Skocz do zawartości
JORDAN22

"Kampania Wrześniowa", czyli egzaminy poprawkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak Wy to robicie, że bierzecie sobie dwa warunki na jednym semestrze, da sie tak?  :blink: A w ogóle to ile u was kosztuje warunek? Bo na Polibudzie Śląskiej znowu dźwiegnęli stawke i teraz mamy 600zł ponoć  :mur:

1677663[/snapback]

Mowisz o dziekance czy o warunku ? Bo cena warunku zalezy od ilosci punktow zdawanego przedmiotu . U nas na elektrycznym jeden punkt kosztuje chyba 30 zl ;)

P.S.

Czekam na wyniki z anala, fiza i infa zaliczona. Jakbym zdal anala to zostalaby mi tylko elektrotechnika we wtorek (ostateczny termin) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sztandar apropo Turystyki (zdziwił byś się).

@Maziboss właśnie na polibudzie ważna jest Baczność ! SYSTEMATYKA spocznij i szczęście w proporcjach 50 do 50 czasami więcej niż 50 na kożyść tego 2;].

Shiningami@ Na wiejskiej są prof doktorzy a tego za nic się nie dostaje [;, i wiedzą jak rządzić. System nauczania teraz gimnazjum podstawówka liceum to dopiero katastrofa! przed reformą było lepiej, (a teraz młodzież w 6/7 klasie nie zna cos,sin tg i itd. I jeszcze ktoś pisał o terminach egzaminu taka prawda jak pisał Crosis. Systematyka i możesz mieć egzamin dzień w dzień. Bo w przerwach między egzaminami to raczej jest ciężko się uczyć :|. (miałem 3 zaliczenia elektrotechnika, budowa maszyn, i psycha (oblana:|). Ściąganie jest nie fair ludzie powinni być surowo karani za to bo to oszustwo :|. Ja się ucze i mam ledwo 3 koleś na podkładzie jedzie i ma 5 :|. Pozdr

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, mój błąd. U nas też można wziąć tyle warunków ile sie chce byleby nie przekroczyć sumarycznej ilości punktów z przedmiotów oblanych wynoszącej 6. Czyli teoretycznie można np. wziąć 6 warunków z przedmiotów które mają po 1 punkcie (takich chyba nie ma) ;) Tylko, że niezależnie z jakiego przedmiotu, u nas warunek zawsze kosztuje 500 lub 600zł :( PŚ Sucks

Ale co tam, sesja dobiega końca, nowy semestr sie zaczyna więc trzeba się cieszyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEY WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!

Mam ogromną prośbę. zapewne z wielu z was miało już do czynienia z egzaminami dotyczącymi prawa mianowicie prawa gospodarczego, pdst, prawa itd) Ja mam teraz prawo "gospodarcze publiczne" I PROSZE WAS O POMOC !!!!!!!!!! Mam mieć test z tego przedmiotu -----> jezeli macie jakies przykładowe testy albo ściagi, itd...to wrzućcie mi na poczte z góry dziekuje jordan233@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

odkopuje temat, muszę się pochwalić... mam komisa z maty, jestem w 3 klasie tech to juz moj drugi komis z maty w 1 klasie tez mialem i zdałem... ufff jak dobrze że tylko z drugiego semestru mam ale za to geometria :-P... wiedziałem że w końcu kiedyś mnie te trójkąty, kąty, kółka i inne duperele dopadną :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat, muszę się pochwalić... mam komisa z maty, jestem w 3 klasie tech to juz moj drugi komis z maty w 1 klasie tez mialem i zdałem... ufff jak dobrze że tylko z drugiego semestru mam ale za to geometria :-P... wiedziałem że w końcu kiedyś mnie te trójkąty, kąty, kółka i inne duperele dopadną :)

no offence ale czym tu się chwalić? wiem wiem żart.... ale jak można do cholery nie zdać maty w technikum/LO nawet na to głupie 3??? :blink: :ph34r: żebyś sie tylko na poilbude nie wybrał przypadkiem w przyszłości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jak można do cholery nie zdać maty w technikum/LO nawet na to głupie 3??? :blink: :ph34r: żebyś sie tylko na poilbude nie wybrał przypadkiem w przyszłości :D

Ja miałem raz w 2 klasie na semestr 1 z matmy w LO :lol: I się wybrałem na polibude i pierwszy rok gdzie była jeszcze stricte matma nawet całkiem całkiem poszedł (na czwóreczkach z matmy) ;] pozatym matma w LO a na polibudzie to dwie inne historie, można nic z LO nie umieć a mieć spokojnie 4 z matmy na poli. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

no offence ale czym tu się chwalić? wiem wiem żart.... ale jak można do cholery nie zdać maty w technikum/LO nawet na to głupie 3??? :blink: :ph34r: żebyś sie tylko na poilbude nie wybrał przypadkiem w przyszłości :D

A czemu nie można mieć?, wiesz ja np nie potrafię dobrze maty (i to jeszcze geometria) i mam komisa co w tym dziwnego nie każdy jest 5 uczniem lub nawet tym na 3, po prostu w tym roku mi nie poszło i tyle :wink: . A mata w tech/Lo to zależy jaka jest od nauczyciela też, my np w tym roku mieli babę co tłumaczyć nie umiała a się wyżywała na wszystkich i w ogóle.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim "specjalistom" w dziedzinie matematyki i w ogóle przedmiotów technicznych, którym sprawia problem policzenie rezystora dla diody LED, inżynierom z doświadczeniem (w tej liczbie i mnie) płacą wreszcie przyzwoite pieniądze.

 

Dziękuję wam, chłopaki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim "specjalistom" w dziedzinie matematyki i w ogóle przedmiotów technicznych, którym sprawia problem policzenie rezystora dla diody LED, inżynierom z doświadczeniem (w tej liczbie i mnie) płacą wreszcie przyzwoite pieniądze.

 

Dziękuję wam, chłopaki :>

jeszcze troche i Cie moze dogonie :P jeszcze jakies 2 lata i sie moze uda dostac mgr'a Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko ja|? samotna dziewica? :D

 

powodzenia Panowie !!

Nie tylko Ty ;) Chociaz w semestrze letnim byla najgorsza sesja. Niestety naukowego nie utrzymam :angry:, ale przynajmniej mam dluzsze wakacje.

 

Zyczę powodzenia uczącym się, a ściągającym - wyrzucenia z uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 4 wyniki po nocach spać nie mogę :wink:

Widze ze nie tylko ja mam takie problemy :wink:

 

Jak otwieralem maila od wykladowcy z wynikami serce walilo mi jak mlot pneumatyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...