Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Heu heu, co ma być to będzie. Ale coś mi się wydaje, że to bajka z 2012 rokiem. Już miał być w 2000, w 1999, w 1000 etc. Po co się tym przejmować ? Żyje się dalej, jakby każdy tak się przejmował 2012 rokiem, to... W Bibli z tego co wiem jest napisane, że nie znamy dnia ani godziny ? Więc po co tyle krzyku ! Sam przyznam, że czytałem wiele informacji o 2012 roku i... O dziwo praktycznie wszędzie się sprawdza data. Ponoć ma być ostatni papież czarnej rasy, jakaś kometa ma w ziemię uderzyć, bieguny mają się zmienić, klimat ocieplić, wojna Irak - Indie. Niedawno się tym wszytskim przejąłem i wydaje mi się, że niepotrzebnie. Ludzie sobie coś ubzdurali i piszą na tych stronkach, wyliczają jakieś daty, numery, wydaje mi się, że robią to po to, by z nas zakpić i śmiać się z tego, że jesteśmy tacy naiwni. No wg mnie robią to po to, abyśmy się zaczęli przejmować tym wszystkim. Co ma być to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heu heu, co ma być to będzie. Ale coś mi się wydaje, że to bajka z 2012 rokiem. Już miał być w 2000, w 1999, w 1000 etc. Po co się tym przejmować ? Żyje się dalej, jakby każdy tak się przejmował 2012 rokiem, to... W Bibli z tego co wiem jest napisane, że nie znamy dnia ani godziny ? Więc po co tyle krzyku ! Sam przyznam, że czytałem wiele informacji o 2012 roku i... O dziwo praktycznie wszędzie się sprawdza data. Ponoć ma być ostatni papież czarnej rasy, jakaś kometa ma w ziemię uderzyć, bieguny mają się zmienić, klimat ocieplić, wojna Irak - Indie. Niedawno się tym wszytskim przejąłem i wydaje mi się, że niepotrzebnie. Ludzie sobie coś ubzdurali i piszą na tych stronkach, wyliczają jakieś daty, numery, wydaje mi się, że robią to po to, by z nas zakpić i śmiać się z tego, że jesteśmy tacy naiwni. No wg mnie robią to po to, abyśmy się zaczęli przejmować tym wszystkim. Co ma być to będzie.

1681843[/snapback]

Podpisuje sie pod tym co napisales Spylon!! ;] Co ma byc to bedzie! Te wyliczenia to z palca wyssane... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki koniec swiata ?? o_O dzisiaj ?? chyba ktos powiedzial o jedną plotkę za duzo LOL :lol: żydzi mają święto nadejścia Mesiaha a nie koniec świata :lol:

(początek końca a koniec to dwa różne wydarzenia. [; )

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w chwili pisania tego posta mamy już godzinę 14:49 4 października 2005 i jakoś tego całego "Pochwycenia Kościoła" nie zauważyłem... :lol: Czekamy do 24:00 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze sa rozne strefy czasowe. Oficjalna jest GMT czyli powinnismy poczekac do 23 (a wg tego czasu 24), ale w niektorych strefach 4 pazdziernika konczy sie troszke pozniej. jak dozyjemy do jutra 12 to bedziemy miec "Kolejny przezyty koniec swiata" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAA świat sie kończy zabili mi postać w diablo :lol2:

 

ja wiem jedno Koniec świata będzie kiedy bedzie.

Pan Bóg przeczytał sobie te wszystkie topici i przełożył koniec świata na .... (nie wiem na kiedy B) )

 

A tak wogóle dlaczego 2012? A nie może być 500000000000010? B)

 

Mieli coś dzisiaj podpisać, nie? Podpisali?

Edytowane przez endriuman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo [; dawajcie cos wymyslimy :P razemy wymyslimy cos co bedzie mialo rece i nogi dosc szybko [;

1683426[/snapback]

Spoko, wymyślmy jakąś teorie nowego "końca świata" i sprzedamy ją A. Lepperowi żeby straszył ludzi, że jak go na prezydenta nie wybiorą to nastąpi koniec świata bo on to przepowiedział :lol: (sam już nie wiem co gadam :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vortex i inni gdzie jestescie - mowiliscie ze dzisiaj jakies znaki sie pojawia informujace o poczatku konca swiata - wiec napewno jestescie lepiej zorientowani - jeszcze pamietam jak przestrzegaliscie - zobaczymy niedlugo !! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem cala dyskusje i musze przyznac ze mnie zaciekawilo az sie tu zaciagnalem,interesuja mnie takie rzeczy i stwierdzam ze duzo ciekawych rzeczy dotyczacych roku 2012 zostalo zawartych,ciekaw jestem czy ktos z was czytal zbior prac Johanna Kossnera -tom I kompendium ,,wlasnie na temat 2012 gdzie na wstepie mozna przeczytac:

Wiedza przedstawiona w tej części nie jest wytworem umysłu współczesnego człowieka, ale wiedzą wypływającą bezpośrednio z Praw Kosmicznych, do których dostęp umożliwili nam Majowie
byc moze jest tam troche zawartych ciekawych informacji ktore tutaj poruszyliscie.POLECAM! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu robicie taki boom ze swiat sie nie skonczyl.. ja tam nie wiedzialem nigdzie w watku daty 4X2005 tylko 21XII2012.

4 mialo sie cos tak stac i to wg. jakiejs glupkowatej grubo naciaganej interpretacji PŚ. I wcale nie jest powiedziane ze sie nie stalo bo wcale trąbić na necie o tym nie musza.

Ja czekam na 2012 z niedoczekaniem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...