Skocz do zawartości
Lateral

Samochód Fana Moddingu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poprostu chiał Honde civic HB 94r. po maxymalnym tuningu czyli spokojnie ponad 500KM z silnika 1.6 . czyli ponad 300km z 1litra widziałeś gdzieś więcej ????? ;]

no ostatecznie zadowolił bym sie hondą CRX 91r w standardzie!!! 125koni z silnika 1.5 i waga 700kg! turbo to strach montować . lecz niejest to na polskie drogi bo zawieszanie ma lipne. a polskie koleiny i w dodatku jak się wyprzedza to nic miłego.

Edytowane przez S!nY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam uniaka '92 z litrowym silnikiem na gazie i bym go nie wymienil w tej chwili na nic... utrzymanie kosztuje prawie tyle co nic, pali max 7,5 litra gazu na setke a na autostradzie kolo wroclawia prawie 170 z niego wycisnalem (wierzac wskazaniom tachometra)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ariel atom.. o tak :D ;]

 

a takie bardziej realne marzenia- to wychwyciłem na allegro audi kabrio ;] a lakierem kameleon ;] odjechana sprawa... i 15k.. tylko że walnięty w zad :E

 

edit: też miałem podobne uno ;] ale dosłownie po 5'ciu dniach co prawko dostałem w łapy- leży na złomie : D

 

y, że ile wyciągnołeś?! hahaha, wieżyć mi się nie chec : P chyba że napraaaaawde stromą górke załapałeś: D

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y, że ile wyciągnołeś?!  hahaha, wieżyć mi się nie chec : P chyba że napraaaaawde stromą górke załapałeś: D

1637599[/snapback]

wg licznika jakies 165-167 z dwiema osobami na pokladzie a gorek nie bylo bo jechalismy wtedy atustrada (A4 chyba) kolo wroclawia a teren tam jest raczej plaski...

sam bylem zaskoczony :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Jedziemy w legendy ? :D No to czek dis ałt ;]

 

Dołączona grafika

 

http://www.rallygallery.com/whole_events/r...02/IMG_8704.jpg

 

Ten wóz potrafi wycisnąć 600KM po wstawieniu wyczesanej turbiny z przeprogramowanym ECU :D Ciska jak szalony i brzmi jak F1 połaczone z Nissan-em Skyline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ostatecznie zadowolił bym sie hondą CRX 91r w standardzie!!! 125koni z silnika 1.5 i waga 700kg! turbo to strach montować .

W ramach ścisłości w CRX-ach montowane były jedynie silniki 1.6 125-160 kM ... co nie zmienia faktu ze stosunek moc-masa byl "ogromny" w porownaniu do wspolczesnych samochodow "cywilnych"

Podobna cytuacja miala miejsce z civicami ( rozne wersje 1.5/1.6 - 90 - 160 kM), choc one sa ciut ciezsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afaik hondziarze wyciskaja po 950bhp z tych swoich silniczkow 2 litrowych ;) Ale watpie w to ze to pochodzi dluzej jak kilka sekund ;)

1639805[/snapback]

kilka sekund to moze przesada ale tak po ok 500 km kapitalka silnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ździwił byś się. Wójek ma honde civic z 78r. licznik obrucił mu sie 2 raz. jeździ nia od 15 lat a silnik odpala jak pszczółka i ciagle pracuje i i odziwo ciagnie jeszcze 140km/h ;] to chyba dużo mówi o silnikach. W końcu honda ma najlepsze silniki na swiecie. a ten nowy diselek w akordzie =]

Edytowane przez S!nY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żdziwił byś się. Wójek ma honde civic z 78r. licznik obrucił mu sie 2 raz.  jeździ nia od 15 lat a silnik odpala jak pszczółka i ciagle pracuje i i odziwo ciagnie jeszcze 140km/h ;] to chyba durzo mówi o silnikach. W końcu honda ma najlepsze silniki na swiecie. a ten nowy diselek w akordzie =]

1639965[/snapback]

wcale sie nie dziwie - mowisz o stockowym silinku bez zadnych przerobek a my o tuningowanych ktore z 2 litrow wyciagaja kilkaset konikow...

 

kiedys gdzies czytalem ze silniki z samochodow wyscigowych BTCC (nie wiem czy dobrze skrot pamietam) maja zywotnosc 400-500 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikelos  ten uno  gaznik ?

 

bomy z kumplem takim uniakiem na benzynie wiecej jak 150km/h za chiny nie poleciał

1640105[/snapback]

oczywiscie ze gaznik, wtrysk w uniakach zaczeli montowac w polowie '95

a ja te swoje licznikowe niecale 170 na gazie wydusilem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam bo nie mam pojecia. czy uno ma odciecie ? moze dlatego na gazie wyzej polecial ?

1640127[/snapback]

zeby bylo odciecie to musi byc eletronicznie sterowany wtrysk (nie wiem jak jest przy wtrysku mechanicznym ale takowego sie praktycznie nie spotyka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej to sie zgadza ale szukam powodu w roznicach vmax na gazie i benzynie w tym uno ... a jakie Panowie mieliscie opony ?

1640133[/snapback]

opony to nawigatory (znaczy wielosezonowki, w tym przypadku sklad gumy jak w zimowce a bieznik jak w letniej) o szerokosci 145... a roznica moze wynikac z silnika, na starym silniku o przebiegu ponad 160 tys km szedl odczuwalnie gorzej natomiast po wymianie (przebieg okolo 80 tys) jezdzil tak jakby mial pod maska 1,2 a nie 1,0 (porownujac oczywiscie do starego silnika)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 160KM w hondzie np Civic to nie z normalnego silnika ;] tylko z V-TECa :] oczywista tez seryjnie montowane :) chcialbym miec taka honde jak pokazac wunat tyle ze wolal bym hatchback`a :] jakos tak bardziej mi sie podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to zmienni jesteście :D Skoro teraz dajemy wozy do ostrego tuningu to ja daje Audi Quattro które w wersji rajdowej i Pikes Peak ma 550KM Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Jest jeszcze civic z lat 92 który zwyczajnie ładnie wygląda ale nie wiem co potrafi ;] Jeden z "kwadratowych" szaraków które chciałbym stuningować :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bede dziwny i pwiem:

Volvo 850 T-5R kombi z chipem nowym, strumienica  itp i mamy kombi z 5sek do 100 (fabrycznie 6.7 i 250KM) :)

1632491[/snapback]

Fajnie.

 

Tylko myślę, że byłoby szybsze... Jakieś 4 sekundy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...