Skocz do zawartości
SilentMan

Stworzenie Płyty Instalacyjnej Xp Z Sp2 Itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W jaki sposób (i czy jest to możliwe) stworzyć płytę instalacyjną Windows XP tak aby instalacja zawierała w sobie SP2, i wszystkie kolejne poprawki jakie mam zainstalowane obecnie w Windows... szukałem trochę na ten temat i natknąłem się na program nLite... wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt że nie posiadam plików .exe tych uaktualnień - korzystałem (i nadal korzystam) cały czas ze strony http://update.microsoft.com - a tam uaktualnienia po prostu mi się instalują do systemu windows. Ściąganie wszystkich plików .exe uaktualnień zajęłoby mi duużo czasu (waży to wszystko spokojnie ponad 200 MB a ja mam łącze 128 kbps)... czy nie da się stworzyć tej płyty instalacyjnej z uaktualnień już zainstalowanych przy pomocy auto-windowsupdate ? Ponadto fajnie by było jakbym mógł jeszcze zdefiniować ustawienia instalacyjne typu instalowane języki, klawiatury, nazwa użytkownika, hasło, pousuwać z oryginalnej płyty windows wszystkie sterowniki i dopiąć do tej nowej płyty instalacyjnej z SP2 tylko te moje sterowniki od moich urządzeń, oraz ewentualnie dodać jeszcze kilka moich programów ... i żeby to wszystko instalowało się automatycznie tak abym nie musiał 'popychać' instalatora klikając w 'dalej' :)

 

Z góry dziękuję za pomoc, i wskazówki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko sęk w tym że program nLite rząda ode mnie plików exe do poprawek... a ja poprawki instalowałem wszystkie z wykorzystaniem narzędzia: Menu STart >> Windows Update... i nie wiem skąd wytrzasnąć te pliki 'exe' poprawek których chce nLite... a ściągać drugi raz te same poprawki średnio mi się widzi bo mam dosyć wolne łącze i zajmie mi to pół dnia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...