Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o byłe zamówienia na Optyki od Ibiz-a lub jak kto woli ze sklepu PC-SHOP, to czy wszyscy wpłacający otrzymali już zwrot kasy? Z tego co widzę to są jakieś jaja... Niby kasa miała być we wtorek, potem niby w środę... ale na koncie ciągle pusto. Dzisiaj po interwencji tel. dostał przelew Namod, w sumie dostał to za mocne słowa, w trakcie rozmowy dokonywali dopiero wpłaty (!).

 

Sorry za OT.

 

 

 

takze podlaczam sie do pytania bo nadal czekam za kasa :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może trochę bardziej optymistycznie - mamy 148-ki, jak na razie jeden testuje się od 5-iu godzin przy 1,42 v sp2004 na 2900 MHz :) , w dodatku na słabszym modelu Pentagrama niż poprzednim razem - w tamtym ułamały się zapinki :( , tym razem chłodzenie to Pentagram 100Cu

 

Tcase59

 

jutro wstawię screen`y bo dziś już padam, po wczorajszo/dzisiejszych urodzinach nie mogę dojść do siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może trochę bardziej optymistycznie - mamy 148-ki, jak na razie jeden testuje się od 5-iu godzin przy 1,42 v sp2004 na 2900 MHz :) , w dodatku na słabszym modelu Pentagrama niż poprzednim razem - w tamtym ułamały się zapinki :( , tym razem chłodzenie to Pentagram 100Cu

 

Tcase59

 

jutro wstawię screen`y bo dziś już padam, po wczorajszo/dzisiejszych urodzinach nie mogę dojść do siebie ;)

hmm, nie głupie sztuki moga być :) ale 148 wiec sporo $ będzie zapewne. Napisz co nie co o wymierze materialnym, tak z ciekawości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może trochę bardziej optymistycznie - mamy 148-ki, jak na razie jeden testuje się od 5-iu godzin przy 1,42 v sp2004 na 2900 MHz :) , w dodatku na słabszym modelu Pentagrama niż poprzednim razem - w tamtym ułamały się zapinki :( , tym razem chłodzenie to Pentagram 100Cu

 

Tcase59

 

jutro wstawię screen`y bo dziś już padam, po wczorajszo/dzisiejszych urodzinach nie mogę dojść do siebie ;)

w jakiej cenie 148 ? aha i czy ten do mnie trafi ;)

 

z moich wyliczen wynika ze cena to 800-850 zl... ciekawe jak to wyjdzie

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka racji bytu by nie miała, bo x2 3800+ da rade za 1300 z hakiem ,a za 100 jest juz SanDiego 3700+(2200mhz) wiec cos poniżej SD powino byc :)

a SanDiego 3700+ z kolei mamy trochę taniej niż 1000 :)

SD 3700+ BOX - 940 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

nie chce nic mówi ale ktoś tu nadużywa regulaminu, topic ten powstał w celu pokazywania możlwości osiągów opteronów a nie reklamowania się i prowadzenia dyskusji co ktoś ma do sprzedania. do tego jest inny topic na forum. mozna o tym podyskutowac no ale od pewnego czasu nie pojawiają sie zadne wyniki no a po to zostal założony ten topic ,może założy ktoś ranking najwyższych mhz stabilnych coś jak Andy tylko samych opteronów? co wy na to

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego,poracha jest tego rodzaju że jak zamieściłem wyniki oc opty150 to zostałem zbesztany że temat dotyczy opty 144 i teraz ten sam user ładuje jedno ot za drugim i na temat np 148.OCB ?

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówi ale ktoś tu nadużywa regulaminu, topic ten powstał w celu pokazywania możlwości osiągów opteronów a nie reklamowania się i prowadzenia dyskusji co ktoś ma do sprzedania. do tego jest inny topic na forum. mozna o tym podyskutowac no ale od pewnego czasu nie pojawiają sie zadne wyniki no a po to zostal założony ten topic ,może założy ktoś ranking najwyższych mhz stabilnych coś jak Andy tylko samych opteronów? co wy na to

pochwal sie pliz jakie masz temperaturki na procku bo mamy wręcz identyczna konfiguracje :) o i jaki masz przewiew w budzie. tez mam jak Ty z ta temp - 52-53C i sp2004/prime wywala. chyba AC sie kończy ...

 

(opka mam 0546, od milansa/ibiza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po interwencji tel. dostał przelew Namod, w sumie dostał to za mocne słowa, w trakcie rozmowy dokonywali dopiero wpłaty (!).

Sorry za OT.

I ja sorry za OT,ale piszę gwoli uspokojenia :wink:

No,może nie były to "mocne słowa" <_< ,ale prawdą jest,że odbyłem w sumie kilka rozmów telefonicznych z Ibiz'em i w trakcie jednej z nich dokonał przelewu.Wszystko odbyło się w miłej i kulturalnej, aczkolwiek stanowczej atmosferze.Mam informacje,że pieniądze do pozostałych osób zostały już przelane.Dziś powinny pokazać się na kontach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

pochwal sie pliz jakie masz temperaturki na procku bo mamy wręcz identyczna konfiguracje :) o i jaki masz przewiew w budzie. tez mam jak Ty z ta temp - 52-53C i sp2004/prime wywala. chyba AC sie kończy ...

 

(opka mam 0546, od milansa/ibiza)

jam mam z serii 0545 tez od ibiza. nie mam w budzie wyprowadzającego wentyla, na paście arctic ceramiq i wentylatorze amber 12 cm

2745 mhz takie temperatury http://republika.pl/lipa_ml/2.jpeg

2799 mhz takie temperatury http://republika.pl/lipa_ml/4.jpeg

dodatkowo mam założone wentylatory jeden na mosfety 80 mm arctic z czujnikiem temperatury i taki sam na chipset

normalnie wentylator uruchamiasie od 39c wiec przy pracy w integnecie , nagrywaniu płyt i przy mniej wymagających gierkach chodzi pasywnie mysle ze to całkiem nieźle jak na AC (buda oczywiście zamknięta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam mam z serii 0545 tez od ibiza. nie mam w budzie wyprowadzającego wentyla, na paście arctic ceramiq i wentylatorze amber 12 cm

2745 mhz takie temperatury http://republika.pl/lipa_ml/2.jpeg

2799 mhz takie temperatury http://republika.pl/lipa_ml/4.jpeg

dodatkowo mam założone wentylatory jeden na mosfety 80 mm arctic z czujnikiem temperatury i taki sam na chipset

normalnie wentylator uruchamiasie od 39c wiec przy pracy w integnecie , nagrywaniu płyt i przy mniej wymagających gierkach chodzi pasywnie mysle ze to całkiem nieźle jak na AC (buda oczywiście zamknięta)

to na jakim vcore leci Ci na 2800? 1.51v jak w opisie czy 1.488v jak w linku (i linku w opisie)? :)

 

masz łądne temp, ja mam kolo 49-50C z fanderem (2799mhz) + dodatkowy nadmuch w okolice procka i ninji (fander92) - pasta AS5 - może na ceramique zmienie. miałem identycznego opka jak Ty i temp były identyczne więc i tu powinniśmy mieć podobnie. a te temp nie dobijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówi ale ktoś tu nadużywa regulaminu, topic ten powstał w celu pokazywania możlwości osiągów opteronów a nie reklamowania się i prowadzenia dyskusji co ktoś ma do sprzedania. do tego jest inny topic na forum. mozna o tym podyskutowac no ale od pewnego czasu nie pojawiają sie zadne wyniki no a po to zostal założony ten topic ,może założy ktoś ranking najwyższych mhz stabilnych coś jak Andy tylko samych opteronów? co wy na to

Sytuacje mozna IMO usprawiedliwic faktem iz opteron jest nieco deficytowym towarem.

 

Poza tym nie bedzie w temacie nic nowego o osiagach jesli ludki nie kupia nowych prockow. A zeby tego dokonac potrzebna jest informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

W tym topiku są wpisy różnych procków, nie tylko Winni i Venice. Są SanDiego, są Opterony

no wiem tylko jakos nikt z posiadaczy opków się nie kwapi zeby dodac swój wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

to na jakim vcore leci Ci na 2800? 1.51v jak w opisie czy 1.488v jak w linku (i linku w opisie)? :)

 

masz łądne temp, ja mam kolo 49-50C z fanderem (2799mhz) + dodatkowy nadmuch w okolice procka i ninji (fander92) - pasta AS5 - może na ceramique zmienie. miałem identycznego opka jak Ty i temp były identyczne więc i tu powinniśmy mieć podobnie. a te temp nie dobijają

na poczatku testowałem na 1,51v jak miałem pentagrama qvc120, teraz chodzi stabilnie na 1,48v ale musze zapuscic na dłużej niestety potrzebuje stale kompa i nie mam kiedy zapuścic sp2004. moze w wekeend :) z jaką predkością kręci ci się fander 120 bo mi w stresie 1400 obr/min a przy tym jest doś cichy (jak byś chciał paste ceramiq albo ambery daj znac na pw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sorry za OT,ale piszę gwoli uspokojenia :wink:

No,może nie były to "mocne słowa" <_< ,ale prawdą jest,że odbyłem w sumie kilka rozmów telefonicznych z Ibiz'em i w trakcie jednej z nich dokonał przelewu.Wszystko odbyło się w miłej i kulturalnej, aczkolwiek stanowczej atmosferze.Mam informacje,że pieniądze do pozostałych osób zostały już przelane.Dziś powinny pokazać się na kontach :D

to ja wam powiem ze kase wszyscy co zamowili otrzymają ale naczekacie sie sporo :? ja mialem "przygode z Ibizem" pod koniec listopada..wplacilem kase na Adaty 2x1GB..pojechal nie bylo ich..kasa szła spowrotem do mnie ponad 2 tygodnie :? niby 10 x wysyłał a mu cofali przelew itp

 

nie mam nic do Ciebie Ibiz ale naprawde jesli ma byc full pro to powiniennes sie bardziej starac ;)

 

to tak troche OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ktoś z DFI i ma ochote sie pobawić, jestem chętny - wtedy bedą wyniki nowe ;) Bo niestety ten szajs mobo z mojej sygnaturki coraz bardziej wariuje.. :/ No no czekam na propozycje :D Stanąłem na 2,9Ghz 1,492V, wiec wiecie, że to przy mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem ze kase wszyscy co zamowili otrzymają ale naczekacie sie sporo :? ja mialem "przygode z Ibizem" pod koniec listopada..wplacilem kase na Adaty 2x1GB..pojechal nie bylo ich..kasa szła spowrotem do mnie ponad 2 tygodnie :? niby 10 x wysyłał a mu cofali przelew itp

nie mam nic do Ciebie Ibiz ale naprawde jesli ma byc full pro to powiniennes sie bardziej starac ;)

to tak troche OT ;)

$ z tego co wiem są już na kontach ludzi :) Każdemu się zdarzają poślizgi, tym razem Czechy bardzo namieszały i takie jaja wyszły. Co do ibiza to każdy jakoś zaczynał i na początku jest ciężko i zdarzają się wpadki ale sądzę, że już takich sytuacji nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, najwyższy czas przeprosić za całe zamieszanie z opkami - mam nadzieję że wszyscy już mają pieniądze na kontach. Chcę tylko napisać z czego wynikają takie zawirowania - cały towar kupowany jest za gotówę wg zamówień klientów. Kiedy dostałem pro formę z czech zająłem się pozostałymi zamówieniami - DFI i inne rzeczy więc poszły przelewy do dostawców - potem nagle w ciągu 24 h trzeba było wszystko oddać bo cena na opterony się zmieniła a część osób zrezygnowała z pozostałych rzeczy ( płyty, pamięci ) - to po prostu wymaga kilku dni czasu żeby się zorganizować po takim zamieszaniu - tym bardziej że 90% przelewów szło na konto firmowe - więc zwroty też musiały iść z tego konta.

 

Pierwszy raz zdarzył mi się taki przypadek kiedy cena została zmieniona z minuty na minutę i nic nie dało się z tematem zrobić.

 

Cóż, jeszcze raz przepraszam wszystkich za kłopot i zamieszanie.

 

Opterony ciągle do zdobycia - już oczywiści po nowych cenach - mam tylko nadzieję że nie będzie już takich niespodzianek cenowych ze strony AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...