Skocz do zawartości
cavarr

Nowe Od Micro$oftu

Rekomendowane odpowiedzi

Media Markt Al. Krakowska (na Okeciu) - bieda i nedza, z tego co nas interesuje byl tylko Logitech G5 (319zl) i G7 (399zl), obie do pomacania, oraz Razer Diamondback (cena mi wyleciala z glowy), tez do pomacania.

 

Mialem nadzieje, ze bedzie klawiatura BTC6300 i tez nic...

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Al. Krakowska (na Okeciu) - bieda i nedza, z tego co nas interesuje byl tylko Logitech G5 (319zl) i G7 (399zl), obie do pomacania, oraz Razer Diamondback (cena mi wyleciala z glowy), tez do pomacania.

 

Mialem nadzieje, ze bedzie klawiatura BTC6300 i tez nic...

to może ja się bryknę do MM na górczewskiej (dziś byłem w okolicy ale mi z bani wyleciało ...), i zobacze co nieco, bo kiedys tam kilka fajnych myszke było (2msc temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Al. Krakowska (na Okeciu) - bieda i nedza, z tego co nas interesuje byl tylko Logitech G5 (319zl) i G7 (399zl), obie do pomacania, oraz Razer Diamondback (cena mi wyleciala z glowy), tez do pomacania.

 

Mialem nadzieje, ze bedzie klawiatura BTC6300 i tez nic...

o moj boze jakie ceny :blink: :blink: chociaz u nas w Bydzi w MM G5 kosztuje 299zł..a w normalnym sklepie kupiłem za 255zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna, ta myszka to padlo:

 

1. Dziala na max 0.3 - 0.4 m

2. Ma tilt wheel, mozna nabawic sie od wciskania kolka odciskow, nie za kazdym razem klik dziala, przewijanie kolka bez wyczuwalnego skoku

3. Cena

 

 

Juz wole MX510 w podobnej cenie, mimo ze na kabelku.

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,faktycznie link długi :)

 

A co do myszki to mnie na przykład się podoba,nie czytałem jeszcze testów,ale kształt ma idealny (bo taki sam praktycznie jak IE 4.0),a i układ laserowy parametrami jest jak najbardziej ok. Ciekaw jestem kiedy ta mysz będzie w Polsce do kupienia tak żeby sobie iść np. do MM i obmacać ją...

 

Natomiast cena faktycznie jest troche podejrzana.

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie w MM są te czarne dla graczy w wersji BOX za ok 185 zł niestety nie da się pomacać :( bo są pakowane w jakieś takie szesciokątne pudełka

tutaj http://www.sklep.counter-strike.com.pl/ są OEM za 139 zł i chyba ją zakupię. I mam pytanie jaką podkładke polecacie pod tą mysz?

 

ps. ma może ktoś już tą mysz jak działa czy jest wygodna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obacywalem" ta myszke (ms laser wireless 6000) w mm w hiszpanii i wydawalo mi sie ze przyciski chodza bardzo ladnie nawet tilt wheel. Poza tym bardzo lekka i wygodna :) mniam. Chyba ja kupie.

pozdrawiam

 

ps jest do kupienia rowniez TU!

Chyba ja kupie na allegro i odbiore osobiscie.

 

jeszcze test dla zainteresowanych TU

Edytowane przez ck_@rL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem MS Laser 6000 + Aqua2 pad musze przyznać że całkiem fajnie to chodzi mysz mogła by być troche większa mniej wytaliowana ale i tak fajnie siedzi w ręce. Za tą kase to opłacalmy zakup. Testowałem ją jeszcze na Icemat ale Aqua jakoś lepiej mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem MS Laser 6000 + Aqua2 pad musze przyznać że całkiem fajnie to chodzi mysz mogła by być troche większa mniej wytaliowana ale i tak fajnie siedzi w ręce. Za tą kase to opłacalmy zakup. Testowałem ją jeszcze na Icemat ale Aqua jakoś lepiej mi pasuje.

Daj jakieś fotki,szczególnie w porównaniu do jakiejś inne myszki. (chodzi o rozmiar i wysykość). Napisz też jak się w gierach pokroju CS:S sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zrobilem male prownanko moje starej myszki z ms 6000. Po dwoch dniach zabawy myszka bardzo mi sie podoba. Ladnie sie trzyma w dloni. Slizga sie lekko, klawisze chodza znacznie ciszej od logi. Musialem sie tylko przyzwyczaic do tego ze laser jest po prawej stronie myszki, co zmienia troche ustawienie myszki w dloni. Oprogramowanie daje bardzo duzo mozliwosci konfiguracji klawiszy, mozna ustawic akceleracje scrola i rozne inne bajery.

 

Tyle o zaletach.

 

Mysz ma pare mankamentow, mianowicie przycisk w scrollu dosyc ciezko sie wciska, palec potrafi sie czasem zeslizgnac.

Zasieg jest o jakies 20-30cm krotszy niz w przypadku logitech.

 

Nie jestem zapalonym graczem takze trudno mi ja ocenia w tej kategorii, ale grajac w SC : CT bylem bardzo zadowolny.

Jezeli jeszcze okaze sie, ze baterie trzymaja 5-6 miesiecy to bede bardzo szczesliwy.

 

ps. Sorki za jakos zdjec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w pl(jakis sajt) testowal ta mysz (na kablu) ?

Bo zastanawiam sie nad 518 ktora jednak jest dosyc droga a ten microsoft ma cene przystepna :) W sumie troche w FPP gram i nie chcialbym miec jakis problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że dziś dostane wreszcie swoją sztuke (laser 6000 - kabel),

to zapodam parę spostrzeżeń z użytkowania.

obecnie śmigam na MS IE Explorer 3.0a więc silna konurencja bo jak dla mnie do tej pory to najlepsza mycha możliwa...

zastanawiałem się między razerami jeszcze ale MS mogę mieć w super cenie :-] (poniżej połowy ceny razera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wlasnie zakupilem Wireless Laser 6000 na allegro i oczekuje na przesylke. Chcialbym jednak poruszyc kwestie srodkowego przycisku w myszach Microsoft'u, wszyscy bowiem twierdza, ze wciska sie on zdecydowanie za ciezko. Otoz przez przypadek, udalo mi sie odkryc o wiele lepsza metode jego wciskania. Zeby go wcisnac w miare lekko, musimy wykonac taki ruch palcem, jak gdybysmy chcieli przesunac rolke do siebie, jednakze przy tym wlasnie trzeba wcisnac przycisk. Zapewniam, ze wtedy da sie wcisnac o co najmniej 50% lzej!

Edytowane przez DeDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby go wcisnac w miare lekko, musimy wykonac taki ruch palcem, jak gdybysmy chcieli przesunac rolke do siebie, jednakze przy tym wlasnie trzeba wcisnac przycisk.

Dobry patent działa na mojej Wireless IM E 2 :banana:

Chociaż to nie to co w IM E 3.0 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej Intelli stosowałem wciskanie go od przodu (mam dużą ręke), wtedy nie stawia wogle oporu.

Czyli dokladnie tak, jak to opisalem :) Staralem sie to opisac jak najprosciej :D

 

Dobry patent działa na mojej Wireless IM E 2

Dokladnie na tej myszy to sprawdzalem i u mnie dziala to rewelacyjnie, nie za ciezko, nie za lekko. Ciekawe jak bedzie to dzialac na mojej nowej Wireless Laser 6000 :D

 

Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego nikt nie pisze o tym w zadnym tescie? Czyzby nikt nie odkryl tej metody?

Edytowane przez DeDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...