Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej przeraża mnie niedołężna starość.

 

Taaa... i cena benzyny.

A dzisiaj czytałem (też w tvn16iPół) że Rosja wysyła baterie rakiet na Wyspy Kurylskie. Ten straszak mnie bardziej martwi (chociaż i tak bardzo mało) niż jakaś katastrofa kosmiczna.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Jakoś się tym nie przejmuję, najwyżej będzie ciekawie. Bardziej przeraża mnie niedołężna starość.

 

 

Zgadzam sie z toba. Przeraza mnie to ze bede musial naprawde sie wysilic zeby wykonac zwykla prosta czynnosc jak np pojscie do toalety. Nie mowiac o wyjsciu na dwor itp. Taka starosc to gnicie w malym mieszkanku tylko przed TV. Najgorsze jeszcze jest opuszczenie przez rodzine gdzie gnijesz w mieszkanku zupelnie sam caly rok i odechciewa ci sie zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Trzeba by już sobie planować urlop w pracy ;)

 

 

I zajac dobre miejsce do obserwacji. Plus POPCORN i Cola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly OT

fan BLOOD`a?

 

Bezwzględnie ;]

 

Ale żeby nie odbiegać od tematu dodam, że przed końcem świata chciałbym zobaczyć Blood 3 od Monolitha.

 

Odpowiem na ponizsze:

 

Blooda lubię w czystej postaci, więc się za takimi cudami nie rozglądałem nawet ;]

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Bezwzględnie ;]

 

Ale żeby nie odbiegać od tematu dodam, że przed końcem świata chciałbym zobaczyć Blood 3 od Monolitha.

 

Ostatni OT

Dla mnie cudem bylby pierwszy BLOOD pod d3d.

Wiesz moze gdzie sciagnac caly ONE UNIT WHOLE BLOOD gdzie mozna ustawic rozdzialke nawet 1600x1200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni OT

Dla mnie cudem bylby pierwszy BLOOD pod d3d.

Wiesz moze gdzie sciagnac caly ONE UNIT WHOLE BLOOD gdzie mozna ustawic rozdzialke nawet 1600x1200?

 

 

No jak bym miał wybierać w jaką grę zagrać to wolałbym jednak Half Life 3. Ale porządny Remake Blooda lub Blood 3 również by sie przydał.

 

@Grahamowski

 

To jest płatne i można kupić w serwisie GOG za 6$. I z tego co mi wiadomo to można ustawić max 800x600. A nawet jeśli wyżej to co z tego jak to nic nie da. Przydałby sie porządny Remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj obserwuję sytuację w Japonii. Piekło na ziemi :-| a jak dzisiaj rano przeczytałem niusa o potężnym promieniowaniu z elektrowni to już całkiem... Nie dość że sama natura wykańcza nas, ludzi, to jeszcze sami się do tego w jakiś sposób przyczyniamy.

 

Ziemia znowu się trzęsie. Reuters: Tysiąc ofiar - Świat - Informacje - portal TVN24.pl - 11.03.2011

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zajac dobre miejsce do obserwacji. Plus POPCORN i Cola.

 

Pojechaliście niczym Maynard z Tool'a w kawałku AEnima ;)

Swoją drogą jak tak wszystko obserwuję, to ostatnimi czasy nie ciekawie się dzieje. Wszędzie rozróby - Grecja, Włochy, Francja, Egipt, Libia... U nas też w końcu i ku temu pójdzie?

2012 co raz bliżej i naprawdę humorem to nie napawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak tak wszystko obserwuję, to ostatnimi czasy nie ciekawie się dzieje. Wszędzie rozróby - Grecja, Włochy, Francja, Egipt, Libia... U nas też w końcu i ku temu pójdzie?

 

 

Może w końcu, już dawno powinna być rozróba.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu, już dawno powinna być rozróba.

 

Z polską mentalnością to byłby istny islam. :D Wyobraziłem sobie właśnie grupę partyzantów (coś jak kibole) którzy mają do dyspozycji broń wojskową... Armageddon. ;) Nie piszmy takich czarnych scenariuszy... Polakom się dobrze żyje z rządem, każdy stoi za swoją partią murem i nie przetłumaczysz ... Ale to temat chyba do polityki a nie do 2012... Chociaż z drugiej strony to co się dzieje na naszej scenie politycznej... może prowadzić do 2012. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego o jego przeczuciach związanych z rokiem 2012 i jego prognozy odnośnie awarii elektrowni atomowej w Japonii:

 

Fundacja Nautilus - Artykul - Za trzy miesiące albo w ciągu trzech miesięcy… jasnowidz widzi kolejne „trzęsienie ziemi”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak tak wszystko obserwuję, to ostatnimi czasy nie ciekawie się dzieje. Wszędzie rozróby - Grecja, Włochy, Francja, Egipt, Libia... U nas też w końcu i ku temu pójdzie?

 

A mnie dziwi że tak długo trwało zanim do tych rozrób doszło. Nieuniknione i bardzo opóźnione.

 

Podatny umysł zaraz sobie wszystko dopasuje do 2012 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......pochłonie wiele ofiar. Właśnie tak to widzę - rozerwanie czegoś. O k... to chyba reaktor. To się może wiązać z reaktorem... taka wielka beka...

Wielka beka to uderzyła najpierw o ziemię w Smoleńsku, przez co, jak w reakcji łańcuchowej poszło - ruscy są be, oddajcie kżyrza mjastu. No i normalni ludzie mieli przez chwilę kolejną wielką bekę, żeby w końcu eksplodować niczym atomica - "skończcie z tym cholerstwem i zajmijcie się czymś pożytecznym".

Przepowiednie mają to do siebie, że muszą być niejasne- inaczej się nie sprawdzają.

Prorokuję, niniejszym, że w tym roku gorący podmuch nawiedzi wyspę. A teraz pytanie - chodzi mi o wybuch wulkanu na Hawajach, czy o pożary w Australii? A może któryś reaktor w Japonii eksploduje? Któreś z tych trzech na pewno się sprawdzi. Ewentualnie - zawsze może jakiś pseudo terrorysta się zdetonować na Liberty Island.

Dobra, kończę się nabijać - nigdy przepowiedni nie lubiłem, chociaż Nostradamusa fajnie się czyta po paru piwach.

 

Teraz trochę bardziej na temat - też mam wrażenie że jest coraz gorzej. Ale... to chyba tylko wrażenie. Moi dziadkowie pamiętają huk podczas startów V2. Ja się urodziłem parę lat przed Czarnobylem. Pamiętam powodzie, trzęsienia ziemi, katastrofy samolotów. Tylko ludzki umysł jest tak skonstruowany, że wybiela przeszłość. Wolisz pamiętać wigilię z grudnia, niż powódź z sierpnia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście najnowsze wieści? koniec świata ma być jednak nie w 2012, ale w 2116 ;) http://www.rp.pl/artykul/629162.html

 

o to w pytę nie dociągnę do tej daty, a już tyle filmów i opisów czytałem o apokalipsie, byłem w 110% na nią przygotowany, trudno zmienię zainteresowania, niech się nienarodzone wnuki tym teraz martwią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim trzeba byc debilem zeby w takie glupoty dawac wiare.

 

pewnie takim samym jak ludzie, ktorzy na 100% wiedza, ze nic sie nie wydarzy ;)

 

oho juz ignoranci posypali minusami ;] nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i tych o koncu swiata, ale trzeba miec klapki na oczach, albo byc je******m nostradamusem zeby byc pewnym przyszlosci...

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście najnowsze wieści? koniec świata ma być jednak nie w 2012, ale w 2116 ;) http://www.rp.pl/artykul/629162.html

 

E no, nie rób scen dziewczyno. Przestałem spłacać kredyt i regulować rachunki za kablówkę, bo przecież niedługo ma nadejść Armageddon i analna dewastacja, a tu takie nomen-omen numery :>
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...