Skocz do zawartości
Lateral

Samochód Fana Moddingu :)

Rekomendowane odpowiedzi

no ostatecznie zadowolił bym sie hondą CRX 91r w standardzie!!! 125koni z silnika 1.5 i waga 700kg!

nigdy nie bylo silnikow 1.5 o mocy 125kM tymbardziej w crx z roku 91 :rolleyes:

Trovao: do 88 byly 1.5, nie pamietam mocy, 88-91 byly 1.6 130km, a w Del-Solach juz byly B16A2 (1.6 160km)

Jesli juz chciales byc taki scisly :)

moze i do 88r byly 1.5 ale to inna "kasta" ( czyt. inna generacja) , a S!nY pisał o roku 91.

ps. zarowno w crx IIgen jak i del sol byly silniki o mocach odpowiednio 130 / 160kM oba DOHC z tym ze ten drugo w technologi Vtec ... rozpoznac je mozna po innej masce bez wypustki oraz po zderzaku w ktorym kierunkowskazy "zachodza" na boki :) ( mowa o 88-91r)

 

@ Shiningami - ten ciff jest okropny :) ale o gustach sie nie dyskutyje ( taki ot )

Sam bujam sie EG4 '92 D15B2 ;) , ale jakos nie narzekam chodz przydalby sie swap na B16A2 lub tez "idz na calosc" - B18C6 :lol: :lol: :lol: :lol:

btw. Peace 4 All Honda Fans !! :D

Edytowane przez Trovao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami - mamy TAKIE SAME preferencje jesli chodzi o samochody ;]

 

Posiwedz jeszcze ze ci sie S4 podoba to idziemy na piwo ;]]]]]]

 

W pikes peak mialo >600 konikow ;)

1642788[/snapback]

 

Dobra ale bez alkoholowe :D S4 jest spoko, a te nowe ma bardzo ładne linie :)

 

 

P.S Zamorduje cie jak powiesz że mieszkasz na bemowie :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a ja odnosnie pierwszego postu.

 

 

To jest pokazowy wozek Alpiny, ma 11 wzmacniaczy, pikne glosniczki, zawieszenie zmienialone, z silnikiem tez cos zmieniali, nie wiem dokladnie co ale wiem ze nitro ma zalozone.

 

Polecam najnowszy automundial na TVN Turbo ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój ideał to takie autko. Może nawet będe mieć takie ale dopiero po maturze jak dostane sie na studia. Jak by mi sie udało je dostać niezmairzem robic żadnego tunigu jedynie zmienie felgi na 17-18 i tyle, autko jest piekne samo w sobie.

 

Dołączona grafika

 

 

Zdjęcie z allegro

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...