Skocz do zawartości
dzej

Nokia 3300

Rekomendowane odpowiedzi

chce sobie kupic ta nokie 3300 bo bardzo chce kome z mp3 i tym samym juz nie kupowac odtwarzacza ale nie wiem jaka maxymalnie karte mozna do niej wlozyc - na forum nic nie widzialem, na stronie noki milcza na ten temat wiec jakby ktos wiedzial jaka najwieksza karte mmc mozna jej zapodac to bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno 128 mb wejdzie .natomiast nei wiem czy wieksze wejda.jak masz mozliwosc wyprobowac w sklepie to moze trafisz. pozdro

 

PS. - Goraco polecam zamiast 3300 - Ngage Classic (Masz divx, radio, sprzetowe mp3 lepsze niz w 3300, symbiana 60 - czyli setki o ile nie tysiace programow, no i karty do 2GB)

Edytowane przez MesJasZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qd jest wykastrowany, ale dla mnie glownym powodem tego jest chec nokii ograniczenia piractwa. Najwieksza jak dla mnie bolaczka qd jest brak zlacza usb. A bez tego roznego softu czy gierek tak szybko i latwo nie nagrasz.Musisz dokupic bluta albo cztnik kart. qd odtwarza mptrojki ale tylko softwarowo i to mono i kiepskiej jakosci. Idac dalej, w prawie kazdym qd predzej czy pozniej odpadna gumki, jest mniej wygodny do grania. polecam forum na ngpl.info . Moja rada bierz classica. ps. nie jest duzo wiekszy od 3300 a na pewno chudszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslalem jedyny plus qd w stosunku do porzednika to lepszy wyswietlacz ale 4096 kolorkow to nadal nie jest zle ale przynajmniej classic nie jest wykastrowany :] dzieki za pomoc kupuje n-gage classica a nie 3300 :]

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...