Skocz do zawartości
malarz84

Problem Z "pdf"em Moze Illustrator?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moj problem polega na tym ze mam ok 50 plików pdf (kazdy plik ma 1 strone) chcial bym to jakos scalic zeby w 1 pliku PDF bylo 50 tych stron .... wiecie moze czy mozna to zrobic jakos w illustratorze? albo w czymkolwiek innym?prosze o pomoc ...

 

 

pozdrawiam

malarz84

Edytowane przez malarz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok, liczmy ze mam juz w wordzie ok 50 stron i wszystkko jest tak jak powinnoo byc, teraz zaproponuje mi jakis dobry program do konwersji na PDF-a .... Illustrator niestety nie potrafi nawet wczytac tego ".doc"a a jak wczyta to jest pusta czysta strona ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nic z tego nie bedzie, problem polega na tym ze nawet jesli zrobie wszystko w wordzie tak jak mowilismy to jakosc jest duzo gorsza niz w pdf (mysle o jakosci textu po wydruku) ... najlepiej by bylo jak bym mogl scalic poszczegolne pliki pdf do 1 pliku bez zadnej konwersji z jednego formatu na innyy .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie: Adobe Acrobat Professional 6.0 (oczywiscie nie znajdziesz wersji darmowej, MOZE trial - wiec zostaje wiadomo co....)

 

tam chyba sa narzedzia do scalania pdfow.

 

to raz. jesli ci sie nie uda tym to jeszcze mozesz sie pobawic:

ImageMagick klik!

tym juz powinno na 100% sie udac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...