Skocz do zawartości
BENITO

Projekt Bloczka "starforce"

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze najlepsza opcja to dobre finy i dobry przeplyw wody ;] czyli technika powerx-a. Wiec moze zrob wlasnie cos takiego, ze prosty przeplyw wody ;] ale po drodze jakies zmyslne finy moze falowane nie wiem ;] to moja propozycja benito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nei dalo by sie np wykozystac jakiegos radiatora z pentagramu i polaczyc to jakos w calosc ? ewentualnie miedziane blaski powyginac w odpowiedni sposob i zlubowac ? z tym ze wtedy bloczek mailby kolosalne rozmiary :/ no nie wiem moze porpsotu zmniejszyc ilosc ramion *gwiazdy* i dac je grubsze ?

 

out of ideas ;]

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaczenie lutowane znacznie obnizy przwodzenie ciepla :| ale idea jest :D szkoda ze kampania wrzesniowa idzie :|

 

btw jest tutaj moze jakis masta z matmy wyzszej ? metody numeryczne konkretnie :|

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozklad macierzy na u l wektory macierzy wartosci wlasne calkowanie numeryczne i najlepsze poszukiwanie minimum funkcji bez ograniczen :mur:

 

 

no i prosze nastepne ustrojstwa ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ja też już trochę różnych projektów przeglądłem a i też swoich mam juz troche, a do większości mam zrobioną symulacje rozkładu temperatury zawsze rozbija się tylko o techniczne wykonanie takiego bloku oraz koszt całej zabawy..sztuką jest coś wymyśleć skutecznego i niedrogiego w realizacji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i prosze nie mowcie ze cos takiego juz tutaj bylo :|

 

1634220[/snapback]

 

rozklad macierzy na u l wektory macierzy wartosci wlasne calkowanie numeryczne i najlepsze poszukiwanie minimum funkcji bez ograniczen :mur:

no i prosze nastepne ustrojstwa ;)

1634462[/snapback]

Moge Ci to zrobić ale cena będzie stosowna do roboty :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie brak funduszy :| eh szkola idzie itd ale propozycja zostanie rozwazona na ile wyceniasz swoj wysilke wlozony przy 1 2 i 4 projekcie ? i czy wszystko zostanie wykonane z jednego kawalka miedzi ? spod oraz finy ?

btw czemu glacialtech 12o nie ma zabezpiecznia przed odwrotna polaryzacja :| na jednej diodzie zaoszczedzili :mur: i buczek padl .. :evil:

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie brak funduszy :| eh szkola idzie itd ale propozycja zostanie rozwazona na ile wyceniasz swoj wysilke wlozony przy 1 2 i 4 projekcie ? i czy wszystko zostanie wykonane z jednego kawalka miedzi ? spod oraz finy ?

btw czemu glacialtech 12o nie ma zabezpiecznia przed odwrotna polaryzacja :| na jednej diodzie zaoszczedzili :mur: i buczek padl .. :evil:

1635891[/snapback]

to już gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie robi taka symulacje rozklady temperatur?? w jakim programie?? trudne to jest??

1635732[/snapback]

 

..co do symulacji to robię je w Ansysie u tu ukłony w stronę dr. Miroty który nauczył mnie tego bo trzeba przyznać że nie łatwa to dziedzina:) a co do samego programu to skąplikowana bestia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...