Skocz do zawartości
Rush.mac

Karta Tv A Nforce4 Na Asus A8n-e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam kompa jak w sygniaturce ... i mam maly problemik

przelozylem fly z plyty abit kt7 do asus'a i nie moge go uruchomic

odpalam JTV ktory zawsze chodzil bez problemowo i slychac tylko dzwiek , a obraz jest zatrzymany i taki "jakby w krysztalki" , no i po 5-10 sec nastepuje BSOD

moze mi ktos pomoc ?? albo polecic jakis inny program do obslugi tunera tv , tak samo funkcjomnalny jak JTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam kompa jak w sygniaturce ... i mam maly problemik

przelozylem fly z plyty abit kt7 do asus'a i nie moge go uruchomic

odpalam JTV ktory zawsze chodzil bez problemowo i slychac tylko dzwiek , a obraz jest zatrzymany i taki "jakby w krysztalki" , no i po 5-10 sec nastepuje BSOD

moze mi ktos pomoc ?? albo polecic jakis inny program do obslugi tunera tv , tak samo funkcjomnalny jak JTV

1639891[/snapback]

Raczej nic nie zrobisz. Taka już przypadłość chipsetów nForce4. Poprostu niektóre tunery TV nie działają na płytach z tym chipsetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś ,że w przypadku kart DVB, dochodzi nawet do uszkodzenia płyty głównej (Asusy padają najczęsciej).Jest to spowodowane brakiem całkowitej zgodności z kartami PCI 5v.Z tego co widzę to jakiś bug w płytach tej firmy, bo na DFI nie słyszałem o takich przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś ,że w przypadku kart DVB, dochodzi nawet do uszkodzenia płyty głównej (Asusy padają najczęsciej).Jest to spowodowane brakiem całkowitej zgodności z kartami PCI 5v.Z tego co widzę to jakiś bug w płytach tej firmy, bo na DFI nie słyszałem o takich przypadkach

1641423[/snapback]

 

more tv chodzi bez problemu .. ale przyzwyczailem sie do JTV :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...