Skocz do zawartości
kobus

Nietypowy Problem...kodeki? Czy Film...?

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

mam otoz nietypową sprawe...

przy odtwarzaniu niektorych! filmow...zdarza mi sie brak głosu aktorów...nie jest kompletny brak...jednak sa bardzo ciche...a efekty dzwiekowe sa normalnie...czym to moze byc spowodowane? takiego filmu nie da sie ogladac, bo gdy rozkrece na maxa to jest troszke za glosno...a i tak ledwo slychac glosy...

pozdrawiam

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.Ja używam tylko 2 zestawów koedeków.AC3Filter i FFdschow.I problemów z filmami niemam żadnych,spróbuj tylko i wyłącznie zainstalować te kodeki jeżeli problem będzie nadal występował to najprawdopodobnie wina filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest z filtrem ac3 zwiazane, ustaw stereo jesli posiadasz dwa glosniki i wyłącz DRC

1635884[/snapback]

przy odtwarzaniu fimu (domyslam sie,ze jest on z ac3) zajrzyj do aktualnie uzywanych filtrow, powinien byc tam jakis filtr ac3. zajrzyj tam do equalizera, da sie w nim regulowac glosnosc poszczegolnych kanalow, w tym i wokal. : )

 

btw, z filtrow do video polecam ffdshow oczywiscie. a z packa nimo (brrr!) instaluje tylko TFM audio filter (do filmow w stereo), bo ma equalizer, gain i takie opcje jak: mute left/right, force to mono, stereo reversed, right/left channel to all (speakers).

 

daj znac jak ci poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...