Skocz do zawartości
aerial

Fander 92mm / 120mm (13.9db / 15.1db) ?

Rekomendowane odpowiedzi

No ja chcialem wywalic tego brzeczka z mojego zalmana 7700 i wyglada na to ze lipa.. nie chce mi sie czekac ale na allegro nie ma "starych" 120tek, a akasa mi sie nie widzi. :( Poszedlem do "sklepu komputerowego" i sie pytam czy maja fandery. Koles sie patrzy tepo to mowie ze takie wentylatory. Wtedy sie ocknal i przyniosl mi tracery :D.

Tak ze bida, bida i rozczarowanie.

 

PS. Zapytalem czy maja paste arctic silver a on mi na to ze teraz past nigdzie nie dostane bo poprostu procki sa z coolerami i one maja juz paste :lol:

 

EDIT: Oto co mi odpisali z fandera:

"Opóźnienie wynikło ze znaleznienia

dodatkowej możliwości wyciszenia pracy

łożysk i pierwszych testów mogę smiało

napisać, że było warto."

no to nic tylko pozostaje nam nie moc sie doczekac ;)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle cen ze strony Zenfista ceny Fanderów pójdą w góre 39zł za 92mm i 49zł za 120mm :/

To nie zbyt dobrze dla Zenfista bo ludzie przerzuca sie - przynajmniej w czesci - a Akasy ktore sa po 39 zl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bedzie czarny kolor :P

nowy fander 120 bedzie w 2 wersjach kolorystycznych, tak jak zauwazyles czarny oraz bialy : )

 

wszystko cacy szkoda tylko, ze cena wzrosla i to znacznie, ciekaw jestem co jest tego przyczyna, domyslam sie, ze wyzsza jakosc i cichsza praca? hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie, ze wyzsza jakosc i cichsza praca? hm

błąd, powodem będzie "wyrobiona renoma" na tym forum, tak samo jak karty Gainward, kiedyś dobre do o/c teraz kijowe szity z upstrzonymi aluminiowymi klockami na sziterskich kartach, płacisz za renomę a nie za jakość, szczerze wątpie aby koszty produkcji dla końcowego użytkownika były o 5% mniejsze niż podawana cena, po prostu jak jest popyt to cena rośnie. Edytowane przez BLACK_MONKEY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cieżko coś mi uwierzyć żeby koszt produkcji wzrósł o 10zł na 120mm, a wzrost ceny 92mm o 4zł jest do przeżycia jeszcze w zależności jak wypadnie w testach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie to z tymi pigmentami ze bialy miekszy a wiec zatem cichszy to sciema? ;) No bo widze ze czarny ma te same parametry ;)

 

A 50 zł za wentyl 12cm to przegiecie i to solidne. 40 zl jeszcze ok no ale 50... Nie sadze zeby byl kosmicznie lepszy od starej serii wiec i 25% drozszy nie powinien byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena podpada juz pod Scytche albo NB a Fander w tej cenie niczym rewelacyjnym nie bedzie.

 

Zenfist sie nie popisal :P

 

A i tak koszt produkcji pary tyiecy wentyli to pewnie kolo 20 kilku zlotych, napewo nie wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena faktycznie niezbyt ciekawa :/ W przyszlym miesiacu planuje kupic nowa bude i chcialem sobie zrobic wentylacje na fanderkach ale w tych cenach to chyba zmienie kierunek na np akase.... Chyba ze te nowe fandery popisza sie czyms naprawde niezwyklym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena podpada juz pod Scytche albo NB a Fander w tej cenie niczym rewelacyjnym nie bedzie.

 

Zenfist sie nie popisal :P

 

A i tak koszt produkcji pary tyiecy wentyli to pewnie kolo 20 kilku zlotych, napewo nie wiecej.

W Chinach?! Założę się, że dużo mniej...

i co z tego, że cena produkcji wentylatora jest dużo niższa od ceny końcowego produktu.

Zenfist nie jest fundacją charytatywną, każdy che dostać godziwe wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę, a wy już jedziecie z takimi tekstami.

Pomyślcie na początku, a później piszcie. Nic nie ma za darmo, badania, projekty to wszystko kosztuje.

 

pozdro

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenfist chce zarobic ale nie 120% wiecej od ceny poczatkowej :o

 

 

i co juz nie jestescie tacy chetni na fandery nowe :D

 

moge sie mylic ale to Fander FX120-B 120mm jest nazwa nowego fandera - dostepne u zenfista :) jest tez Fander FX120-W 120mm litera W wskazuje na White a B na black :) ale i tak dopiero beda wysylac 29 maja ;) szkoda ze fot nie ma

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjjj jak wy marudzicie... jak komuś naprawdę zależy na ciszy i wydajności, czyli po prostu na świetnym wentylatorku to da i 20 zł więcej za jeden. A jak ktoś chce mieć jakiś zupełnie zwyczajny wiatrak w stylu Akasy, to niech ją kupuje. Przecież porządne wyciszenie kompa (żeby nic nie było dużo głośniejsze od fanderka) i tak kosztuje tyle, że 20 zł per 2 wiatraki to nie jest żadna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...