Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

hmm

mój nienajgorszy i ma 59 MaxTcase

1704479[/snapback]

Twój jest rewelacyjny, gdzie tam mój do twojego, tez maż FC to potrafisz z niego wycisnąć siódme poty.

Edit: moznaby zrobic jakąś ankietę by wiedziec jaki wplyw ma Tcase, moze cos w tym jest.

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesory maja rozna temperature TCase, z tego zo mi wiadomo sa to wartosci 55, 57, 59, 61, 63.

Z mojego doswiadczenia wynika ze ma to duzy wplyw na OC

55 - 8 procesorów na 100 zrobilo 2.7GHz

57 - 4 procesory na 10 zrobily 2.7GHz

61 - wszystkie procesory robily bez problemu 2.7GHz

 

Jak oznacza AMD TCase i na podstawie czego to nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze na podstawie uzytego krzemu.

To są wyniki podkręcania e3 czy e6? czy jednych i drugich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XS hardocorowcy polecieli te proce na 1,8V i żyją :D nawet podobno niezle znosza takie napiecia. i robia kolo 3ghz - a jajo jest takie ze maja nizsza temperature przy 1,8V niz 530-ki przy 1,5V :lol: ale tamten temat puchnie w oczach i juz mi sie nie chce sledzic

generalnie wtopilem z tym procem bo kupilem do niego asrocka dualSATA a on dopiero po vmodzie daje 1,55 :lol: dlatego katuje mojego starego mobilka - ostatnie pi stabilne 14.52 na powietrzu (kocham te chlodne jesienne noce ;))

pojawiaja sie juz kolejne rewizje opterków - CABYE 0532 i 0536 - lepsze od cabge gorsze od cabne. zdaje sie ze cabne 0528 zdarzaja sie w 148 i 150 boxowych - moze dzisiaj troche poczytam to zdam jakas krotka relacje dla wszystkich ktorym sie nie chce tego walkowac :D

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XS hardocorowcy polecieli te proce na 1,8V i żyją :D nawet podobno niezle znosza takie napiecia. i robia kolo 3ghz - a jajo jest takie ze maja nizsza temperature przy 1,8V niz 530-ki przy 1,5V :lol: ale tamten temat puchnie w oczach i juz mi sie nie chce sledzic

generalnie wtopilem z tym procem bo kupilem do niego asrocka dualSATA a on dopiero po vmodzie daje 1,55 :lol: dlatego katuje mojego starego mobilka - ostatnie pi stabilne 14.52 na powietrzu (kocham te chlodne jesienne noce ;))

pojawiaja sie juz kolejne rewizje opterków - CABYE 0532 i 0536 - lepsze od cabge gorsze od cabne. zdaje sie ze cabne 0528 zdarzaja sie w 148 i 150 boxowych - moze dzisiaj troche poczytam to zdam jakas krotka relacje dla wszystkich ktorym sie nie chce tego walkowac :D

 

pozdro

1705796[/snapback]

Nie jestem przekonany do napięc typu 1.8v dla athlona 64 lub opterona to moze sie skończyć płaczem i zgrzytaniem zębów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto przeciez luks juz w wakacje zapewnial ze na dniach otwiera LEGALNA dzialalnosc -sklep faktury itp -wiec mamy juz koniec pazdziernika i jako SLOWNY czlowiek na pewno od dawna moze wystawiac f vat . chyba ze jest inaczej wtedy jego slowa nie sa nic warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj SuperPi 16m i pokaz tez okno ramow w cpu-z

1707555[/snapback]

 

 

http://img403.imageshack.us/my.php?image=snap12df.jpg

 

Co do ramu, to dopiero zaczynam nad nim pracowac :D

Wszystkie wskazowki mile widziane !!!

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto przeciez luks juz w wakacje zapewnial ze na dniach otwiera LEGALNA dzialalnosc -sklep faktury itp -wiec mamy juz koniec pazdziernika i jako SLOWNY czlowiek na pewno od dawna moze wystawiac f vat . chyba ze jest inaczej wtedy jego slowa nie sa nic warte

1708832[/snapback]

Lancer (18-10-2005 21:08)

czesc!

mam pytanie

wystawiasz faORT: ORT: ORT: ktury?

ibiz (18-10-2005 22:35)

jeszcze nie

Luks moze daje, ale ibiz nie, ale z tego co wiem to Luks+ibiz=spolka.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

najpierw co do FVAT - w końcu dostaliśmy regon, jeszcze wizyta w US, ZUS i będziemy wystawiać fakturki już zupełnie normalnie.

Muszę doczekać się jeszcze EUR NIP bo bez tego jakikolwiek import nie jest możliwy, jak to zwykle u nas taki nip rózni się od "zwykłego" polskiego literkami PL na początku ale wyczekać swoje na papier trzeba.

 

Teraz trochę o opteronach - w końcu pojawiła sie reszta towarzystwa i aktualne ceny ( wersje oem ):

 

Opteron 146=849 zł

Opteron 148=1169 zł

Opteron 150=1649 zł

Opteron 170=2049 zł

Opteron 175=2525 zł

 

Trzeba przyznac że na tle X2 ceny nie wypadają za różowo, ale nad 146 albo 170 ( jak ktoś ma budżet ) można się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrodla typu ibiz faktury nie daja.

1708749[/snapback]

1. ale dla osob fizycznych nie ma faktur, wiec gdyby nawet Ibiz mial mozliwość wystawiania Faktur byle Ixsiński nie dostanie faORT: ORT: ORT: ktury, tylko firma.

2. Ibiz jako gwarancje daje list przewozowy , pamietam kupilem kiedys procka u niego .

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ale dla osob fizycznych nie ma faktur, wiec gdyby nawet Ibiz mial mozliwość wystawiania Faktur byle Ixsiński nie dostanie faORT: ORT: ORT: ktury, tylko firma.

...

1709194[/snapback]

Ale przeciez zwykle sklepy daja faktory nawet dla osob fizycznych :roll: pozdrawiam

 

Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...