Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki topic, bo wielu fanów piłki pewnie jest :=) a jakby nie było Liga Mistrzów to najbardziej spektakularne zawody w tej dziedzinie. Więc będzie się można wypowiadać na temat meczów, piłkarzy, trenerów itd itd. Może topic zaginie :P ale postanowiłem spróbować :>

 

Na początku małe info o rozgrywkach w tym sezonie. Zestawienie grup i 1 mecze ( tzn te pokazywane w Publicznej Telewizji bo resztę to można znaleźć na każdym portalu, no chyba, że się pojawią głosy aby podać ;) ).

 

Grupa A

Bayern Monachium

Juventus Turyn

Club Bruges

Rapid Wiedeń

 

Grupa B

Arsenal Londyn

Ajax Amsterdam

Sparta Praga

FC Thun

 

Grupa C

Barcelona

Panathinaikos Ateny

Werder Brema

Udinese

 

Grupa D

Manchester United

Villarreal

Lille

Benfica Lizbona

 

Grupa E

AC Milan

PSV Eindhoven

Shalke 04

Fenerbahce

 

Grupa F

Real Madryt

Olympique Lyon

Olympiakos

Rosenborg

Grupa G

Liverpool

Chelsea Londyn

Anderlecht Bruksela

Betis Sewilla

 

Grupa H

Inter Mediolan

FC Porto

Glasgow Rangers

Artmedia Bartysława

 

I dzisiejszy mecz(13.09.05) na TVP1 @ 20:30 : Olympique Lyon - Real Madryt

Natomiast jutrzejszy(14.09.05) TVP2 @ 20:05 : Werder Brema - FC Barcelona

 

Co do typów na Mistrza to trudno powiedzieć bo poziomy są wyrównane i niespodzianek pewnie będzie dużo. Niemniej jednak zawsze byłem i będę za Barcą, dlatego życzę jej zwycięstwa w tej edycji!.

 

Gdyby Wisła przeszła, byłaby w ciężkiej grupie, chociaż o 2 miejsce w grupie mogłaby śmiało powalczyć.

 

P.S. zobaczymy co pokaże dzisiaj Real z Robinho na czele :=)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Show zaczyna się na nowo...

 

Sercem, duchem, czym tak chcecie jestem za Man Utd...choć ciężko będzie (gdyby kupili Ballacka...ehh :) )...

 

A tak....licho :blink:

 

A poza tym...Real (jeśli zacznie grać tak jak powinny grać widniejące w nim gwiazdy) i Barca...choć ich trochę mniej...

 

A czarnym koniem tegorocznych rozgrywek wydaje mi się że będzie Inter Mediolan...nieobliczalni są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła Krakuf!...

a nie oni sie nie dostali :P

 

 

Osobiscie stawiam na Real Madryt, z tym skladem powinni cos pokazac, ta kasa musi zaowocowac czyms pozytywnym. Kocham AC Milan ( ktory broniłby w tym roku tytułu ;(), jednak nie licze na wygrana tego klubu.

Jak pisal kolega wyzej Inter moze cos pokazac (bezpodtxt) i zaskoczyc wszystkich jak w zeszlym sezonie oszołomki z Liverpoolu.

 

Znow kase wtopie w STS, chyba ze Panie zastosuja to czym ostatnio sie odgrazaly. Kapły sie ze mam tylko tymczasowy i sie ostro zbulwersowaly... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek powiedział, że Chelsea, Milan lub Juve :=) ale co on miał powiedzieć jak makaroniarz z niego jakich mało :> Wielu z nas "kocha" Barcę przede wszystkim za to jaki piękny i widowiskowy football pokazują. Osobiście Ronaldinho uważam za najlepszego piłkarza obecnie, mam nadzieję, że to udowodni w LM. Za Realem nie przepadam, ale mogliby w końcu się udźwignąć i zaprezentować piękną piłkę, byłoby to z korzyścią dla nas widzów :). Wydaje się, że nie mają trudnych rywali w grupie...zobaczymy co pokaża dziś.

 

P.S. mam nadzieję, że Barca wciśnie Panathinaikosowi aż miło :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem za Liverpoolem, w poprzednim sezonie swoją pełnię szczęścia osiągnąłem :D, więc teraz będę kibicował Barcelonie, im sie wg mnie należy, bo zawsze mieli pecha, a teraz na czele z Ronaldinho mogą sięgnąc po puchar.

 

Chelsea puchar LM jak i Premieship sie nie należy absloutnie, więc liczę na to, że drużyna Romana znów zostanie wyeliminowana :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

ja zawsze byłem za Liverpoolem, w poprzednim sezonie swoją pełnię szczęścia osiągnąłem

tzn. szczytowałeś [; ? [/ot]

Ja oczywiscie za barcą ;] Kibicowalem Aresnalowi po cicho takze na nich liczę, ale Henry i spółka jakoś w pucharach srednio. LM to swietne widowiska, atmosfera, miło i z emocjami spędzony czas i za tą ją koFFam :> The Chaaampions, tu tu tu tu tu ;)

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce nic mówić ale to co robi Olympique jest piękne :) przypominają mi swoją grą Porto za czasów Murinho, ale jadą Real :]]] kontry mają zabójcze...

 

Czy piłka nie jest piękna ? :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieeekne :* <3 :*

i juninho, poezja, karniaka skopal, ale ja to czulem ;P

btw. nie wiem dlaczego, ale zawsze jak real dostaje to mam taką cichą satysfakcje :twisted: Robinho gra niezle, reszta gorzej, Beckham paranoja, obroncy tyz...

A Lyon robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wracam :=) jak będą tak dalej grać to będzie pogrooom. A za karnego Juninho w sumie nie ma co winić, bo uderzył po rogu mocno, tyle że go wyczuł... ( wiadomo zawsze można lepiej uderzyć ;p ale zrobił co mógł ). Co do Robinho to macie racje nie gra źle, ale sam nic nie zdziała...

 

Jednak postawili na defensywę, ważne że przyniosło efekt. Najgorsze, że Real całkowicie bez koncepcji i zaangażowania :o Miałem złudzenie, że tylko Robinho tam walczył...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perez nie uczy się na własnych błędach :P Miał słabą defensywę i... wzmocnił atak - normalnie LOL.

Mam nadzieję że jutro/dzisiaj BARCA pokaże (w meczu z Werderem) "galacticos" - jak gra się w piłkę ;)

Visca El Barca!

 

ps.

wielkie joł dla włodarzy szanownej telewizji za przeproszeniem publicznej za pokazanie meczu z udziałem Barcy w dniu jutrzejszym :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyniki jak ktoś jeszcze nie widział :P

 

AC Milan - Fenerbahce Stambuł 3:1

PSV Eindhoven - Schalke 04 1:0

Olympique Lyon - Real Madryt 3:0

Olympiakos Pireus - Rosenborg Trondheim 1:3

Chelsea Londyn - Anderlecht Bruksela 1:0

Betis Sevilla - FC Liverpool 1:2

Glasgow Rangers - FC Porto 3:2

Artmedia Petrżalka - Inter Mediolan 0:1

 

Chelsea,Eindhoven i Inter skromnie ale wygrali ;p

No nic czekamy na Barcę :=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot] tzn. szczytowałeś [; ? [/ot] 

niewiele mi do tego brakło [: i to nie w karnych, które wiedziałem, że Liverpool wygra, ale najbardziej gdy Dudek obronił dobitkę Shevchenki :-]

 

 

teraz tylko czekac na barce i pogrom niemcow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barca 1 - 0 werder

powiem tak, poczatek dla barcy, ronaldinho jeszcze błyszczał no i coraz lepiej zaczął radzić sobie werder, dwie bramki mogły paść jak nic, kibicuje barcy, ale szkoda, ze nie padly, byłoby jeszce ciekawiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:1 dla Barcy do przerwy :=) Werder przycisnął nieźle :> ale obrona Barcy przypomina mi tą z naszej reprezentacji czy tam Wisły ;p Przewiduje taki scenariusz, że Werder będzie cisł i cisł, a Barca 1 kontre i gol :]]]

 

No i 0:2 Barca :] OLE :P Może pięknie nie grali, ale ważne że mają 3 pkt :]]] A to co zrobił tam Ronaldinho z 3 ( chodzi mi o tą siatę i później faul ) to było cudne :)))))

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...