Skocz do zawartości
helfi

6800-1 Potok I 1 Vertex

Rekomendowane odpowiedzi

własnie arty są przez to ze gpu jest przeciazony,jedyne co mozesz podciagnac to napiecie na nim,ale wątpie zeby to cosik dalo

 

ale pociesz sie ze u mnie to nawet na standardowych potokach karta sie wywala ...

 

Test ktory najbardziej obrazuje czy wszystko jest ok to fill rate-single w 3dmark 2005-mi tam sie komp resetuje,pozatym to nawet na 12x1 gry chodza dobrze

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po odblokowaniu potokow przez dlugi czas myslalem ze wszystko spoko, zero artefaktow w 3dmark03 i 05, doom3 i w zadnej innej grze do czasu kiedy wlaczylem cs:s tam na mapie office na teksturze ziemi mam pare takich bialych szybko poruszajacych sie kropek (po zablokowaniu potokow kropki znikly). Myslicie ze to popsute potoki czy moze napiecie na gpu zaslabe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowalem sprawne potoki i odblokowalem te zablokowane takze mialem 12 i byly te kropy czyli chyba jednak sa uszkodzone (nie sa to jakies duze arty trzeba sie troche wysilic zeby to zauwazyc) wiec narazie zostawie jak jest jak zacznie mi brakowac mocy to odblokuje co mam nadzieje nienastapi zbyt szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...