Skocz do zawartości
Thomaszek

Tv-tuner 7134 Na Chipsecie Philips: Saa713

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem posiadaczem tego tunera - TV-Tuner 7134 na chipsecie Philips: SAA7134HL i posiadam z nim problemy.

 

Na początku, gdy go kupiłem udało się go zainstalować jako Medion 2.0.3.4 czy coś podobnego i tak działało. Nainstalowałem kilka programów (przy tym najprawdopodobniej doinstalowały się dodatkowe sterowniki) i karta nagle przestała działać (podczas zmieniania kanału tv w ChrisTV). Odinstalowałem wszystkie sterowniki i programy i zresetowałem komputer. Kartę wykryto jako urządzenie mutlimedialne i przypisano sterownik do SAA7134HL (TV CAPTURE), oraz wykryto jakieś nieznane urządzenie dla którego nie ma sterownika. Karta nie działa. Czy ktoś ma ten Tuner (widziałem, ze na allegro sprzedaje się to w setkach) i potrafi pomóc - jaki używa program i jakie sterowniki? Wcześniej również miałem problemy z dźwiękiem - raz było słychać szum a raz normalny głos. Co mogło być przyczyną? Podłączyłem kartę z czerwonego wyjścia do CD IN (na AUX itp nie słychać nic). Oto karta: http://allegro.pl/show_item.php?item=63084236

 

Pozdrawiam, Tomek.

 

 

Dodane 12.09.2005:

 

Udało się!!! Działa! Wystarczyło zainstalować sterowniki najnowsze oraz program FLY 2000 TV. Pisze, bo może innym się przyda.

Edytowane przez Thomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...