Skocz do zawartości
Martyr

Abit An8 Sli Duzo Gorszy Niz Dfi Lanparty Sli-dr?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Duzo strace na mozliwosciach overclockingu w porownaniu do DFI? Abita moge miec za 70 funtow a DFI niestety za 116. (ceny netto, vat 17,5 %). Roznica w cenie dosc znaczna.

1635180[/snapback]

Gdzie te ceny? Wcale nie zachwycaja.... funt brytyjski ta? bo jak jakis inny to moze okazja ale w polsce taniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile cena DFI nie zachwyca to cena Abita nawet o doliczeniu VATu jest ponizej 500PLN co jak za wersję SLI jest bardzo atrakcyjnie.

Myślę że dużo nie stracisz, a zawsze możesz sprzedać płytę z zyskiem jak wrócisz i kupic co Ci odpowiada.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te ceny? Wcale nie zachwycaja.... funt brytyjski ta? bo jak jakis inny to moze okazja ale w polsce taniej....

1637048[/snapback]

Kolega pyta o płyty a wszyscy się rozpisują gdzie taniej :mur:

Kupuje gdzie chce i za ile chce a pyta o onkrety a nie o cene :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile cena DFI nie zachwyca to cena Abita nawet o doliczeniu VATu jest ponizej 500PLN  co jak za wersję SLI jest bardzo atrakcyjnie.

Myślę że dużo nie stracisz, a zawsze możesz sprzedać płytę z zyskiem jak wrócisz i kupic co Ci odpowiada.

Pozdrawiam!

1637273[/snapback]

dobrz prawiesz..zreszta jak widac u mnie w sygnaturce..abit do podkrecania nie jest taki zly..a ja mam tez an8 tylko bez sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem tego abita sli+procek 3000 Venice (ADA3000DAA4BP)

+ ninja scythe, mam nadzieje ze go popedze na 3500. Dodatkowa zaleta tej plyty jest brak warczacych wiatraczkow a ja lubie cisze. Jak to wszystko poskladam to napisze pare slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja mam zwykłego abita an8 tez dosc fajnie chodzi, otes sie spisuje , oc dosc dobre , tylko szkoda ze vdimm tylko do 2.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wykrecisz go o conajmniej 400mhz...tyle idzie chyba kazdy Venice..a moze ci sie trafil akurat fajny egzemplarz to pokrecisz wiecej

a propo to ktos sie zna na tyh oznaczeniach..ile wg tych oznaczen amd (+) itp ma teraz moj procek aktowany 2.72 GHz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

2.7 to chyba oznaczało 4200 z tego co pamietam

mam do ciebie pytanie, ty masz jaka ta płyta z pasywnym chłodzeniem? i jak dąłes 3.2v dla pamieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wykrecisz go o conajmniej 400mhz...tyle idzie chyba kazdy Venice..a moze ci sie trafil akurat fajny egzemplarz to pokrecisz wiecej

a propo to ktos sie zna na tyh oznaczeniach..ile wg tych oznaczen amd (+) itp ma teraz moj procek aktowany 2.72 GHz ??

1640103[/snapback]

Jest taki programik Centrall Brain Identifier czy jakos podobnie i on tam wyswietla rating wg AMD (w "+") :P

 

http://cbid.amdclub.ru/html/download.html

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.7 to chyba oznaczało 4200 z tego co pamietam

mam do ciebie pytanie, ty masz jaka ta płyta z pasywnym chłodzeniem? i jak dąłes 3.2v dla pamieci?

1640110[/snapback]

tak to ejst wersja ultra co ma pasywne chlodzenie nb i silent otes (heatsnik idzie od radiatora z mostka do otesu)

a pamieciom moge dac max 3.5 V ...wszystko jest w biosie..w windzie te (oc-guru) ale ja wole w biosie wszystko robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...