Jump to content
Sign in to follow this  
SilentMan

Stworzenie Płyty Instalacyjnej Xp Z Sp2 Itd.

Recommended Posts

Witam,

W jaki sposób (i czy jest to możliwe) stworzyć płytę instalacyjną Windows XP tak aby instalacja zawierała w sobie SP2, i wszystkie kolejne poprawki jakie mam zainstalowane obecnie w Windows... szukałem trochę na ten temat i natknąłem się na program nLite... wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt że nie posiadam plików .exe tych uaktualnień - korzystałem (i nadal korzystam) cały czas ze strony http://update.microsoft.com - a tam uaktualnienia po prostu mi się instalują do systemu windows. Ściąganie wszystkich plików .exe uaktualnień zajęłoby mi duużo czasu (waży to wszystko spokojnie ponad 200 MB a ja mam łącze 128 kbps)... czy nie da się stworzyć tej płyty instalacyjnej z uaktualnień już zainstalowanych przy pomocy auto-windowsupdate ? Ponadto fajnie by było jakbym mógł jeszcze zdefiniować ustawienia instalacyjne typu instalowane języki, klawiatury, nazwa użytkownika, hasło, pousuwać z oryginalnej płyty windows wszystkie sterowniki i dopiąć do tej nowej płyty instalacyjnej z SP2 tylko te moje sterowniki od moich urządzeń, oraz ewentualnie dodać jeszcze kilka moich programów ... i żeby to wszystko instalowało się automatycznie tak abym nie musiał 'popychać' instalatora klikając w 'dalej' :)

 

Z góry dziękuję za pomoc, i wskazówki.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ściągnij darmowy program nlite a resztę sam zobaczysz. Można robić różne płyty z wimdows i konfigurować po swojemu a także robić instalacja nienadzorowane i dodawać sterowniki

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, tylko sęk w tym że program nLite rząda ode mnie plików exe do poprawek... a ja poprawki instalowałem wszystkie z wykorzystaniem narzędzia: Menu STart >> Windows Update... i nie wiem skąd wytrzasnąć te pliki 'exe' poprawek których chce nLite... a ściągać drugi raz te same poprawki średnio mi się widzi bo mam dosyć wolne łącze i zajmie mi to pół dnia :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozesz także zainstalować wszystko (win, sp, poprawki, programy) i zrobic ghosta, pózniej odtworzenie systemu jest jeszcze szybsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyświetl historię instalacji

Kliknij na plik którego szukasz

Jeśli nie wyświetli się odnośnik to trzeba wpisać w wyszukiwarce w centrum pobierania

Zmienić język na polski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.