Skocz do zawartości
myrddin669

Reklamy Na Forum.tweak.pl!

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi sie zdaje, że TVN nie jest telewizja publiczną:> a skoro płaci sie tez za oglądanie TVP to logicznie rzecz biorąc niepowinno też być reklam, a są chyba dlatego, bo niewszyscy placa ;[

1647175[/snapback]

Drobny blad. Nie placisz abonamentu za ogladanie TVP. To jest abonament radiowo-telewizyjny placony za samo posiadania odbiornika i nie wazne jest czy stoi on u ciebie wylaczony czy moze ogladasz na nim polsat, tvn czy programy TVP. Z drugiej strony akurat ten abonament to nic innego jak haracz, ktory i tak jest beznadziejnie wykorzystywany. Faktem jest, ze placi go okolo 50% osob, ktore powinny to robic (dziwi mnie ze jest ich az tyle), ale jak widac nie wystarcza to pazernej TVP, totez reklamami musi podreperowac swoj budzet wydawany na tworzenie telenowel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak też robicie  :wink: , zdanie userów rzadko jest brane pod uwagę

Co do dalszej cześci postu to absurd, idąc tym tokiem rozumowania  to patrząć np na TVN jestem zobligowany oglądać reklamy i nie mam prwa ich przełaczyć  :lol2:

 

Co do opłaty to również absurd Tweak. pl jest dobrym, ba nawet bardzo dobrym forum ale nie na tyle żeby uiszczać za nie jakiekolwiek opłaty

1646984[/snapback]

Myśle, że nie wymaga to specjalnie wysokiego IQ żeby zobaczyć różnice. W przypadku TVNu koszty są takie same jeśli ogląda program tysiąc ludzi, jak i pół miliona. Nadajnik dalej jest ten sam i jego eksplatacja kosztuje tyle samo, czego o łączu do internetu powiedzieć nie można.

Zresztą analogia jest nietrafna - porównajmy raczej do gazety. To tak samo jak by kioskarz w imieniu klientów wyrywał strony z reklamami.

 

Dobra, latwo mozna 'obejsc' tek pkt regulaminu  :-P  Mozna korzystac np z links-a  :-P  I co nie ma reklam ? Nie lamie tez regulaminu  :wink:

1647028[/snapback]

Jeśli ktoś jest zmuszony do korzystania z powiedzmy szczerze ułomnej przeglądarki która nie wyświetla grafiki to jest to raczej normalne, że nie będzie ścigany czy potępiony. I tak wystarczająco cierpi, biorąc pod uwagę, że serwis delikatnie mówiąc wyjątkowo niewygodnie się przegląda w czymś co nie obsługuje ni styli ni JS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny blad. Nie placisz abonamentu za ogladanie TVP. To jest abonament radiowo-telewizyjny placony za samo posiadania odbiornika i nie wazne jest czy stoi on u ciebie wylaczony czy moze ogladasz na nim polsat, tvn czy programy TVP. Z drugiej strony akurat ten abonament to nic innego jak haracz, ktory i tak jest beznadziejnie wykorzystywany. Faktem jest, ze placi go okolo 50% osob, ktore powinny to robic (dziwi mnie ze jest ich az tyle), ale jak widac nie wystarcza to pazernej TVP, totez reklamami musi podreperowac swoj budzet wydawany na tworzenie telenowel ;)

1647328[/snapback]

 

Racja ale jak to ma się do przymusowego oglądania reklam ??

Nie chodzi mi o to że one są bo akuratja to rozumie, tylko mam prawo wyboru, zaczynają się reklamy przłanczam na inną tsację, wieć nie rozumie dlaczego blokowanie reklam na tweaku jest "zabronione, albo naganne ??

 

 

@marco

 

Oj tu się do końca nie zgodze, popatrz że wszystkie telewizje komercyjne się rozwijają, pod względem technicznym, programowym itp, itd

Co do gazety tu sprawa analogiczna, czytam oglądam co chce, jak odbiorca produktu moge sobie powycinać reklamy i redaktor naczelny nie moze mi tego zabronić

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry EOT nie mam zamiaru się kopać z koniem.

Proszę zaakceptować -> oglądanie strony za którą się nie płaci musi się wiązać z oglądaniem reklam. Inaczej jest to zwykłe oszustwo i okradanie twórców/właścicieli/administratorów tych stron. Dziękuje za uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zmuszony do korzystania z powiedzmy szczerze ułomnej przeglądarki która nie wyświetla grafiki to jest to raczej normalne, że nie będzie ścigany czy potępiony. I tak wystarczająco cierpi, biorąc pod uwagę, że serwis delikatnie mówiąc wyjątkowo niewygodnie się przegląda w czymś co nie obsługuje ni styli ni JS

1647337[/snapback]

 

Z ta ulomnoscia to troche przesadziles. Links doskonale sobie radzi z wyswietlaniem wiekszosci grafiki (rowniez pod konsola - framebuffer), reklamy rowniez widac. 1647338[/snapback]

 

Owszem, ale w przypadku 90% gazet musisz za nie najpierw zaplacic, dopiero potem mozesz sobie przeczytac i powyrywac/powycinac co chcesz. Redakcja w tym przypadku ma jakies zrodlo utrzymania, a reklamy sa dodatkiem. W przypadku forum reklamy sa glownym zrodlem utrzymania. Faktycznie, to czy jedna osoba zablokuje sobie ich wyswietlanie czy tez nie nie wydaje sie byc wielkim problemem, ale jesli zacznie to robic 80% osob odwiedzajacych serwis to reklamodawca moze sie wycofac z umowy twierdzac, ze nie przynosi mu ona zadnych badz przynosi marne korzysci, a wtedy z kasy nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może niech admini twórcy itd, dadza na strone automatycznie coś co sie na dysk zapisuje, banerka na pulpicie wywala itd. Moim zdaniem każdy ma prawo do blokowania reklam, szczególnie jak są to takie upierdliwe wyskakujące flashówki na cały ekran....

nigdzie nie widziałem textu w styli UWAGA WCHODZĄC NA NASZA STRONE ZGADZASZ SIĘ NA OGLĄDANIE REKLAM...bezsens.

To jak ogladam TV i nagle widze reklame, przerzucam na inny kanał to co wtedy? okradam twórców poprzedniego kanału na którym leca reklamy...albo co gazeta przerzucam strone dalej....proste

 

sumując, reklamy mogą, muszą być! to naturalne, ale wszystko ma swoje granice! małe przyjemne migające gdzieś z boku czy u góry okienka chyba nikomu nie przeszkadzają..

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo dobry serwis, duży i dobrze prowadzony. Powinni się skomercjalizować. Wprowadzić opłaty, albo umieścic na stronie reklamy. A jak się nie podoba to wyp... z serwisu. I koniec.

Ta wypowiedz byłego usera TDT na temat tamtego serwisu pasuje jednak bardzo dobrze do Tweaka. Pamietajcie o tym kolejny raz wszczynając dyskusje na temat reklam na "O serwisie i forum" ...........

 

Apeluje o zamkniecie tego tematu, nic nie wymyslimy, a marco juz chyba nerwowo wysiada tłumaczac kazdemu po raz kolejny to samo. CLOSE IT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta ulomnoscia to troche przesadziles. Links doskonale sobie radzi z wyswietlaniem wiekszosci grafiki (rowniez pod konsola - framebuffer), reklamy rowniez widac. Klik.

Racja zapomniałem, że od 2.x można odpalać z svgalib nawet [używałem kiedyś nawet żeby mrtg przeglądać ale dzięki wspaniałemu produktowi firmy S3 było to wyzwaniem ;) ]. Pozostaje pytanie po co ;) Jest świetną przeglądarką tekstową, IMHO o niebo lepszą niż lynx i niech nią pozostanie - mamy mase lepszych przeglądarek graficznych

Zresztą widać w niej tylko jedną reklamówke wstawioną najprostszą metodą bez JS ani iframe'ów.

 

Co do reszty podpisuje się wszystkimi kończynami i dziękuje za głos rozsądku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie widziałem textu w styli UWAGA WCHODZĄC NA NASZA STRONE ZGADZASZ SIĘ NA OGLĄDANIE REKLAM...bezsens.

1647625[/snapback]

Teraz przy rejestracji mozesz/musisz przeczytac regulamin, w ktorym jest wzmianka o reklamach:

 

7. Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Wniosek prosty: rejestrujac sie zgadzasz sie na ogladanie reklam.

 

 

Zresztą widać w niej tylko jedną reklamówke wstawioną najprostszą metodą bez JS ani iframe'ów.

1647647[/snapback]

Praktycznie wszystkie reklamy sa we flashu, a z tym links sobie jeszcze nie radzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle n-ty temat na temat reklam :D heh napisałem już wcześniej a jeszcze wcześniej Administracja że że że ;] jeśli reklamy były by nie potrzebne to by ich nie było więc po co ten temat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zostało już powiedziane wszystko. Za moment wybuchnie bezsensowna awantura, do niczego nieprowadząca.

Reklamy będą, czy chcecie, czy nie. Takie czasy, nikt nie będzie dopłacał do interesu, bo kilku userów ma awersję do reklam.

 

Temat Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...