest zajęty, czeka na odpowiedź. Przeinstalowałem stery do płyty głównej, konflikt już się nie pojawia (trójkącik nadal czerwony) ale nie mogę się połączyć ponieważ wywala błąd że kabel nie podłączony. No i teraz lampka ADSL w modemie już tylko miga.

Dzwoniłem to TPSY i powiedzieli że sygnał puszczony i wszystko powinno być OK.

Płyta główna to MSI K7N2.

Miał ktoś podobny problem? Co ja mam teraz robić?

Edytowane przez nova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaszalałem :/ Wstyd się przyznać a jeszcze większy obciach przed koleżanką której to robiłem. Kable od netu podłączyłem to gniazdka też przez mikrofiltr :/ Wyjęła ten filtr i wszystko śmiga jak talala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lampka miga to brak synchronizacji, błąd 680

 

Generalnie najpierw instaluje się oprogramowanie poźniej wpina modem, w przeciwnym wypadku zdarza się że blokują się porty.

Jeśli obie lampki święca (nie mrugają) można wtedy wprowadzić nazwe użytkownika i hasło, musi działać

 

PS. EKIPA Z TEPSY 400-600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zainstalowaniu modemu od razu powinien świecić się ten trójkącik na zielono czy to dopiero jak net już będzie?

U mnie niby obie diody w modemie się świeciły, ale trójkącik był czerwony. Próbuję skonfigurować połączenie a tu bach! konflikt portów USB. Port jest zajęty, czeka na odpowiedź. Przeinstalowałem stery do płyty głównej, konflikt już się nie pojawia (trójkącik nadal czerwony) ale nie mogę się połączyć ponieważ wywala błąd że kabel nie podłączony. No i teraz lampka ADSL w modemie już tylko miga.

Dzwoniłem to TPSY i powiedzieli że sygnał puszczony i wszystko powinno być OK.

Płyta główna to MSI K7N2.

Miał ktoś podobny problem? Co ja mam teraz robić?

1625454[/snapback]

Jak cos jest nie tak z modemem/sterownikami... to swieci na czerwono.

Jak modem dziala ale z linia jest cos nie tak (jeszcze nie skrosowana albo nawalila) to na zolto. A jak jest wszytko ok to Zielony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...