Skocz do zawartości
Kaeres

Lala.laleczna

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie wczoraj UWAGĘ ?

Jakas laska/kobieta/urzednik panstwowy zostala wykryta przez uzytkownikow forum (nie wiem jeszcze jakiego), ze w godzinach pracy jezdzi ostro po necie i rowno zaciska po forum :)

Az sie boje pomyslec co sie bedzie dzialo jak moj szef widzial ten program :)

 

http://uwaga.onet.pl - niestety ruchome linki wiec najlepiej w google wpisac lala.laleczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: nie chodzi o to ze ona nic nie zrobila w pracy - tylko ze jej stanowisko jest zbędne jak 50% urzedników w polsce...

Ja w firmie robie zatowarowanie, przyjecie fv, sprzotam, sprzedaje, robie serwisy, szykuje dla ksiegowej fv i rejestry vatowskie - a taka pani urzedas płacze jak jej kazą pracowac np 5min dłuzej... ps. oczywiscie tak jak urzedasy mam 30minutowe przerwy sniadaniowe zawsze wtedy gdy jest najwiecej ludzi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie to są sekundy” na sam koniec. No to powinna jego głowa spaść. Spóźnisz się z zapłaceniem podatku mandatu "parę sekund" i (obchodzi ich to bardzo, szef w pracy za spóźnienie co robi ?) No właśnie za co tej ******* [ciach] płacą ? Mój tatek robi budowę na działce (domek). Teraz najlepsze ;] dom musi być zbudowany równolegle do "super ważnej arterii państwowej" drogi WIEJSKIEJ. Nic z tego że dom jest 40 m w głąb działki i będzie za drzewami i że to nasza działka [;. Zagospodarowanie przestrzenne i "." nie może być odchyłki 10 st bo nie przyjmą projektu :|. No cóż to by było na tyle nie pisząc o pewnym użytkowniku z forum który walczył z nfz o leki dla chorej siostry. Ps (nie chce dlatego wspominać o pefronie bo co by nie których krew zalała) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie to są sekundy” na sam koniec. No to powinna jego głowa spaść. Spóźnisz się z zapłaceniem podatku mandatu "parę sekund" i (obchodzi ich to bardzo, szef w pracy za spóźnienie co robi ?)  No właśnie za co tej ******* [ciach] płacą ? Mój tatek robi budowę na działce (domek). Teraz najlepsze ;] dom musi być zbudowany równolegle do "super ważnej arterii państwowej" drogi WIEJSKIEJ. Nic z tego że dom jest 40 m w głąb działki i będzie za drzewami i że to nasza działka [;. Zagospodarowanie przestrzenne i "."  nie może być odchyłki 10 st bo nie przyjmą projektu :|. No cóż to by było na tyle nie pisząc o pewnym użytkowniku z forum który walczył z nfz o leki dla chorej siostry. Ps (nie chce dlatego wspominać o pefronie bo co by nie których krew zalała) Pozdrawiam !

1641408[/snapback]

Postawcie domek 6 lub 8 katny albo nawet okragly :)

Wtedy moga Was gleboko cmoknac :)

 

 

Pomalu mnie zaczynaja smieszyc reporterzy z TVN.

Staneli jak debile przed urzedem z transparentami :)

Kompletnie nic nie moga zrobic w 90% przypadkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie im sie smieja w oczy.

Oni pokazuja zawsze problem TYLKO z jednej strony wygodnej sobie.

Np. przylapuja kogos na lapowce.

jakby tak bylo naprawde to juz by dawno siedzial, a nie obejmowal nadal to stanowisko na jakim go zrobili w wala.

To taki przyklad z glowy ale jest tak z niemal wszystkimi ich sprawami.

Kazdy robi walki i oni sie dziwia i sarkazmami tylko rzucaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres no problem (a wiesz że wtedy cały projekt od nowa :>? ) więc $$. Pani Architekt (ponad 30 lat pracuje w zawodzie) powiedziała że boi się że jak zrobi jak chcemy to odrzucą projekt. Trzeba zapamiętać że z polską biurokacją nie wygrasz :|. Jak w tym kawale

Król Lew postanowił wybudować na polanie dla swoich poddanych schronienie, ale to wymagało szeregu zezwoleń, wniosków i podań.

Trzeba się było udać do urzędu, by tę sprawę załatwić, zwołał więc miejscową społeczność, by wybrała przedstawiciela. Zadecydowano, by był to niedźwiedź, bo duży, silny i wzbudza respekt.

Po ośmiu godzinach wraca z urzędu, lew się go pyta, co tam załatwił, a on mówi, że nic.

- Jak to nic ! Ty taki wielki i nic?!

Wydelegowano więc lisa, chytry i przebiegły i sprytu ma dużo, wraca po ośmiu godzinach i też nic.

Lew mówi:

- To może wiewiórkę, taka delikatna, ładna, szybka i zgrabna.

Ale podobnie jak poprzednicy też nic nie załatwiła.

- No to koniec naszych marzeń - orzekł Król Lew - a może ktoś na ochotnika?

Zgłosił się osioł, wszyscy pękali ze śmiechu:

- Przecież Ty nic nie potrafisz załatwić.

Osioł się uparł i poszedł. Wraca po dwóch godzinach uradowany, z zezwoleniem w ręku, ogólne zdziwienie, królowi szczęka opadła.

Pytają się więc jak to załatwił, a osioł na to:

- Gdzie otworzyłem drzwi to ktoś z rodziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz niech sie odzywaja ci ktorzy maja neta w pracy i nie korzystaja z niego wogole w wolnych chwilach ;]

 

Prawda jest taka ze sa stanowiska gdzie praca jest nierowno rozlozona - ja przez polowe czasu nie robie nic a czasem przychodzi taki okres ze siedze dzien w dzien w robocie 2x dluzej i zapierdzielam.

 

No ale prawda jest tez taka ze ta pani lekko przesadzila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznawac sie kto z forum jest pracownikiem budynku na Wiejskiej :> ?

1641345[/snapback]

Ups... Zdemaskowaliście mnie... Musze odejść z forum bo strace prace... Ups... ;)

 

A na serio: Zaraz ide poszukać laly.lalecznej na guglach :D I ocenie poziom wypowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no powiem wam, że 'Uwaga' schodzi na psy. Naprawdę - taki temat jest dla mnie śmieszny i żałosny. Szukanie dziury w całym. Dla mnie to po prostu żałosne i TVN pokazuje, że nie ma sie czym zajmować.

 

No i nieśmiertelne 'I-Pe' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omfg co za debilizm... najbardziej śmieszy mnie mądrość tych pseudo 'reporterow' dziennikarzyków ‘kilka dni chyba chce pan powiedzieć kilka godzin’ robi z siebie wielkiego detektywa jeden z drugim… gdzie Ci prawdziwi dziennikarze, reporterzy ?

 

co do IPe to ktoś jej to pewnie na kartce napisał... bo sama z pewnością nie wie co to wogole jest.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps (nie chce dlatego wspominać o pefronie bo co by nie których krew zalała) Pozdrawiam !

1641408[/snapback]

mnie juz zalewa jak widze konfigi z gf7800gt, 2gb ramu, hdd w raid i z monitorami 19" LCD i koles jak go zamawial to powiedzial prosto z mostu, ze komp ma byc do grania a "duala" wezmie tylko dlatego, ze musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w uwadze był odcinek o 'hakerach' ... też się popisali ;) Hakerzy rzekomo w czasie rzeczywistym włamywali się na strony partyjne... mieli tam wstawić logo UWAGI... taki szybki włam miał na celu udowodnić że bezpieczeństwo informatyczne w naszym rządzie jest fatalne... jednakże plik z logiem który znalazł się na owej stronce - data jego utworzenia na serwerze była datowana ponad tydzień wstecz przed tym programem który to rzekomo był kręcony na żwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jest śmieszne, ale skala problemu bynajmniej.

Piszecie, że większość ludzi posiadających net korzysta z niego w godzinach pracy. Owszem sam tak robię tyle, że w odróżnieniu od przypadku pokazanego w Uwadze nie ponosicie żadnych kosztów z tego tytułu. A LL robi to za moje i wasze pieniądze, a kiedy chcesz się czegokolwiek dowiedzieć to może szlag człowieka trafić, tacy są zarobieni że czasu nie mają na nic.

Teraz zakładając ze "tylko" 10% urzędników państwowych zachowuje się w podobny sposób mamy obraz tego jak przerośnięte jest zatrudnienie i jak bezużyteczna jest większość z nich.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...