Skocz do zawartości
matti155

Abit Kv8 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

WIATM

Czy to prawda że płyta główna Abit KV8 Pro ma jakieś problemy z kartami graficznymi firmy Radeon? Z tą informacją spotkałem się już podczas testu na sirius.pl. OPto jej treść "Testy rozpoczniemy od nawiązania do problemu z jakim spotkałem się wykonując właśnie testy. Chodzi konkretnie o płytę ABIT i jej port AGP. Otóż nie jest on w pełni zgodny z kartami Radeon 9600Pro i kto wie może też z innymi modelami ATI. Problem polegał na tym, że po dłuższej pracy komputera (ok. 20-30min) wyłączał się monitor. System nadal poprawnie pracował i wszystko było ok. tyle że nic nie było widać. Dało się go normalnie wyłączyć klawiaturą. Rozwiązałem ten problem stosując kartę pod port PCI. Niestety była to 2MB'wa karta firmy "TLI TSENG" (?) o modelu ET6000. Przy próbach overclockingu monitor wyłączał się zanim jeszcze uruchomił się system." Proszę o odpowiedzi.

Edytowane przez matti155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIATM

Czy to prawda żę płyta główna Abit KV8 Pro ma jakieś problemy z kartami graficznymi firmy Radeon? Z tą informacją spotkałem się już podczas testu na sirius.pl. OPto jej treść "Testy rozpoczniemy od nawiązania do problemu z jakim spotkałem się wykonując właśnie testy. Chodzi konkretnie o płytę ABIT i jej port AGP. Otóż nie jest on w pełni zgodny z kartami Radeon 9600Pro i kto wie może też z innymi modelami ATI. Problem polegał na tym, że po dłuższej pracy komputera (ok. 20-30min) wyłączał się monitor. System nadal poprawnie pracował i wszystko było ok. tyle że nic nie było widać. Dało się go normalnie wyłączyć klawiaturą. Rozwiązałem ten problem stosując kartę pod port PCI. Niestety była to 2MB'wa karta firmy "TLI TSENG" (?) o modelu ET6000. Przy próbach overclockingu monitor wyłączał się zanim jeszcze uruchomił się system." Proszę o odpowiedzi.

1638020[/snapback]

moze napisz w tej sprawie do Abita ??? albo zadzwon do ich pomocy technicznej :)

 

tutaj jest ze wszystko powinno smigac ;)

http://www.abit.com.tw/test_report/KV8_Pro/06.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam kv8 pro i nic mi noie wiadomo o takim poroblemie. ja coprawda mam ti4200 ale testowalem redony 9550, 9600pro,9800 i nie byl ozadnych problemow z niestabilnoscia czy wylanzcaniem monitora, htt caly czas okolo 300. wiec jezeli ty masz taki problem to raczje wina tego komnkretnego egzemplarza, pomysl o gwarancji...

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...