Skocz do zawartości
Szczurky

Pinnacle Studio 9.0

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z Pinnacle studio 9.0 ?? mam pare problemów, z którymi chcę się podzielić :)

 

1. Jak zrobić, żeby nie wyświetlało pustych klatek ? tzn. kiedy filmik ma ok 20 slajdów to film i tak leci dalej aż dojdzie do końca "linii"

 

2. Jak ustawić czas trwania wszystkich klatek jednocześnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aha, nie zna ktoś może programu do skracania filmów ?? W necie odnalazłem tylko jedna nazwę programu - Ulead Video Studio, ale ten z kolei zajmuje sporo miejsca na HDD (ok. 1Gb). Poszukuje czegoś lekkszego, duuużo ( < 200Mb ) i najlepiej z Polskim menu (angielski też może być) :P

Edytowane przez Szczurky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aha, nie zna ktoś może programu do skracania filmów ?? W necie odnalazłem tylko jedna nazwę programu - Ulead Video Studio, ale ten z kolei zajmuje sporo miejsca na HDD (ok. 1Gb). Poszukuje czegoś lekkszego, duuużo ( < 200Mb ) i najlepiej z Polskim menu (angielski też może być) :P

1629485[/snapback]

Sam film możesz przecież skrócić w Pinnacle-u . Dzielisz plik na kilkusekundowe kawałki i wycinasz co chcesz . A tak wogóle to postudiuj sobie instrukcję obsługi programu . Jest po polsku , a ściągniesz ją stąd :

ftp://ftp.dystrybucja.ksk.com.pl/Pinnacle.../Studio9_pl.pdf

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pinnacle Studio Titanium Edition Anniversary Pack

na płytach była wersja 10.6

http://img502.imageshack.us/my.php?image=studio106eb1.jpg

po instalacji próbuje włączyć aplikację a tam wykakuje komunikat (zdjecie)

już zarejestrowałem się ręcznie

 

chodzi o to, że link nie chce włączyć przeglądarki i nic nie reaguje,

nie wiem co to jest

 

kupiłem pełną wersję, jeszcze mi wmawia , że program wygasł.

bzdura

 

co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...