Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem zaslepiony - jestem kibicem Barcy - a to do czegos zobowiazuje ;)

 

Dalej Juventus nie zasluzyl na awans do 1/4. Koniec kropka. Gra slabo. I to nie podlega dyskusji.

 

Ja tak oceniam atak Juve - nikt Wam nie broni napisac ze Barca ma slaby atak :lol2:

Kazdy ma prawo do wlasnej oceny.

 

Wygrac LM moze kazdy - nawet Villareal - wszsytko jest mozliwe. To jest sport - byle grac czysto i fair play - Chelsea juz nie ma wiec to mamy zapewnione.

Ja moze zacytuje sam siebie - co pisalem - niestety nie umiecie czytac uwaznie - wszyscy kibicujecie Juve czy co ? Wszystko sie zaczelo od tego ze chce rewanzu na Juve, i stwierdzilem ze Juve ma slaby atak, bo ma, moim zdaniem...

 

Po co te prowokacje - piszcie swoje typy i oczekiwania - nikt wam tego nie broni - piszcie ze Benfica wygra 4 - 0 z Barca - wasze zdanie, wasza opinia - umiecie wymieniac poglady ? Jezeli tak to robcie to z kultura.

A to ze 90 % sie nie zgadza to zaden argument, moze sie nikt nie zgadzac - absolutnie mi na tym nie zalezy.

 

Prezesie Barcy - hehehe ;] Chcialbym - ale w LFP jest posada prezydenta klubu - nie ma prezesury - to nie Serie A...

 

Poczekajmy do jutra - beda pary porozmawiamy kto z kim ma szanse. Bedzie o czym dyskutowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecuadoo

Widze, ze konstruktywna krytyka Twoich postow (nie tylko przeze mnie - ath, maziboss, towelie_) zaczyna Cie bolec i zaczynasz wysuwac jakies absurdalne argumenty niezwiazane z tematem: "Ja wiem ze Twoje posty sa celowo nasycone pewna dawka niecheci wobec mojej osoby - napisz kilka raportow na moja osobe - ..." - mysle, ze ten cytat nie wymaga komentarza.

Roznica miedzy nami jest taka, ze ja poddalem krytyce Twoje wypowiedzi (czasem troche ironizujac), a Ty zaczynasz najezdzac na moja osobe. Wiec wyluzuj troche...

Nastepnie chcialem Cie uswiadomic, ze pilka nozna nie zaczyna sie i nie konczy w Katalonii. Byc moze Twoja krotkowzrocznosc nie pozwala Ci tego zauwazyc nad czym strasznie ubolewam.

Dla Ciebie np. Liga Wloska jest nudna jak flaki z olejem. Dla mnie i wielu innych userow jest bardzo ciekawa liga, jedna z najlepszych na swiecie. Oczywiscie nie jest tak ofensywna jak liga hiszpanska lecz to nie oznacza, ze jest nudna i nieefektowna. Zreszta skoro jej nawet nie ogladasz (tylko znasz same "suche" wyniki) to skad mozesz o tym wiedziec. Wczoraj mielismy okazje przekonac sie jak gra czolowa druzyna z nudnej Twoim zdaniem serie A.

Nastepnie piszesz o pewnych prawidlowosciach w LM, wiec moze rozwiniesz swoja mysl bo na razie kazdy to skomentowal smiechem (o czyms to chyba swiadczy?). I na koniec dodam, ze brakuje Ci samokrytyki i dystansu do wlasnej osoby. Warto sie nad tym glebiej zastanowic i wyciagnac jakies wnioski na przyszlosc. EOT

 

Dzisiaj nie ma LM, ale za to jest puchar UEFA :) Ciekawie sie zapowiada konfrontacja M'Boro - Roma :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecuadoo

Widze, ze konstruktywna krytyka Twoich postow (nie tylko przeze mnie - ath, maziboss, towelie_) zaczyna Cie bolec i zaczynasz wysuwac jakies absurdalne argumenty niezwiazane z tematem: "Ja wiem ze Twoje posty sa celowo nasycone pewna dawka niecheci wobec mojej osoby - napisz kilka raportow na moja osobe - ..." - mysle, ze ten cytat nie wymaga komentarza.

Roznica miedzy nami jest taka, ze ja poddalem krytyce Twoje wypowiedzi (czasem troche ironizujac), a Ty zaczynasz najezdzac na moja osobe. Wiec wyluzuj troche...

Nastepnie chcialem Cie uswiadomic, ze pilka nozna nie zaczyna sie i nie konczy w Katalonii. Byc moze Twoja krotkowzrocznosc nie pozwala Ci tego zauwazyc nad czym strasznie ubolewam.

Dla Ciebie np. Liga Wloska jest nudna jak flaki z olejem. Dla mnie i wielu innych userow jest bardzo ciekawa liga, jedna z najlepszych na swiecie. Oczywiscie nie jest tak ofensywna jak liga hiszpanska lecz to nie oznacza, ze jest nudna i nieefektowna. Zreszta skoro jej nawet nie ogladasz (tylko znasz same "suche" wyniki) to skad mozesz o tym wiedziec. Wczoraj mielismy okazje przekonac sie jak gra czolowa druzyna z nudnej Twoim zdaniem serie A.

Nastepnie piszesz o pewnych prawidlowosciach w LM, wiec moze rozwiniesz swoja mysl bo na razie kazdy to skomentowal smiechem (o czyms to chyba swiadczy?). I na koniec dodam, ze brakuje Ci samokrytyki i dystansu do wlasnej osoby. Warto sie nad tym glebiej zastanowic i wyciagnac jakies wnioski na przyszlosc. EOT

 

Dzisiaj nie ma LM, ale za to jest puchar UEFA :) Ciekawie sie zapowiada konfrontacja M'Boro - Roma :)

Nie boli mnie, jednak sporo osob zauwazylo ze doszukujesz sie problemow - a o Twojej stroniczosci mialem sie juz okazje przekonac.

Serie A - mase derbow widzialem, meczow etc, mam swoje wyrobione zdanie na temat tej ligi - pomijam fakt kupowania spotkan - dla mnie jest nudna, malo efektowna, zreszta nie bez przyczyny powstalo powiedzienie: wloska druznyna na wyjezdzie zawsze parkuje autokar, ktorym przyjechala, miedzy slupki wlasnej bramki...

Kazdy z nas ma odmienne zdanie, mnie boli ze Ty tego nie mozesz zaakceptowac - gdyby kazdy z nas byl taki sam, myslal to samo swiat bylby jak w Equilibrium.

Podoba Ci sie liga wloska - ciesze sie - komu kibicujesz ? Milan, Juve ? Spoko maja szanse, kazdy moze wygrac, nawet Villareal, pisalem juz o tym, zreszta, i tak nikt tego nie przeczytal...

 

Roma faworytem - swoja postawa w ostatnich 12 kolejkach Serie A - powinna potwierdzic swoja dobra forme w spotkaniu z M'boro.

 

A co do Interu - fakt jest faworytem - ale mlodzi z Ajaxu sa bardzo ambitni - i moga sprawic niespodzianke - Jednak Adriano, zawodnik takiej klasy, w pojedynke moze przechylic szale zwyciestwa na korzyc Interu.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mam nadzieje, ze skonczycie te klotnie po losowaniu, bo mysle, ze bedzie nam wszystkim lepiej pogadac o szansach poszczegolnych druzyn :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje meczyk Arsenal-Barcelona :) Oczywiscie bylem jestem i zawsze bede za tymi pierwszymi :]

I Henry strzela decydujaca o awansie bramke dla Arsenalu :-P

 

Ja bym chcial Milan-Lyon, moglo by byc naprawde ciekawe widowisko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja powiem ze czuje ze Barca wylosuje Benfice.

W sumie ciekawa para 1/4 LM. :)

 

No i mamy rozstrzygniecia :

 

And finally, it'll be... Benfica, who naturally play Barcelona....

13:01 Inter or Ajax will play.... Villarreal!

13:00 Third match... Inter or Ajax...

13:00 And Lyon will play... Milan!

12:59 Next up.... Lyon....

12:59 And Arsenal will play.... Juventus! Great tie!

12:59 Here we go... first out is... Arsenal!

 

Udało mi sie przewidziec ze Barca wylosuje Benfice ;]

Czekam na wasze komentarze ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja powiem ze czuje ze Barca wylosuje Benfice.

W sumie ciekawa para 1/4 LM. :)

 

No i mamy rozstrzygniecia :

 

And finally, it'll be... Benfica, who naturally play Barcelona....

13:01 Inter or Ajax will play.... Villarreal!

13:00 Third match... Inter or Ajax...

13:00 And Lyon will play... Milan!

12:59 Next up.... Lyon....

12:59 And Arsenal will play.... Juventus! Great tie!

12:59 Here we go... first out is... Arsenal!

 

Udało mi sie przewidziec ze Barca wylosuje Benfice ;]

Czekam na wasze komentarze ;]

Ja powiem tylko tyle ze Arsenal ma bardzo duze szanse na pokonanie juve po tym co widzialem z werderem. Wierze ze sie tak stanie i viera pozaluje ze odszedl z Arsenalu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

I Henry strzela decydujaca o awansie bramke dla Arsenalu :-P

 

Ja bym chcial Milan-Lyon, moglo by byc naprawde ciekawe widowisko :]

Wykrakales :cry: . Qrde myslalem, ze Lyon ma szanse na awans do finalu, ale teraz watpie zeby sobie poradzili z Milanem po tym, co widzialem w meczu z Bayernem <_<

PS. Los pomogl Barcelonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrakales :cry: . Qrde myslalem, ze Lyon ma szanse na awans do finalu, ale teraz watpie zeby sobie poradzili z Milanem po tym, co widzialem w meczu z Bayernem <_<

PS. Los pomogl Barcelonie

Nie przekreślajcie tak szybko Lyonu... Będzie bardzo ciekawy meczyk ;]]] cieszmy się z tego. A ja wierzę w Lyon i mam przeczucie, że sprawi nie poraz pierwszy miłą niespodziankę :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie przekreślajcie tak szybko Lyonu... Będzie bardzo ciekawy meczyk ;]]] cieszmy się z tego. A ja wierzę w Lyon i mam przeczucie, że sprawi nie poraz pierwszy miłą niespodziankę :>

 

pozdro.

Przede wszystkim mam nadzieje, ze pokaza ten mecz w TV. A co do szans Lyonu to oczywiscie w nich wierze, ale jestem realista (a moze pesymista ?) i mysle, ze po prostu Milan bedzie stanowil zbyt duza przeszkode dla Francuzow.

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lyon ma szanse - ma kilku bdb pilakrzy - w sumie wiele zalezy od tego jak zagra Milan - bo nie od dzis wiadomo ze gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwoli :)

 

Co do Barcy - fakt mielismy szczescie w losowaniu ;] Mam nadzieje ze nie bedzie problemow z pokonaniem Benfiki :)

 

Mam rowniez nadzieje ze Arsenal wyeliminuje Juve ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lyon od dwoch sezonow nie moze sie przebic przez cwiercfinal LM i czy teraz sprawdzi sie powiedzenie do 3 razy sztuka? Na pewno nie bedzie to latwe majac za rywala AC Milan. Coz los nie byl dla nich laskawy lecz patrzac na to z innej perspektywy na tym etapie rozgrywek trzeba liczyc na wlasne umiejetnosci. Druzyna, ktora wygra ten cwiercfinal zmierzy sie z wygranym z meczu Barcelona - Benfica. Czyzby powtorka z meczow grupowych w polfinale nas czekala Milan - Barcelona, a moze bedzie to niespodzianka bierzacej edycji LM i wystapia w nim Lyon i Benfica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Benfica to nie sa frajerzy - chociaz Barca powinna ich pokonac

Co do meczu Arsenal - Juve to naprawde nie mam pojecia jak to sie moze zakonczyc

I jeszcze zapewne Inter awansuje do 1/2 - ograja Ajax, a Villarreal to nie klopot dla nich :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benfica to nie sa frajerzy - chociaz Barca powinna ich pokonac

Co do meczu Arsenal - Juve to naprawde nie mam pojecia jak to sie moze zakonczyc

I jeszcze zapewne Inter awansuje do 1/2 - ograja Ajax, a Villarreal to nie klopot dla nich :D

Benfica ma swoje atuty - jednak nie ma ich na tyle aby przejsc dalej - zobaczymy, czas pokaze.

 

Arsenal, jezeli obroncy Kanonierow wylecza kontuzje, wroci Cole, Lauren, Campbell i reszta - maja szanse - i to duze majac taka gwiazde jak Henry w skladzie ;] Reyes tez nie jest zlym zawodnikiem - jezeli obrona wroci moga awansowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Benfica pilkarsko nie jest tak mocna jak Barcelona lecz ma jeden atut, ktory moze miec pewien wplyw na potyczke z wyzej notowanym rywalem. Chodzi glownie o podswiadome zlekcewazenie rywala przez pilkarzy z Hiszpanii. Jezeli Barca podejdzie do tego dwumeczu jakby byla juz jego zwyciezca to moze byc im trudno. Dwa lata temu bolesnie sie o tym przekonal Milan wygrywajac z Deportivo u siebie 4:1 i jadac na rewanz pewnym awansu nieoczekiwanie zostal wyeliminowany przegrywajac 0:4. Poza tym pilkarze z Lizbony beda do tego spotkania podwojnie umotywowani walczac o historyczny sukces z tak renomowanym rywalem.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Benfica pilkarsko nie jest tak mocna jak Barcelona lecz ma jeden atut, ktory moze miec pewien wplyw na potyczke z wyzej notowanym rywalem. Chodzi glownie o podswiadome zlekcewazenie rywala przez pilkarzy z Hiszpanii. Jezeli Barca podejdzie do tego dwumeczu jakby byla juz jego zwyciezca to moze byc im trudno. Dwa lata temu bolesnie sie o tym przekonal Milan wygrywajac z Deportivo u siebie 4:1 i jadac na rewanz pewnym awansu nieoczekiwanie zostal wyeliminowany przegrywajac 0:4. Poza tym pilkarze z Lizbony beda do tego spotkania podwojnie umotywowani walczac o historyczny sukces z tak renomowanym rywalem.

Pamietam te mecze - zreszta wtedy odpadl nie tylko Milan - no ale wtedy Deportivo, Monaco, Porto - mialy w swoich szeregach gwiazdy - niestety sprzedali wiekszosc zawodnikow - Robben, Deco, Giuly etc.

Teraz graja juz slabiej - taka sama sytuacja miala miejsce w przypadku PSV - swietny sklad - sporo z nich odeszlo, co bylo widac na boisku w konfrontacji z Lyonem.

 

Mam nadzieje ze Rijkaard zmotywuje pilkarzy - zreszta wiekszosc z nich nie odniosla jeszcze sukcesu na arenie miedzynarodowej, wiec glod sukcesu jest ogromny ;)

 

Benfica bedzie walczyc - jednak ma wiele slabych punktow - bramkarz Moretto, oraz obrona nie wydaje sie byc klasowa - za to linia pomocy i atak jest grozny i tu Barca musi uwazac, dobre krycie szczegolnie w okolicach pola karnego. O czym niestety Liverpool zapomnial.

 

Poza tym ten mecz ma kilka podtekstow - nie musze chyba pisac kto jest trenerem Benfici - i kim byl dla Barcy - a i dwoch pilkarzy z lizbonskiego klubu to ex-barcelonisci ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Wydaje mi sie, ze Barcelona nie zlekcewazy Benfiki, chyba, ze chce podzielic los Liverpoolu no to droga wolna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Barcelona nie zlekcewazy Benfiki, chyba, ze chce podzielic los Liverpoolu no to droga wolna :D

Watpie aby taka sytuacja miala miejsce.

 

Za to licze, ze Milan, zlekcewazy Lyon ;] A jak grozna jest francuska druzyna - to chyba kazdy wie - Real sie kiedys o tym przekonal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca raczej Benfice nie ulegnie, ale mecze powinny byc ciekawe i widowiskowe.

 

Czy poza datami sa juz ustalone miejsca spotkan (tzn. kiedy u kogo beda mecze, szczegolnie interesuje mnie dwumecz Barca-Benfika)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca raczej Benfice nie ulegnie, ale mecze powinny byc ciekawe i widowiskowe.

 

Czy poza datami sa juz ustalone miejsca spotkan (tzn. kiedy u kogo beda mecze, szczegolnie interesuje mnie dwumecz Barca-Benfika)?

Miejsca spotkań to chyba tak jak podali po losowaniu, czyli po lewej stronie gospodarz w 1 spotkaniu ;) ale nie jestem pewien...

 

Aaaa już wiem czemu jesteś zainteresowany :D spojrzałem pod avatar... :P

 

Podają: Benfica Lizbona - Barcelona więc w Lizbonie 1 mecz. Mecze odbędą się 28/29 marca i 4/5 kwietnia. Więc 28/29, załapiesz się ??? :) przywieź mi pamiątkę ;d :P

 

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca raczej Benfice nie ulegnie, ale mecze powinny byc ciekawe i widowiskowe.

 

Czy poza datami sa juz ustalone miejsca spotkan (tzn. kiedy u kogo beda mecze, szczegolnie interesuje mnie dwumecz Barca-Benfika)?

Costi odpowiedz na Twoje pytanie:

 

Pierwszy mecz tej pary rozegrany zostanie 28 marca w Lizbonie, a mecz rewanżowy 5 kwietnia w stolicy Katalonii.

 

Wybierasz sie na stadion aby na zywo zobaczyc mecz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ale sie zdenerwowowalem, jak w Sporcie na TVP I powiedzieli cos takiego : "Faworyci w dzisiejszym losowaniu mieli szczescie". Czy naprawde dziennikarze uwazaja Lyon za slaba druzyna, ktora Milan rozjedzie w rezerwowym skladzie? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zdenerwowowalem, jak w Sporcie na TVP I powiedzieli cos takiego : "Faworyci w dzisiejszym losowaniu mieli szczescie". Czy naprawde dziennikarze uwazaja Lyon za slaba druzyna, ktora Milan rozjedzie w rezerwowym skladzie? :mur:

Nie ma sie co denerwowac, opinia mediow - ja ciagle slysze od fanow Chelsea - nie byloby was w 1/4 jakby nie kartka Del Horno...

 

Dla mnie para Lyon - Milan jest bardzo wyrownana - Milan musi bardzo uwazac - przy tak ofensywnej druzynie jaka jest Lyon nie mozna sobie pozwolic na blad w defensywie

 

Jeszcze z naszego obozu:

Rijkaard: Ten, kto myśli, że Benfica jest słabym rywalem, jest w błędzie.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie ma sie co denerwowac, opinia mediow - ja ciagle slysze od fanow Chelsea - nie byloby was w 1/4 jakby nie kartka Del Horno...

 

Dla mnie para Lyon - Milan jest bardzo wyrownana - Milan musi bardzo uwazac - przy tak ofensywnej druzynie jaka jest Lyon nie mozna sobie pozwolic na blad w defensywie

W 1/4 nie ma slabych druzyn i dlatego trzeba przystapic do meczu maxymalnie skoncentrowanym. Barca tez sie moze przewiezc na jakims bledzie ... :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1/4 nie ma slabych druzyn i dlatego trzeba przystapic do meczu maxymalnie skoncentrowanym. Barca tez sie moze przewiezc na jakims bledzie ... :cry: :cry: :cry:

Blad moze popelnic kazdy - tylko powstaje pytanie kto ich popelni mniej ;)

 

1/4

 

1. Arsenal Londyn - Juventus

 

2. Olympique Lyon - AC Milan

 

3. Inter/Ajax - Villarreal CF

 

4. Benfica Lizbona - FC Barcelona

 

1/2

 

Arsenal Londyn - Inter

 

Olympique Lyon - FC Barcelona

 

FINAL:

 

Arsenal - FC Barcelona

 

Puchar Europy po 14 latach przerwy od pamietnego meczy z Sampdoria 20 Maja 1992 roku :)

 

Pojedynek dwoch wirtulozow pilki noznej: Henry vs. Ronaldinho

 

Zapedzilem sie troszke ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

:D

Blad moze popelnic kazdy - tylko powstaje pytanie kto ich popelni mniej ;)

 

1/4

 

1. Arsenal Londyn - Juventus

 

2. Olympique Lyon - AC Milan

 

3. Inter/Ajax - Villarreal CF

 

4. Benfica Lizbona - FC Barcelona

 

1/2

 

Arsenal Londyn - Inter

 

Olympique Lyon - FC Barcelona

 

FINAL:

 

Arsenal - FC Barcelona

 

Puchar Europy po 14 latach przerwy od pamietnego meczy z Sampdoria 20 Maja 1992 roku :)

 

Pojedynek dwoch wirtulozow pilki noznej: Henry vs. Ronaldinho

 

Zapedzilem sie troszke ;]

Mial byc final Lyon - Barcelona, ale niestety nie bedzie <_< <_< <_< , chociaz taki polfinal to tez moze byc atrakcja. A ten final miodzio :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru przepuscic takiej okazji B)

 

CHyba ze niebo spadnie nam na glowy :unsure:

Super !!! Jak tylko masz okazje korzystaj !

 

Ja mialem leciec z Krakowa do Barcelony, ale niestety nie wyszlo, w zyciu czasem tak bywa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...