Skocz do zawartości
666wolf

Zmieniony Rozmiar Ekranu Podczas Startu

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przepraszam, jeżeli temat jest w złym forum ale nie wiedziałem gdzie to umieścić...

 

Mam taki malutki problem, który właściwie niespecjalnie mi przeszkadza ale zawsze. Podczas startu systemu (czyli w trybie "czarno-białym" oraz np. w biosie) rozdzielczość bądź obszar wyswietlania ekranu jest bardzo mały i wynosi na oko 3/5 wysokości i 3/4 szerokości. Jak wspomniałem wyżej, niespecjalnie mi to przeszkadza, ale wolałbym miec bios w trybie pelnoekranowym, a nigdzie (w biosie) nie znalazłem takiej opcji, a poza tym warto wiedziec wiecej.

 

Z góry thx za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez 666wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na jakim monitorze? i na jakiej karci graf?

 

jeśli na lcd podłaczonym przez DVI to nie ma sie co dziwić. niektóre karty zamiast przeskalowywać małej rozdzielczości na dużą w takiej sytacji wybierają wyświetlić ją w niezmienionej formie na mniejszej powierzchni. ot - cała filozofia i problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie masz podłączonego telewizora przez Tv-OUT ?, u mnie cos takiego występuje na radku x800xl - obraz jest mniejszy w biosie i do czasu zaladowania windows, zanim załaduje się windows obraz jest wyświetlany na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...