Skocz do zawartości
maly86

Polak W Zagranicznej Reklamie

Rekomendowane odpowiedzi

co do tych biopaliw to sie nie zgodze nasze moce produkcyjne są małe i np. o rzepak (na którym juz zreszta sporo rolników jeżdzi mieszaja poł na pół z paliwem) wsztscy sie podniecaja że obsiejemy wszystkie ugory co jest kompletna bzdurą rzepak jest rosliną trudna do uprawy przedewszystkim ze względu na szkodniki(których zwalcznia wymaga stosowania sporych ilosci srodków chmicznych) jak i na to ze wymaga b.dobrych gleb żeby zebrac wiecej niż sie zasiaje

 

smutne ale prawdziwe

ale fjanie by tak było jak by w polsce mielibysmy małych szejków rzepkowych skrzyżowanych z rolnikami  z gnojem  w butach :D  :-P

1637371[/snapback]

Nie chodziło mi głownie o to źródło paliwa, mówiłem ogólnie :)

A tak na marginesie Polska wraz z Czechami Niemcami, Słowakami iWęgrami starają się zfunduszy UE o inwestycje, w której miała by powstać eksperymentalna fabryka, w której prowadzone mają być badania dot wytwarzania wodoru ze przy pomocy węgla, jeżeli się uda ma powstać na Górnym Śląsku, niedawno w wyborczej było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo anglicy widza dobrych, uczciwych sprawnych pracownikow , ktorymi sa Polacy. A niemcy patrza poprzez swoje pinokle czasow wojennych , i sie zwyczajnie nas boja.

1637654[/snapback]

W koncu sprawilismy im najwiekszy opor z pant Europy, miesiac czasu... A chcieli nas pokonac w niecaly tydzien, a w miesiac Rosje :blink:. "Wojna blyskawiczna".

 

A co do sytuacji Polaka za granica, to chyba tez zalezy od mentalnosci, kultury, i wlasnie historii danego kraju. Np. Niemcy nas nie lubia bo chodzi o wojne, oraz przesiedlenia, w wyniku, ktorych stracili ziemie, tak samo jak my na Litwie, Szwajcaria jest pewnie obojetne bo sie nigdzie nie pchaja, nie sa ani w UE ani w NATO, sa panstwem neutralnym, a niektore panstwa na swiecie to nawet nie wiedza, gdzie Polska sie znajduje na mapie :blink:. Eh szkoda gadac, czasami, az sie smutno robi, ze nikt nas nie zna, i doslownie nie akceptuje w Europie :huh: ^_^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1636336[/snapback]

Tak, praktycznie w kazda z gier sieciowych gdzie widac Polakow wszyscy pozostali gracze szkola sie w uzywaniu naszych przeklenstw. Dobija mnie to do tego stopnia, ze wylaczam opcje chatu gdzie tylko jest to mozliwe, byle tylko ich nie widziec a od samych polakow sie tam generalnie odcinam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, pewcie ci co byli w UK na pewno, w kazdym badz razie od maja leci fajna reklama Stelli Artois [angielski browar] nakrecona w Polsce, przy udziale polskich aktorow.

Jesli ktos ciekawy, to film tu: http://www.moving-picture.com/projects/pro...8/movieclip.mov

I artykuly: ART 1 i ART 2

Naprawde fajnie to wyglada, a jak swiadczy o samych Polakach? Raczej nie to bylo celem autorow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz mamy ten internet, i gre, to sie pytaja, czy jestesmy synem jakiegos milionera, posla :blink:. Mialem taka sytuacje, koles sie pytal w grze, bla, bla, bla, no to napisal czy, aby to nie jestem potomkiem, bardzo dobrze postawionego kolesia, bo nie chce mu sie wierzyc, ze jako zwykly obywatel Polski, mam internet, gre i przedewszystkim komputer :blink: :huh: <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze dunczycy to gnoje, ktorzy nie toleruja ludow slowianskich.

Polac mu:>

 

EDIT:

Oczywiscie nie wszyscy Duńczycy - nie chce wyjsc na jakiegos rasiste:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś DM w Red Faction, kogo tam nie było pół Europy się zlazło, wlazł i Niemiec i z miejsca zaczoł obrażać innych graczy(oczywiście po niemiecku), że Włosi to złodzieje (sic!), Holendrzy ćpuny, Francuzi to pedały itp. Oberwało się i mnie, że pewnie mieszkam razem z kozami, a prąd do chałupy wiadrami noszę, wystarczyła jedna riposta że jak się nie zamknie to naślę kozę która zje mu trabanta. Niemiec dziwnie umilkł, widocznie Osti :lol:

 

A tak na poważnie z największą wrogością wobec Polaków spotkałem się...na Litwie, a dokładniej w rejonie Wilna, bo ci na północ są już normalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie z największą wrogością wobec Polaków spotkałem się...na Litwie, a dokładniej w rejonie Wilna, bo ci na północ są już normalni.

1645954[/snapback]

też się o tym przekonałem a co najgorsze znajomy który pracuje w Angli na farmie opowiadał że tam dochodziło do regularnych bójek pomiędzy Litwinami a Polakami, moja siorka również dostała od litwina z liścia (w Angli) :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle pamiętasz ok 30% społeczeństwa trudni się rolnictwem, pozatym nie każdy robi to przy użyciu wideł, po pachy urobiony w gnoju, kolejny głupawy stereotyp.

 

1636184[/snapback]

 

Dokladnie! np taki Andzej Lepper:

 

- solarium

- sygnety

- dobre garnitury

- elegancka siwizna :D

 

hehehehe jak widac typowy polski chlop robil by furore w Mediolanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechęć Duńczyków do Polaków objawia się także u młodzieży. Moja nauczycielka załatwiła nam możliwość korespondencji z klasą w Danii. My napisaliśmy do nich listy(25 listów, każdy po jednym), dodaliśmy zdjęcia itp, a w odpowiedzi otrzymaliśmy 5 listów... nie na papeterii... na kartkach wyrwanych z zeszytu(z potarganymi rogami), napisane 1-2 zdania i to z przekleństwami i błędami(ja dostałem list "Hi! Are you really polish bitch?..."

Dalej nie będę cytował.

 

Kolega dostał zdjęcie wycięte z jakiejś gazety i w liście napisane "This is my photo." I tyle...

 

No cóż... rozpoczęliśmy korespondencje z młodzieżą z Afryki, i listy od nich są bardzo interesujące. Każdy minimum na pół strony A4.

 

Ja grając w CS'a i Q3 nie spotkałem się nigdy z niechęcią do Polski. Za to grając w Tibię, ktoś pytał mnie o narodowość na słowo Poland zaczął bluzgać i atakować mnie. Brazylijczycy i Niemcy w Tibii nienawidzą Polski i Polaków.

 

Kto nam zrobił taką renomę? Nasz rząd z czasów aktualnych i PRLowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka tlumaczy znajomemu włochowi ze zimą to zamarzają jeziora itd.. a on po chwii zebrał myśłi iwpadł na pomysł ... to po tym mozna chodzić... (po lodzie) - we wloszech to tak wlasnie mysla - ze u nas to niedzwiedzie polarne łaza po ulicach.

Kiedyś byłem swiadkiem takiej fajnej sytuacji. (z 2 mies temu) Gosc sobie jedzie takim wozem z konikiem zaprzegniętym (wóz cos takiego jak w misiu słyna węglarka) .. wiadomo zawalidroga..

przede mną jechali ludzie na francuskich blachach.. zebyscie widzieli miny tych ludzi jak wyprzedzali tą bryczke.. jakby ufo zobaczyli..

 

Przyznajmy ze trochę jest prawdy w tym jak nas widzą..

 

Mojemu kumplowi wykłuli dziurę w piwnicy i buchneli rower, a w danii to gdzieniegdzie nawet nie mają zamków w dzwiach do ogrodu!!!

 

Co do polaków brudasów - a jakie oni mogą miec pojecie o nas jak większa połowa polaków turystów to jedzie na ogóreczki i spi na parkingach w samochodach smierdzących na kilometr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis gralem w CSSa z kolesiem z Dani. Spytal sie skad jestem i jak powiedzialem ze jestem z Polski zdziwil sie ze mamy tu internet  :blink:

1642577[/snapback]

nie ma sie co dziwic,

duńskie pedały niedouczone pewnie nie wiedzą gdzie Polska lezy,

prawda jest taka, ze oni serio są tępi jak buty, i nie chodzi mi tylko

o ww. duńczykow. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co dziwic,

duńskie pedały niedouczone pewnie nie wiedzą gdzie Polska lezy,

prawda jest taka, ze oni serio są tępi jak buty, i nie chodzi mi tylko

o ww. duńczykow.  :mur:

Czytając ten topic widze, ze debilne stereotypy działają w obie strony. Biadolice jak nas za granica widza, a sami o obcokrajowcach tez rowno jedziecie... n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten topic widze, ze debilne stereotypy działają w obie strony. Biadolice jak nas za granica widza, a sami o obcokrajowcach tez rowno jedziecie... n/c

1656262[/snapback]

Stosujesz metode "dostaniesz w pysk nastaw kolejny" :blink:? Hm, jezeli oni Nas tak widza, i Nas niezle jada, to w jaki sposob My mamy ich traktowac inaczej :?? Z reszta Polska zawsze byla na n-tym planie, zawsze Nas wyrolowany, i zawsze na to szlismy, slepo ufajac, zagraniczym mocarstwom. Nie wiem, dlaczego takie jest Twoje zdanie... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Oberwało się i mnie, że pewnie mieszkam razem z kozami, a prąd do chałupy wiadrami noszę, wystarczyła jedna riposta że jak się nie zamknie to naślę kozę która zje mu trabanta...

1645954[/snapback]

ROTFL. Jeszcze nigdy się tak nie śmiałem z tekstu pisanego. :lol2: Jesteś moim bogiem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...