Skocz do zawartości
JORDAN22

"Kampania Wrześniowa", czyli egzaminy poprawkowe

Rekomendowane odpowiedzi

hej ...

ja studiuje fizyke techniczna na Politechnice Rzeszowskiej ;)

 

na wrzesien mialem 3 egzaminy :) dwa zdane, jeden z nich na full :P

a trzeci, ostatni w piatek pisze .... ciezko to widze to trzeba za duzo myslec na "Fizyka:mechanika" :P

 

a swoja droga to zycze powodzenia wszystkim ktorzy jeszcze maja cos zaleglego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie mam 3 do przodu jeszcze jeszcze tylko 2 :P

 

powodzenia

to tak samo jak u mnie :)

została mi jeszcze fizyka ustnie i mechanika pisemnie

 

gdzie i co studiujesz ?

 

ja na polibudzie w gliwicach elektrotechnike, 1 rok

 

5 na wrzesnien... o mamo.

 

trzymamy kciuki ;)

u mnie na wydziale to wcale nie jest imponujacy wynik. kilkanascie osób ma jeszcze więcej :| Edytowane przez piotrek_r1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo co będziesz robił jak nie zaliczysz komisa. :mur:

Miał 'warunek'?

 

U mnie na uczelni całe szczęście nie ma problemów z warunkami, poza kwestią finansową, każdy przedmiot ma ileś tam pkt. ects i do 12pkt bezproblemowo puszczają dalej. a przedmioty są punktowane z grubsza 2-4pkt u mnie tera, wiec w porywach można mieć 6 w tył i lecieć dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał 'warunek'?

 

U mnie na uczelni całe szczęście nie ma problemów z warunkami, poza kwestią finansową, każdy przedmiot ma ileś tam pkt. ects i do 12pkt bezproblemowo puszczają dalej. a przedmioty są punktowane z grubsza 2-4pkt u mnie tera, wiec w porywach można mieć 6 w tył i lecieć dalej :lol:

Gwoli scislosci nie punkty sa platne a ilosc godzin w tygodniu :P

 

1h tygodniowo przedmiotu= 150pln (1 powtorka), 300pln (2ga powtorka)

do 6 punktow nie placisz powyzej juz tak.

 

Puszczaja i nawet z wieksza iloscia ale to tylko na architekturze ;]

 

Ja tez mam jakies badziewia typu elektrotechnika i elektronika okretowa :/ jakies inne [ciach!]ly ogolnie to mi sie juz nie chce studiowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mib, pozmieniało się trochę, dokładnie to rok temu się pozmieniało, pół roku temu weszło w życie ;)

 

 

1h tygodniowo = 90zl

płacisz niezależnie od ilości punktów

nie zwalniają za zaliczeni składowych przedmiotu (kiedyś zwalniali jak się np. ćwiczenia miało zaliczone)

repety z semestru 2 są gratisowe.

u nas na eti też puszczają z większą ilością punktów często, płacisz wymagasz :lol:

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mib, pozmieniało się trochę, dokładnie to rok temu się pozmieniało, pół roku temu weszło w życie ;)

1h tygodniowo = 90zl

płacisz niezależnie od ilości punktów

nie zwalniają za zaliczeni składowych przedmiotu (kiedyś zwalniali jak się np. ćwiczenia miało zaliczone)

repety z semestru 2 są gratisowe.

u nas na eti też puszczają z większą ilością punktów często, płacisz wymagasz :lol:

 

O zesz w morde kopany a tego nie wiedzialem :] W sumie na 10 semestrze warunki mnie za bardzo nie obchodzili.

Musze sie dowiedziec bo nie bedzie za fajnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zdałem termodynamike :) Jako jedyny na tyle dobrze że nie musiałem już iść na ustny z teorii, a tego bym nie przebrnął... Na dodatek dostałem wpis w ostatni dzień żeby móc załapać się jeszcze na naukowe :lol2: Tym którzy jeszcze walczą życze powodzenia :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Temat traktuje o studiach ale nie będę zakładał nowego skoro mój problem jest powiązany z tym ;)

 

jestem uczniem 2 klasy LO, właśnie kończy sie semestr a ja mam problem z jednym przedmiotem-biologia...

 

otóż babka ze średniej na 2 wystawiła mi 1...

 

sposób liczenia średniej z której wystawiana jest ocena na biologii (podane na początku roku i jest w PSO), jest to średnia ważona:

oceny z klasówek x0,6

oceny z kartkówek i reszty x0,4

 

moje oceny:

klasówki: 2,3

kartkówki 1,1,1,2

zeszyt: 2

 

średnia

2+3x06 /2 =1,5

1+1+1+2 x0,4 /4 =0,5

1,5+0,5=2 nawet nie licząc zeszytu, który podwyższa mi średnią... dopuszczająca jest od 1,8 czy 1,6 co też zapisane jest w PSO (i tak też mówiła na początku roku)

 

dziś babka poinformowała mnie o 1 na semestr no to grzecznie pytam dlaczego, widocznie czegoś nie policzyła... Pokazuję jej powyższe wyliczenia a ona "no faktycznie ale ja mogę postawić co chcę, poczytaj sobie" no to jutro z chęcią sobie poczytam PSO jeszcze raz.

 

poszedłem do dyra no i o dziwo wziął moją stronę, powiedział żebym sie kłócił, skoro na początku roku powiedziała, że liczy się średnia ważona to powinna wystawić to co wychodzi a nie co jej się podoba :/. Na wychowawce nie mam co liczyć. Co jutro zrobić? Jakieś argumenty którymi mogę się posłużyć/postraszyć ją?? Dodam, że ze wszystkich przedmiotów w szkole obowiązuje ten system oceniania i patrzy się na to, co pokazuje średnia a nie na humory nauczycieli, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co moge polecic, to- wez sie chlopie za nauke.

Nauczyciel moze obnizyc ocene z przedmiotu za sam do niego stosunek, a twoje oceny mowia same za siebie...

Nauczyciela chcesz straszyc ? Kto od miecza wojuje, od miecza ginie...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jedyne, co moge polecic, to- wez sie chlopie za nauke.

Nauczyciel moze obnizyc ocene z przedmiotu za sam do niego stosunek, a twoje oceny mowia same za siebie...

Nauczyciela chcesz straszyc ? Kto od miecza wojuje, od miecza ginie...

No to właśnie miałem zagrożenie, specjalnie sie nauczyłem na spr, dostałem 3 a potem była kartkówka która nie decydowała o niczym no to nie przejmowałem się nią, tym bardziej, ze miałem inne przedmioty do zaliczenia...

Może? A to ciekawe...

Tak, bo jego też obowiązują jakieś zasady a nie "robi co chce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubłagaj ją na dwa,powiedz że w następnym semestrze dasz z siebie wszystko.Zrób jakiś referat.Po prostu podliż się :) Jeśli nadal nie będzie chętna na współprace to..Przedstaw jej PSO,powiedz że wszystko jest jasne jak słoneczko.

 

U mnie kiepsko z fizyką,zagroziła mnie mam ocenki 1 z kartkówy i 1 ze sprawdzianu..Sytuacja nie ciekawa,babka to sieka.Mimo wszystko dziś z nią szczerze i grzecznie pogadałem,mimo tego że wystawiała dziś oceny powiedziała że 2-go stycznia pisze poprawe sprawdzianu i od niej wszystko zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...