Skocz do zawartości
cavarr

Nowe Od Micro$oftu

Rekomendowane odpowiedzi

No więc w ofercie Microsoftu już niedługo będzie dostępna nowa seria myszek :) i klawiatur :)

 

Laser Mouse 6000

Dołączona grafika

 

 

Natural Ergonomic Keyboard 4000 (fajna)

Dołączona grafika

 

Co to jest jakaś poduszka powietrzna

Dołączona grafika

 

 

Źródło :)

http://www.betanews.com/article/Microsoft_...Line/1126021694

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comfort Optical Mouse 3000 kosztuje 20$ (w Polsce pewnie będzie nieco więcej niż 80PLN). Jego sensor optyczny pobiera 6000 obrazów na sekundę czyli prawie tyle co razer diamondback (6500) i ma gęstość 1000 dpi. Jeśli cena będzie wynosiła 80 PLN w Polsce to mamy ciekawy produkt, lepszy (technicznie) od kosztujących więcej obecnie modeli Logitech MX 500, 510 ale nie 518.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20$ :lol:

Podobnie jest z ie 3.0, ktora u nas mozna miec za jedyne 150-160zl a w usa nawet ponizej 20$. Wprawdzie tutaj w gre wchodzi inny czynnik, i np ie 4 jest juz tansza, ale zaloze sie ze ta mysz bedzie kosztowac wyraznie wiecej niz 80PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe myszy powinny być dostępne w październiku. Będą posiadały sensor MS High Def. (1000dpi + 6000 fps).

 

Przewidywane ceny produktów:

 

Wireless Laser Desktop 6000: $104.95

Wireless Laser Mouse 6000: $64.95

Wireless Notebook Laser Mouse 6000: $54.95

Wireless Optical Mouse 5000: $54.95

Wireless Notebook Optical Mouse 4000: $44.95

Notebook Optical Mouse 3000: $34.95

Comfort Optical Mouse 3000: $19.99 - już dostępny

 

Dołączona grafika

 

Powyżej Notebook Optical Mouse 3000

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za wprowadzenie userów tweaka w błąd :-| heheh

sugerowałem się newsem z www.betanews.com gdzie myszka Laser Mouse 6000 dostała zdjęcie Notebook Optical 3000 :mad: , mylić się jest rzeczą ludzką :D .

 

Prawdziwe foty Laser Mouse 600 to:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - dla oburęcznych :(

 

Po 2 - czemu wszystkie te myszki z wyższymi numerkami, czyli wnioskuję że lepsze, mają dopisek Wireless? Jak nie będzie porządnych na kablu to kupa (chociaż na zdjęciou są kabelki?).

 

Jednak racja, to zdjęcie wyżej to 6000 z kablem, ale jest dla oburęcznych, czyli dla mnie znów w kategorii nowych myszek dla graczy logitech i razer wygrają.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Francji ceny kształtują się następująco (Ceny najniższe):

 

----------------------------------------------------------------------

Microsoft Comfort Optical Mouse 3000 24,00 €

Microsoft Notebook Optical Mouse 3000 24,95 €

Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 4000 49,95 €

Microsoft Wireless Optical Mouse 5000 39,95 €

Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 49,95 €

Microsoft Wireless Notebook Laser Mouse 6000 59,95 €

Microsoft Laser Mouse 6000 39,95 €

----------------------------------------------------------------------

 

Dla porównania ceny innych produktów:

 

Logitech G5 Laser Mouse 59,00 €

Saitek PC Gaming 24,80 € - Allegro.pl - 99,90 PLN

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno na cstrike.com.pl niedługo wprowadza ta myszke(ms laser 6000)..ma kosztować 145zł.

oddałem swoją ms intellimouse ex 4.0 na gwarancję (znany problem zacinania przycisku) i teraz sie zastanawiam czy w ramach wymiany gwarancyjnej kupić tą ms 6000 czy moze nastepną ms 4.0...

 

spieq podasz adresy z recenzjami i opiniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie, z tego, co pamiętam - czytałem wówczas testy 3000 tutaj: KLIK i 6000: KLIK. [gdzie zresztą ta myszka została ostro zjechana...]

 

Tyle z historii, od tamtego czasu z pewnością pojawiły się inne testy, na pewno wiele da się wygooglować. Pozdrawiam niezwykle serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_ambi_

Przybliż ten problem. Bo w mojej IE4.0 szfankuje lewy, zastanawiam się czy kupić A4techa z serii X, czy tego MS3000(mam pozytywne wrażenie z użytkowania IE4.0, tylko ten tilt wheel - przydało by się coś ze stopniami, bo broni to kółkiem np nie zmienisz w COD2, bo odrazu cycle po wszystkim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeblizyc problem? no norlanie klikam i ch** nic sie nie działo..i tak kilka razy(a jak grałem..to dopiero sie nakłąłem :/).. wkurzyłem sie i odesłałem na gware. okazało sie ze ms przestaje produkowac ie 4.0 więc zwracją mi kasę.. i teraz sprzedawca z cstrike.com.pl namawia mnie na tego lasera 6000.. ale w sumie kumpel odaradza.. bo mówi ze to nowości..niesprawdzone to jest..laser wcale tak duzo dokładniejszy od dobrych optykow nie jest i radzi abym znów kupił ie 4.0

nie wiem co o tym wszystkim sądzić.. dopłacic bym musiał 45zł...i jeszcze niewiadomo co z tego by wyszło:/

a od a4techow z daleka.. to nie sa myszki dla graczy..lepiej troche dołozyć i mieć spokój.

a rolka w ms ie 4.0 to najwspanialsza rzecz jaką znam.. przy przegladania stronek lekko porusze i juz jedzie.. nie trzeba sie wcale meczyć. a bronie w cs'sie (bo tylko w cs'a gram) zmieniam 1,2,3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o klikalna rolke to tu MS dal du#@. Wszystkie myszki z poprzedniej serii Intellimouse mialy obsluge rolki skopana. Niedosc, ze nie czuc przeskosku przy przewijaniu to do samego klikniecia trzeba miec sile Hemana, mialem MS Optical Wireless i wiem jak to bolalo. Teraz jade na MX 518 i dziekuje Bogu za firme Logitech. Zobaczymy czy w nowej serii 3000 i 6000 MS wzial sobie do serca uwagi userow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja wireless ma zachowany stary super ergonomiczny ksztalt

zreszta sami zobaczcie - Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

tak btw te myszki mozna juz kupic w Polsce - sklep http://www.pixmania.com/

Mysz fajowa,ale ciekaw jestem jak z jej pracyzją w grach typu CS:S i ile będzie na bateriach wytrzymywała...Poza tym cena 185zł jest jeszcze ok,ale za przesyłkę w tym sklepie trzeba zapłacić minimum 60zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Ale "rozwalona" - szczegolnie to ujecie od spodu. Ta mysz bardziej przypomina rekawice do baseball'a :lol:

2.0 jest bardzo podobna - Dołączona grafika

 

 

co do trzymania baterii nie mysle ze bedzie gorzej niz w 2.0 czyli cos kolo 1,5 miesiaca

zapraszam do recenzji 2.0 - http://majestic.pl/czytaj/10

Edytowane przez Dj. Gargamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pudelko niestety :? Sa pakowane jak Logitechy. Jutro bede w MediaMarkt to zobacze, czy tam beda.

będę wdzieczny bo tez sie zastanawiałem czy nie pojechać do MM zobaczyć. Napisz jeszcze jak możesz jakie myszki były dostępne do "macania" :) i w jakim MM byłeś :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...