Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przeciez zwykle sklepy daja faktory nawet dla osob fizycznych :roll: pozdrawiam

 

Sorry za OT

1709198[/snapback]

{ // Begin OT

nie nie daja, dla osób fizycznych są rachunki uproszczone mylisz się, bo osoby fizyczne nie maja mozliwości wystawiania Faktur (Faktur Vat) i prawa do faktur Vat, bo nie masz regonu i innych rzeczy.

Reasumujac : albo paragon fiskalny, albo rachunek uproszczony -dla osob fizycznych,a dla firma Faktura Vat.

} // (End OT) Przepraszam za OT.

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibiz, a wiesz juz cos na temat rewizji tych nowych prockow???

sa jakies szanse na cabne 0528,0530,0532

albo cabye 0528,0532,0534 chociaz???

w boxowych 148 zdarzaja sie cabne dosc czesto - masz dostep do boxowych i mozesz sprawdzic rewizje???

kiedy zaczniesz handlowac z niemcami?? na niem. ebayu bylo pare cabne 0530 - teraz tez sie zdarzy jakas fajna rewizja od czasu do czasu ;)

 

pozdro

 

ps: tak zapytalem ogolnie na forum bo mysle ze pare osob poza mna interesuja jeszcze odpowiedzi na te pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój wynik. Nic specjalnego. Proc od ibiza (zapomniałem spisać danych proca) TUTAJ

 

Kurde nie rozumiem jednego, czemu temperatura zaczyna mi się od 38 stopni. (bez o/c)

Mam ten najnowszy oficjalny bios -- N4D623

Edytowane przez dnikrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten post i czytam i wciąż nie mam pewności jaka jest przewaga Opterona nad zwykłym. Czy ktoś robił testy porównawcze jak powiększony cache procka podnosi wydajnośc?

Niedługo będe musiał dokonac wyboru a nie jestem przekonany.

Jak zmieniałem T-B na Bartona to odczułem wzrost wydajności w grach. Jeśli jest taki sam przyrost mocy w stosunku do Venice to wchodze w to!

Może dla OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieciop Fakturę Vat może otrzymać każdy (nawet osoba fizyczna nie posiadająca NIP, może być REGON lub PESEL).

Rachunków Uproszczonych już dawno nie ma, są tylko Faktury Vat i Paragony Fiskalne (dla tych co faktury nie potrzebują, firma może też np. wystawić kupującemu do paragonu Rachunek Imienny, który jest dodatkowym dokumentem umowy sprzedaży).

Jednak z punktu widzenia przepisów VAT są tylko faktury i paragony. I jeśli firma jest płatnikiem Vat ma obowiązek wystawić fakturę KAŻDEMU kto o to poprosi.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieciop Fakturę Vat może otrzymać każdy (nawet osoba fizyczna nie posiadająca NIP, może być REGON lub PESEL).

Rachunków Uproszczonych już dawno nie ma, są tylko Faktury Vat i Paragony Fiskalne (dla tych co faktury nie potrzebują, firma może też np. wystawić kupującemu do paragonu Rachunek Imienny, który jest dodatkowym dokumentem umowy sprzedaży).

Jednak z punktu widzenia przepisów VAT są tylko faktury i paragony. I jeśli firma jest płatnikiem Vat ma obowiązek wystawić fakturę KAŻDEMU kto o to poprosi.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

 

...

1711422[/snapback]

Dzieki za lekkie sprostowanie, dokladnie o to mi chodzilo tylko nie wiedzialem do konca jak to nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś sie zarejestrowałam na tym forum, bo liczę na pomoc fachowców :D

 

Otóż mój problem polega na tym, ze nie mogę przekroczyć magicznej bariery 200 mhz.

 

Maksymalnie to 192 mhz, już drugi dzień walczę i nic, testowałam biosy 17, 18 oraz modowany.

 

Jedyny stabilny wynik (4h primem i pomyślne super pi i goldmemory) to 2.7 ghz na 266 mhz przy (1,67)

 

Może cos źle robie, będę naprawdę wdzięczna za każda wskazówkę !!!

 

 

Moja konfiguracja to :

 

AMD Opteron 144

Abit AN8 Ultra

2x DDR Kingmax Hardcore 512MB DDR-500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś sie zarejestrowałam na tym forum, bo liczę na pomoc fachowców  :D

 

Otóż mój problem polega na tym, ze nie mogę przekroczyć magicznej bariery 200 mhz.

 

Maksymalnie to 192 mhz, już drugi dzień walczę i nic, testowałam biosy 17, 18 oraz modowany.

 

Jedyny stabilny wynik  (4h primem i pomyślne super pi i goldmemory) to 2.7 ghz na 266 mhz przy (1,67)

 

Może cos źle robie, będę naprawdę wdzięczna za każda wskazówkę !!!

Moja konfiguracja to :

 

AMD Opteron 144

Abit AN8 Ultra

2x DDR Kingmax Hardcore 512MB DDR-500

1720763[/snapback]

 

Trochę to dziwne.

Masz w koncu pamięci robiące 250 MHz to powinieneś spokojnie jechać na div 166MHz. Spróbój podnieś napięcie na chipsecie, często daje to poprawę.

 

Na jakich kościach masz pamięci: BGA czy TSOP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...