Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie cos mi dzis przyslalo AMD:

 

 

Witam,

 

To jest produkt, który jest już dostępny w kanale dystrybucyjnym. Może

jeszcze nie być u nas na półkach, ale to pewnie kwestia kilku dni. Lada

moment te procesory powinny być w dostatecznej ilości - to jest dopiero ich

pierwszy miesiąc obecności w sprzedaży. Proszę przepytać wszystkich

dystrybutorów - ich lista na stronie

http://www.amd.com/pl-pl/Processors/0,,30_...dir=PLDI01#Pola

nd

 

ISA HARDWARE (ASBIS)

- CPU Master Distributor

WARSZAWA

Tel: +48 22 33 52 470

 

Incom S.A.

-CPU Master Distributor

PL-55-075 BIELANY-WROCLAWSKIE

Tel: +48 71 358 8000

 

 

Action S.P. z.o.o.

- Regional Distributor

PL-02-800 WARSZAWA

Tel: +48 22 332 1600

 

 

NTT System

- Regional Distributor

04-351 Warszawa

Tel: +48 22 610 00 95

 

 

Z poważaniem

 

AMD Polska

Wsparcie Techniczne

 

E-mail: support@amd.pl

WWW: www.amd.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ PITer - przeca ibiz bedzie miał te proce. wal do niego :D

1652365[/snapback]

Wiem, jak sie u nas nie pojawia to zamówie u niego, mam czas do srody. Ale lada dzien prawdopodobnie beda u naszego dystrybutora.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, 2T ale stabilne OC, bo potrafie zrobv takie cos:

1652248[/snapback]

Usprawniony kontroler jest jedynym powodem, dla którego rozważałbym wymianę swojego obecnego proca. Niestety pod Battlefield2 tem moje 4x 512 tccd nie są stabilne :? Może to kwestia ustawień ale nie wiem jak grzebać w alfach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po E4 za wiele sobie nie obiecuj, powinno być lepiej ale nie jakoś kolosalnie, wręcz może się okazać że będzie identycznie jak masz teraz na Venice.

1657150[/snapback]

Tego się obawiam, niestety. Najpierw samo Venice, później E6 niewiele zmieniły :?

 

Jeśli już, to poczekam na solidne testy i dopiero cokolwiek bedę myślał. Jeśli chodzi o OC to ten mi w zupełności wystarcza. Gry są płynne a maniakiem benchmarków nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie :( duża partia tych procków ( żeby móc się załapać ) ma przyjechać 22.09, czyli nabyć je będzie można od 23-go. Ponieważ właśnie wróciłem od pepików - teraz żeby pojechać muszę nazbierać co nieco - wstępny plan odbioru procków - 26-27.09, zapewniali mnie że ilość już nieograniczona.

Edytowane przez ibizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie :( duża partia tych procków ( żeby móc się załapać ) ma przyjechać  22.09, czyli nabyć je będzie można od 23-go. Ponieważ właśnie wróciłem od pepików - teraz żeby pojechać muszę nazbierać co nieco - wstępny plan odbioru procków - 26-27.08, zapewniali mnie że ilość już nieograniczona.

1660397[/snapback]

Mam nadzieje że chodziło ci o 26-27.09 ;) Tak więc czekamy na nowe procesory z niecierpliwością ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

A powiedzcie mi ten Opteron 144 to jest odpowiednikiem ktorego Venice ??? 3000+, 3200+ ???

1657318[/snapback]

nie jest odpowiednikiem żadnego Venice- bo jest z góry przeznaczony na rynek profesjonalnych rozwiązań (jak wszystkie opterony zresztą)

 

... jak wyglada w Opteronach sprawa mnożnikow, jaki jest max mnoznik ?? tez maja poblokowane w gorę ??

1657318[/snapback]

tak- ten akurat ma 9x max, ale przy 1MB L2 dawałoby to 3200+ w PR A64

 

BTW: zmień AV :angry:

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majkel: a jak to (czyli PR) sie liczy w przypadku Opteronow? Masz siakis wzor, albo progza co to przelicza? Ongis byl taki fajny uAMDtool ale on chyba z a64 nie biegal:/

1662445[/snapback]

A co to za roznica czy proc nazywa sie 5000+ czy 4000+ ? Liczy sie wydajnosc a nie nazewnictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majkel: a jak to (czyli PR) sie liczy w przypadku Opteronow? Masz siakis wzor, albo progza co to przelicza? Ongis byl taki fajny uAMDtool ale on chyba z a64 nie biegal:/

1662445[/snapback]

http://cbid.amdclub.ru/html/download.html

Nie wiem czy dobrze oszacuje tego proca ale warto spróbować ściągnąć najnowszą wersję i sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...