Skocz do zawartości
Xytras

Asus A7v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po raz drugi chyba proszę o pomoc w sprawie tej płyty głownej, otoz nie umie w niej podlaczyc HDD led, moze ktos z was jest w stanie pokazac mi na jakims zdjeciu jak mam podlaczyc te diode do plyty glownej bo oznaczenia na plycie sa niewyrazne i za nic nie che dzialac...

 

I nastepne, czy ktos spotkal sie z tym zeby ta plyta zawyzala temp. ?? Bo dziwi mnie sprawa ze procesor(duron 700) ma na "wolnych" okolo 55-60stopni :? Bez wzgledu na chlodzenie, nawet z chlodzeniem ktore dawalo rade z duronem 1300 kiepsko idzie...

Moze zawyza :?: A moze co innego ??

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) instrukcja, jak nie masz "papierowej" ;] to ściągnij pdf ze strony asusa.

Papierowej brak a co sciagam ze stronki prodycenta to mi sie jakis badziew do laptopa sciaga mimo iz p-od linkiem powinna byc intstrukcja do A7V, tu prosze o pomoc :?

2) może radiator jest krzywo założony, źle przylega do cpu, sprawdz mocowanie, ew. może być też zakurzony - wyczyść.

wszystko ok, czysty jak łza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, dziala :?

Nie wiem co za jazdy mi sie wtedy otwieraly :?

Ale dzieki Ci za pomoc, jak tylko podjade do mojej kobiety to sprawdze czy faktycznie tak powinna byc podlaczona IDE LED ;-)

A co do chlodzenia to na dniach powinien dotrzec nowy radiator zespecjalna zapinka na 3 wypustki z socketa zeby dobrze trzymalo, zostanie nalozona lepsza pasta i dolozony wentylator do budy dla lepszego przewiewu ;-)

Wtedy okaze sie czy plyta klamie czy co ;-)

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...