Skocz do zawartości
rxg

Trochę O Administracji I Moderacji

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku zaznaczam, że nikogo nie chcę obrazić chcę jedynie pokazać prawdziwe oblicze administracji oraz moderów tego forum.Na początek powiem, iż dostałem bana za to, iż w jednym z postów napisałem „ściągnąłem win xp 64bit”.Właśnie chciałem wkleić link niestety został usunięty.Oprogramowanie pobrałem ze strony microsoft tu link http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx . Zainteresowałem się tym systemem po przejrzeniu wątku na jego temat na tweak .pl niestety niemogę wkleić linka (czyżby został usunięty)?Na początek wkleję treść wymiany zdań z administratorem:

Ja (14:04)

WitamNick rxg z tweakW dniu 04.09 Moje konto zostało zablokowane z powodu umieszczenia w treści postu sformułowania „ściągnąłem wind xp 64bit”.Prosiłbym o wyjaśnienie mi, który punkt regulaminu złamałem. Bo chyba niedotyczący piractwa istnieje wersja demo i to, jaką ja posiadam nie mogło być na tyle oczywiste by bez jakiegokolwiek ostrzeżenia zablokować konto.

admin (14:09)

no to masz problem bo nie zrobili xp 64bit demo.

admin (14:09)

więc piraciłeś

admin (14:09)

wiem o tym ja, wiesz o tym ty i wie o tym moderator.

admin (14:09)

więc o co ten spór?

Ja (14:14)

jest trial 30 dniowy, który można ściągnąć

Ja (14:15)

tu link http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx

admin (14:23)

widać coś długo ci zajęło wykopanie tego linka ]]

Ja (14:23)

więcej na ten temat jest na forum w temacie o winxp 64bit

 

Ja (14:25)

do rzeczy, bo nie rozumiem

admin (14:28)

niech ci będzie.

 

Z kim ja pisałem z ADMINISTRATOREM?

Gratulacje dla modera Orgiusz za szybkość w podejmowaniu decyzji ,niewątpliwie czujesz powołanie do tej funkcji. Zresztą nie ważne mam nadzieje, że ten ban, którego mi zaaplikowałeś sprawił, że poczułeś się potrzebny.

 

Uprzejmie proszę, aby osoby pragnące podlizać się moderacji nie gryzdały tekstów typu moder też człowiek itd…

 

Tak na marginesie ciekawy jestem czy podejmiecie temat czy też go usuniecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem 10% za to ze w profilu w "strona domowa" wpisalem www.kanaba.info - ponoc ten link lamie prawo i regulamin.

Jakos nie dowiedzialem sie niestety jakie prawo i ktory punkt regulaminu zlamalem. :D

 

Ale odpuscilem siobie. Moze kieds jakis moder sie zreflektuje :P

 

A tak odnosnie ciaglych utarczek administracja vs userzy proponuje zebysmy byli po prostu dla siebie ludzmi - i mniej zacieklosci - nie jestesmy tu po to zeby sie klocic. No a jesli juz do tego dochodzi... no coz... kazdy moze popelniac bledy byle nie w kolko te same. :D

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mialem 4 bany w miesiacu, i 3 byly z mojej winy za szczeniackie zachowanie, a 4 byl nie fair, ale ja nie robie zadnej awantury... Popatrz na to z innej strony, ile moder i admin maja do zrobienia dziennie na tym forum, takze moze nawet dostles przez pomylke, ale co sie stalo? :blink: nic nie? Takze zapomnij o tym i pisz nowe posty :wink:.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl ban? hmm ciekawe mysalem ze tylko 30 zpp ;]

Przyznaje sie. Ja to zrobilem z prostej przyczyny. Raport o piractwie, w tresci posta, przytocze calosc zreszta.

Ściągnołem ostatnio win xp 64 bit i wypaliłem ,okazało się że płyta nie botuje.Natomiast wypalona na nagrywarce CD LG tak.Nagrywarka to liteon SOHW-1633S.Dodam że po wypaleniu obraz na płycie jest dobry wszystkie pliki można otworzyć itd.

1632565[/snapback]

i po 2 dniach dopiero zwrociles uwage Para o tymczasowke. Dlugo szukales linka do oryginalu?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaistniałeś - gratulacje...

 

powiedz tylko co chciałeś osiągnąc tym tematem - współczucie innych userów ?

 

chcę jedynie pokazać prawdziwe oblicze administracji oraz moderów tego forum.

1635459[/snapback]

to zabawne jak po kilkuzdaniowej rozmowie na gadu z JEDNYM kolesiem wyrabiasz sobie opinie na temat WSZYTKICH i jeszcze ukazujesz NASZE prawdziwe oblicze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaistniałeś - gratulacje...

 

powiedz tylko co chciałeś osiągnąc tym tematem - współczucie innych userów ?

to zabawne jak po kilkuzdaniowej rozmowie na gadu z JEDNYM kolesiem wyrabiasz sobie opinie na temat WSZYTKICH i jeszcze ukazujesz NASZE prawdziwe oblicze...

1635573[/snapback]

Nie no to jest wyjście z sytuacji na twoją miarę.Przejżyj swoje posty gratuluję konsekwencji

Orgiusz-szacunek za charakter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz nie jest adminem, czy tak ciezko sprawdzic co jest wpisane w polu "grupa" ?

1635472[/snapback]

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Z mojej strony wszystko. Szkoda tylko że wspomniany admin milczy

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wspomniany admin" milczy z prostej przyczyny. Nie kazdy ma mozliwosc przegladania forum 8 dni w tygodniu ;]

Pewnie kolo 1AM zajzy i napisze komentarz. Swoja droga... masz Jego pozwolenie na publiczne umieszczanie prywatnej korespondencji? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie po co powstaja takie debilne tematy ? czy tylko po to zeby sie jakos wyróżnic na forum ? :> a moze zeby miec na pieńku z administracją/moderacją ? przeciez wszystko mozna wytlumaczyc na gg lub pw... po co takie sensacje i skandale ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wspomniany admin" milczy z prostej przyczyny. Nie kazdy ma mozliwosc przegladania forum 8 dni w tygodniu ;]

Pewnie kolo 1AM zajzy i napisze komentarz. Swoja droga... masz Jego pozwolenie na publiczne umieszczanie prywatnej korespondencji? :twisted:

1635695[/snapback]

A kto zgadnie o kim piszę .Poza adresatem

 

zastanawia mnie po co powstaja takie debilne tematy ? czy tylko po to zeby sie jakos wyróżnic na forum ? :> a moze zeby miec na pieńku z administracją/moderacją ? przeciez wszystko mozna wytlumaczyc na gg lub pw... po co takie sensacje i skandale ? :D

1635723[/snapback]

Po odpowiedz do 1 postu zapraszam um.tweak.pl/index.php?showtopic=152444

 

Te 10% to, za co?

 

Naucz się edytowac posty zamiast pusać nowe pod rząd..

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym byl wredny, a jestem, zrobilbym cos....II.6 Regulaminu und 5 punkt PSO.

1635748[/snapback]

Konkretniej się wyrażaj.Bo nie wiem czy to próba zastraszenia czy paplanina

 

Gdybym byl wredny, a jestem, zrobilbym cos....II.6 Regulaminu und 5 punkt PSO.

 

rxg zapewne zaraz odejme te puntky tylko po to zeby, po polaczeniu Twoich 3 postow dodac zgodnie z 1635748[/snapback]

Co do 5 ok.Działaj

 

 

Naucz się edytowac posty zamiast pusać nowe pod rząd..

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze powstal taki temat chcialem tutaj opisac pewna sytuacje.

 

Sprawa przedstawia sie nastepujaco:

Mam siec na DSL'u, z ktorej na swiat (min. na forum tweaka) wychodzi jedno IP. Ow moder zbanowal jednego uzytkownika mojej sieci, twierdzac, ze ma duzo kont na tweaku... (szkoda,z e nie zbanowal kazdego, usera wychodzacego z mojego IP...). Pozatym w uzasadnieniu napisal mi, ze dostal takze za to, ze uzyl niecenzuralnego slowa, ktore nie dosyc, ze nie bylo "[ciach!][" to bylo wygwiazdkowane "***...". Mysle, ze za takie cos naleza sie najwyzej %, ale nie ban bez zandnej konsultacji i powiadomienia. Adminiem nie jest i takie zachowanie jest nie na miejscu.

 

Mimo iz ten mod jest online, nie odpisuje na PW i jest bardzo opieszaly. Wiem, ze trudno przyznac sie do wlasnego bladu, ale sztuka jest sie tego nauczyc... niedosc, ze zkrzywdzil kogos bezpodstawnie (wykazujac sie tymsamym brakiem wiedzy) to jeszcze nie mozna z nim normalnie dogadac, poniewaz olewa userow rowno.

 

Skoro zalatwienie tak blachej sprawy u moda, ktory spowodowac cale zamieszanie nie daje zadnego skutku, postanowilem podzielic sie tym problemem w wami, gdyz najzwyczajniej w swiecie jestem poirytowany.

 

Na koniec jesli sie nie domyslacie na kogo jest ten flame, to dodam iz chodzi o wunata. Jest modem i ma obowiazek wywiazywac sie ze zwoich zadan a nie kozaczyc i pokazywac swoja 'pusta' wladze...

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboje naprawic swoj poprzedni blad. Dam Ci kilka minut na wlasnoreczna edycje/kasacje swoich postow. :| Chyba ze ktos mnie uprzedzi w zamysle...

1635774[/snapback]

Nie zdazyl...

 

Fajnie, ze powstal taki temat chcialem tutaj opisac pewna sytuacje.

 

[...]

 

Na koniec jesli sie nie domyslacie na kogo jest ten flame, to dodam iz chodzi o wunata. Jest modem i ma obowiazek wywiazywac sie ze zwoich zadan a nie kozaczyc i pokazywac swoja 'pusta' wladze...

1635823[/snapback]

I rozumiem ze wystepujesz w obronie owej osoby?

Bo troche namieszales..

 

Prosta odpowiedz - niech zainteresowany dogada sie z wnt...

Są komunikatory, meile i inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboje naprawic swoj poprzedni blad. Dam Ci kilka minut na wlasnoreczna edycje/kasacje swoich postow. :| Chyba ze ktos mnie uprzedzi w zamysle...

1635774[/snapback]

Przeczytaj to, co napisałeś i zacznij odnowa. Szukasz dziury w całym.

mechl!k

Co Wy tak z tym pm , gg itd…Boicie się krytyki? Niepotrzebnie, ta jest kreatywna

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma sie ta os. dogadac skoro jest zbanowana ?

Szanowny wnt nawet w profilu nie ma numeru gg, chyba swiadomie utrudnia userom kontakt ze soba...

Od dawna widze, ze userow, ktorzy sa zarejestrowani od niedawna traktuje z gory (na odwal sie) i wlasnie tak samo jak w tym przypadku zbanowal sobie konto, bo cos tam podejrzewal... Chodzi o IP z mojej sieci i to wlasnie ja chcialem wyjasnic ta sytuacje, bez skutku, wunat sie loguje i wylogowuje a odzewu nie ma. Rozumiem napisal bym chamsko czy cos, ale ja spokojnie opisalem problem, wiec tym bardziej irytujace jest jego olanie.

Rozumiem, ze bronisz swoich (jako mod), ale zrozum tez mnie (no i poszkodowanego, w ktorego imieniu niejako pisze).

Wunat jest 'ciezki' i moze dla przekory nie chce isc nikomu na reke, 'bo ja tu jetsem modem, kto mi bedzie mowil co mam robic, wiem lepiej' ... rece opadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym 10%?

Może zostać, tylko za co ?

1635895[/snapback]

Jeżeli nie wiesz za co masz % to wystarzy że klikniesz w ich liczbe..

Pojawi sie blog gdzie moderzy/admini wypisuje za co je przyznaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blablabla

Ja (14:14)

jest trial 30 dniowy, który można ściągnąć

blablabla

1635459[/snapback]

Podsumuje to jednym zdaniem(no niech będzie trzema).

1. Nie istnieje 30 dniowy trial tego systemu!!!

2. NIe istnieje 30 dniowy trial zadnego systemu MS!

3. Nie ma zadnych wersji demo systemow MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to 30 dni masz na zarejestrowanie produktu a nie 30 dni na jego uzywanie

1635975[/snapback]

A dokladnie to nie rejestracje, a aktywację.

 

W ogole to on chyba nawet nie wchodzil na tą strone ms, a tylko skopiował linka z jakiejs strony/forum, bo nie mam pojęcia skąd wział te 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje to jednym zdaniem(no niech będzie trzema).

1. Nie istnieje 30 dniowy trial tego systemu!!!

2. NIe istnieje 30 dniowy trial zadnego systemu MS!

3. Nie ma zadnych wersji demo systemow MS.

1635949[/snapback]

PLA,PLA,PLA.Popełnię to przestępstwo w imię prawdy http://download.microsoft.com/download/8/1...1830_PX6_EN.iso

Zaznaczczam ściąganie mija się z celem ponieważ aby pobrać to oprogramowanie legalnie. Trzeba się zarejestrować

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...