Skocz do zawartości
Fan BF2

Firewall + Anti-virus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić sobie najlepszego anti-vira. W roznych gazetach wygrawaja ciagle: Panda, Antivirenkit i Kaspersky. Nie wiem ktorego wybrac. Juz wysokie miejsca zajmuje ten Antivirenkit i mam problem w wyborze antivira.

Zastanawiam sie tez nad kupnem firewalla, slyszalem ze najlepszym jest Outpost Firewall, czy to prawda ? Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci NOD'a 32 jako antywirus, bardzo szybki i malo obciaza system.

 

Jako firewall uzywam notron intern. secur. i na razie nie narzekam.

 

Przed zakupem mozesz przeciez sprobowac jakichs wersji demo, wtedy bedziesz

wiedzial co jest dla Ciebie odpowiedni.

Nawet darmowe firewalle moga byc dobre, choc nie maja wszystkich opcji, ale

z regoly te najwazniejsze sa. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym wolał coś z markowych rzeczy 8O)

 

Myslalem cos nad ta kombinacja:

 

Antivirenkit + Outpost , Panda + Outpost albo Kaspera dodac

 

 

Uzywalem do tej pory Nortona Internet Security ale jest do kitu, zamula system i kasuja sie jego dane po naglych restartach kompach (mowa o wersjii 2005, bo poprzednie byly ok). Chodzi mi o tqakiego antivira aby byl SKUTECZNY, w miare szybki co najwazniejsze - nie obciazaj systemu za bardzo.

 

 

Wlasciwie wybor jest trudny, macie jakies pomysly ?

Edytowane przez Fan BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten Kaspersky ma dobre opinie ale w PCK widzialem jego test. Zajmuje drugie miejsce jesli chodzi o najbardziej obciazajacy system antivir obok nORTONA. A co byscie powiedzieli na tego Antivirenkita ?

1642927[/snapback]

Miałem AVK 2004 rok temu i powiem Ci, że on obciąża system jeszcze bardziej niż Norton 8O

 

A tak pozatym to SZUKAJ!!! bo takie tematy pojawiają się kilka razy w tygodniu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić sobie najlepszego anti-vira. W roznych gazetach wygrawaja ciagle: Panda, Antivirenkit i Kaspersky. Nie wiem ktorego wybrac. Juz wysokie miejsca zajmuje ten Antivirenkit i mam problem w wyborze antivira.

Zastanawiam sie tez nad kupnem firewalla, slyszalem ze najlepszym jest Outpost Firewall, czy to prawda ? Prosze o pomoc.

1642782[/snapback]

 

tu masz odpowiedzi na swoje pytanie http://tinyurl.com/dkxcp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panda Tytanium 7 z firewallem ..polecam

jest rownie dobra jak mks. 2005.choc ten nie daje nadpisywac skrypty

mam ..i zajmuje sie jakoby profesjonalnie ta dziedzina.wiec polecam :D

1653025[/snapback]

Mialem pande, ale ona za duzo zajmuje mi pamiec, z reszta tak samo jak norton antivirus 2005, 2004 :D. Mam 256 ram'u takze oszczedzam na kazdym wolnym, mam kerio, i zajmuje mi mniej niz gg 8O :D. A tez nie jest zly, skanuje porty, widzi trojany na pirackich stronach, ale powiedzmy sobie szczerze, NOD 2.5 PL jest najlepszy :). Wszedzie, gdzie tylko nie spojrze na jakies testy pisama, czy w necie, to wszedzie on wygrywa ;), ale kto ma $$ na jego pelna wersje :D 8O?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast potrzebuję:

antywirusa, firewalla, i czegoś co usunie obecne już trojany

 

wymagania:

skuteczne, darmowe

prosiłbym o propozycje zestawu z linkami

 

EsiuWWW - kerio2.15? jak wlazłem na ich stronkę to tam widnieje 4.2.0... chyba ze nie chodzi ci o personall firewall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...