Skocz do zawartości
cavarr

Nowe Od Micro$oftu

Rekomendowane odpowiedzi

myszke juz mam - mam pytanie do innych osob posiadaczy 6000 wireless - czy tez musicie uzywac praktycznie najwyzyszch ustawien sterow jesli chodzi o czulosc ?? drugie pytanie czy podczas wciskania klawiszy lewy i prawy click delikatnie ugina sie wam dolna czesc obudowy myszki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszke juz mam - mam pytanie do innych osob posiadaczy 6000 wireless - czy tez musicie uzywac praktycznie najwyzyszch ustawien sterow jesli chodzi o czulosc ?? drugie pytanie czy podczas wciskania klawiszy lewy i prawy click delikatnie ugina sie wam dolna czesc obudowy myszki ??

Myszy (jeszcze) nie mam, ale zerknij na test wersji przewodowej na Twojepc.pl (pod koniec strony) - ma chyba podobne dolegliwości. A co jest nie tak z niskimi sensami? I jak ogólne wrażenia z zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka rzeczy jest poprawionych to sie przypaletaly inne dolegliwosci - niedlugo zamierzam opublikowac artykul tak wiec dam znac jak bedzie gotowy

Mnie najbardziej odstrasza bezstopniowe kółko, jakoś nie widzę tego podczas zmiany broni... nie wiem, może kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupiłem tę mychę i ogólnie jest fajna,

ale jedna rzecz nie daji mi spokoju.

W programie Mouse Rate Checker podaj cały czas 125Hz,

natomiast powinno być raczej tyle:

Dołączona grafika

 

obrazek z recenzji z serwisu http://twojepc.pl/artykuly.php?id=laser_60..._x750f&strona=5

 

Co robić ?

Edytowane przez clooney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykopuję temat bo kupiłem sobie M$ Laser 6000. Do tej pory jechałem na różnego rodzaju Logitechach, które z reguły są mniej lub bardziej płaskie. Ta mysz ma zupełnie inny profil niż inne, jest wyraźnie wybrzuszona z przodu przez co ręka inaczej leży. Na początku jak się do niej przymierzałem to nie była specjalnie wygodna - musiałem zginać palce żeby wciskać klawisze. Jednak wystarczyło kilka minut nie "przymierzania się" tylko normalnego użytkowania i muszę powiedzieć, że wygodniejszej myszki nie miałem w ręku. Jeżdżę na Qck Mini + wysokie sensy, więc nie muszę machać po biurku. W takim ustawieniu akceleracji wstecznej brak.

 

Wykonanie bomba, nic nie skrzypi, świetne materiały i spasowanie - nie mam, jak niektórzy, problemów z ruszającymi się klawiszami. Tylko styki w przyciskach są głośniejsze niż u Logiego (za to ten w rolce cichszy).

 

I jeszcze słowo o sterach. Zainstalowałem wersję 5.5. ze strony M$. Proste, użyteczne opcje (lupa to fajna rzecz), do tego ładnie integrują się w panelu sterowania. Wszystko działa jak trzeba :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...