Skocz do zawartości
aerial

Fander 92mm / 120mm (13.9db / 15.1db) ?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie padł mi jeden z moich fanderków (120mm czarne), dokładniej, to on cały czas działa, tylko wpadł w wibracje (chyba) i cały czas hałasuje prawie jak silnik od samochodu :/ Może ktoś miał podobny problem i wie jak się z tym uporać? Bo z tego co widzę, firma chyba upadła (0 wyników w google). Kupiłem go w komputroniku, teraz mają tylko 92mm i się zastanawiam, czy w ogóle jest sens reklamować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiatrak chyba już dogorywa i zaczyna wydawać "dźwięki", chcę zdjąć wiatrak z obudowy, no chyba prościej nie mogę tego napisać. Chcę oddzielić to co się kręci z łopatkami od tego co się przykręca do obudowy komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odklej naklejkę, z bolca ściągnij zawleczkę tylko ostrożnie, żebyś jej nie uszkodził i masz osobną ramkę i śmigło. Nie wiem czy tak jest dokładnie w fanderze, bo mój aktualnie kręci się w zasilaczu i nie mam jak sprawdzić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można montować wiatraczki 140mm zamiast 120mm? Nigdy nie miałem 140mm i nie wiem jak wygląda montaż. Gdzieś czytałem, że podobna można montować 140mm zamiast 120mm, ale wole się upewnić, ponieważ bajkę każdy napisać może, a prawdę już nie każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma przecież inny rozstaw otworów, nie wprowadzaj kolegi w błąd. Chyba że się ma taki wynalazek: http://www.cooling.pl/scythe-kaze-maru-120...ukt,551121.html

Dzięki za informacje, teraz już wiem czemu niektórzy mówią, że zamiast 120mm montują 140mm. Nie będę kombinować u siebie i pozostaję przy120mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje coś nawalają. Przez prawie rok startowały na 5v i nagle im się to odwidziało. Nie wiem czy jest sens oddawania na gwarancję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje coś nawalają. Przez prawie rok startowały na 5v i nagle im się to odwidziało. Nie wiem czy jest sens oddawania na gwarancję.

Pewnie nałapały się kurzu, wystarczy rozebrać, przeczyścić i nasmarować, będą jak nowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...