Skocz do zawartości
Matilde

Kasowanie Limitów, Padaczka Z Neo 512kb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

piszę ponieważ mam problem od 4 dni z neostrada 512.

Korzystam z modemu Platet ADE-4100 i do tej pory hulał jak należy, wiec wątpię ażeby to było nim spowodowane...

Do tej pory stronki otiwerały mi się szybko a pliki sciągałem z prędkością ~54kb/s.

Teraz od 4 dni otwieranie stronek jest bardzo mułowate a pliki ściągam z prędkościa XXXbajtów-5kb/s(jak sam jestem na sieci)-sieć mam podzieloną na 3 kompy i u każdego jest mułowato.

 

Czy przekroczenie limitu 15GB mogłoby do tego doprowadzic?. Nie wiem czemu logując się na stronce neostrady mam podane:

Ilość pobranych danych do dn. 23.08.2005: 13,06 GB ??? Dane te jak widac nie są aktualizowane tylko stan ichjest na dzien 23 sierpnia...

 

Kiedy tepsa kasuje liczniki? Może to właśnie spowodowane jest tym limitem?

 

Moje dane z modemu Palnet:

WAN

 

IP Address Subnet Mask MAC Address

83.27.35.62 255.0.0.0 00:30:4F:32:78:46

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

LAN

 

IP Address Subnet Mask MAC Address

10.0.0.2 255.0.0.0 00:30:4F:32:78:45

 

 

Total Number of Lan Interfaces: 1

 

Number of ethernet devices connected to the DHCP server: 1

 

IP Address MAC Address

1 10.0.0.7 00:04:75:CF:D1:F8

 

 

...być może inaczej mam go skonfigurowac?

Co radzicie?

 

Proszę o pomoc.

Matilde

Edytowane przez Matilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Tego limitu naprawde sie przestraszylem. Nie sadzilem, ze bedzie po jego przekroczeniu az taka padaka.

Zastanawiam sie czy przypadkiem  nie przejsc na opcje 1024 z 25GB limitem...?

1627863[/snapback]

jeśli dużo ściągacie w sieci to lepiej chyba poczekać na koniec umowy i przejść na DSL

Neo 1024 też jest jakąś alternetywą

do ściągania bieżących wartości wykorzystania limitu jest kilka programów, np. NeoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na infolini tez wam powiedza w miare aktualny stan waszego limitu...przynajmniej bardziej aktualny niz na panelu...

 

A po przekroczeniu limitu w strone klienta jest zeczywiscie masakra (32kbps) czyli gozej jak standardowy modem analogowy :P ... zawsze mozna dokupic dodatkowe 2 GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest przekroczenie limitu. Ja jak raz przekroczyłem limit to nie wiedziałem co się dzieję... Myślałem, że nagle mi 100 wirusów naszło... Potem wchodzę na stronę neostrady a tam 27GB :P (mam neostradę 1mb - limit 25GB) Teraz już pilnuję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ten licznik na stronie tepsy teraz jeszcze berdziej szaleje. Przekroczylem limit w sierpniu i meczylem sie przez 4 dni, ale looz. Teraz zagladam na strone neo a tam moim oczom ukazuje sie 15GB danych sciagnietych do 02-09-2005 22:26 (neo 512) :mur: :mur: :mur: , przeciez to za cholere nie jest mozliwe technicznie.

Z rana bylo ok 13GB, wpanelu (tam gdzie podajesz ID i PIN) jest 0 danych sciagnietych, a na infolinii nic nie wiedza, niby 0 danych sciagnietych jak tam dzwonilem. Jak jutro sie okaze, ze obetna mi transfer to wspolczuje tym na telefonach, chociaz to nie ich wina, ale na kims wyzyc sie trzeba :wink: .

Swoja droga dziwne, ze te 'oba' liczniki roznia sie wartosciami, chodzi mi to ten na stronie glownej jak i w panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...