Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście skróty ze spotkań dzisiejszych ? bo ładne bramki wpadły :=) miedzy innymi dla Juve, przepiekna akcja :> a to wyniki...

 

Club Brugge - Juventus 1:2

Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 0:1

Arsenal - Thun 2:1

Sparta Praga - Ajax Amsterdam 1:1

Udinese - Panathinaikos 3:0

Werder Brema - FC Barcelona 0:2

Benfica - Lille 1:0

Villarreal - Manchester Utd. 0:0

 

Ale Panathinaikos dostał haha jeszcze ostatni w grupie będzie ;). Szkoda tej Wisełki bo Grecy byli do ogrania :(.

 

BTW. Sędziowie nie grzeszyli rozumem w tej kolejce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo :=) Każdy by wolał co innego :) Ładny mecz, Ronaldo kręci ich tam jak może :> Podoba mi się jego gra, chociaż kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do niego. Ale ta fryzura nowa hehe, te długie, kręcone włosy nie pasują do niego :P. Giggs fartem strzelił a bramkarz stał jak niekiedy w PES :P. Benfica miała kilka ładnych sytuacji, mam nadzieję że się rozkręcą. Zmykam na 2 połowę.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra-strzelil dwie bramki. Trzecia Deco, wiec dobrze im ta przerwa zrobila. Powinno byc 5-1 bo Messi przestrzelil stojac 3 metry od bramki, a po strzale Eto'o obronca wybil pilke z lini bramkowej (cud ze mu sie udalo). Deco trafil z wolnego. Ronnie jedna z wolnego, a druga z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ale strasznie rwie ;] neo256 :> Akurat jak wlaczylem byl karniak i ronaldinho strzelal, ale czy strzelil to sie nie dowiedzialem :> [livescore.com -> strzelił :]]

A meczyk Man - Benfica przyzwoity, do momentu 1-1 ogladało się go całkiem milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka z wolnego cudna. :P Już pewnie po meczu, odpalę następnym razem :> No nic czekam na skróty. Ale widać, że Ronaldo nie boi się pojedynków 1vs1 a nawet 1vs4 i bardzo dobrze!

 

Obejrzałem skróty :> No i Barca zagrała fenomenalnie :D Ronaldinho profesor :> ehhh muszą wygrać LM :P Parę ładnych bramek padło w tej kolejce min. Imrahimovica z woleja, ten to ma smykałkę ^^

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku rozpoczyna się faza pucharowa ;]]]]] Barca zniszczy Chelsea, Visca el Barca!!! ;]]]]] Ale będzie meczyk ho ho ho :D

 

Wtorek na TVP1@20:45 - Real Madry vs. Arsenal!!

Środa na TVP2@20:00 - Chelsea vs. Barcelona!!

 

Szkoda, że nie ma Henry'ego w Barcie :P Z Eto tworzyliby najszybszy duet napastników na świecie ;]]] Istna rzeź ;[ Miłego oglądania. 3majcie kciuki za Barcę ;]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Barca odpłaci się Chelsea za mecz LM 2004/2005. Co do Henry'ego to mogło by być różnie. Za dużo gwiazd w jednej drużynie to może wpłynąć nie zbyt dobrze przykładem może być Real Madryt, a pozatym ktoś z pmocników by musiał siąść na ławie.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznie się wojna kibiców Barca vc. Chelsea :lol:

Mój najlepszy kolega jest kibicem barcy,cała moja okolica kibicuje barcelonie :-| I tak jz od ładnych paru lat bodajże 3 raz sie teraz spotkają te dwie drużyny tak? ps mile mnie zaskoczyła walencja poknując barce tydz temu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak z formą Barcy miałbyć rekord, a tu najpierw przegrała z Atletico, a potem z Valencią, ale Barca bez Ronaldinho to nie ta sama Barca. Ten gol Valenci to można zapisać wspólnie razem z Valdesem i tym co strzelił :lol:

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy kolega jest kibicem barcy,cała moja okolica kibicuje barcelonie :-| I tak jz od ładnych paru lat bodajże 3 raz sie teraz spotkają te dwie drużyny tak? ps mile mnie zaskoczyła walencja poknując barce tydz temu:)

I co z tego :P To był wypadek przy pracy :) Eto pojechal banany zbierać do Afryki a Ronaldinho czerwoną dostał żeby reklamę Laysów nakręcić ;]]]. Z Betisem w tej kolejce Barca wygrała 5:1 !!! Ale wcisną Chelsea ;]]]] Oby tylko obrona kuku nie zrobiła :) Także te dwa mecze to wypadek przy pracy!! Nawet na Barca TV mówili piłkarze ;]]. No wiadomo że bez Ronaldinho nie ma Barcy. Ale obojętnie gdzie by on nie był, to jakby pauzował to juz nie ten sam zespół. Także nie ma co się martwić :>

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, trzeba arsenał przygotować na oglądanie :)))

 

P.S. Podobno duch kataloni domagał się rewanżu, dlatego ich wylosowali :lol: :lol:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca odpadła rok temu przez sędziego kalosza co jest ślepy, bo Valdes był faulowany. Osobiście wolałbym żeby się spotkali w finale to by było coś. Jestem ciekawy co pokaże w tej edycjy LM Liverpool (to był dopiero finał :rolleyes: ) no i może Jerzy Dudek zagra wreszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, trzeba arsenał przygotować na oglądanie :)))

 

P.S. Podobno duch kataloni domagał się rewanżu, dlatego ich wylosowali :lol: :lol:

 

pozdro.

Wierze ze Barca zwyciezy, od tylu ladnych lat jej kibicuje :) Jeszcze pamietam czasy jak wymiatal Romario :) Pamietne sezony lat 90-tych, pozniej dol, przyszedl Rivaldo, 1999 mamy mistrza, dwa razy dobre wystepy w LM, jakby nie juve... grrr... i znowu byly lata posuchy az do 2004/05 :) Od tego momentu jest dobrze :) I w tym roku tez bedzie :D

Co do LM. Ja sie boje naszej obrony. Jest niepewna. Poza Puyol'em i Marqezem, reszte bym sprzedal... licze na Edmilsona ze cosik pomoze w defensywie moze Van Bommel bedzie cofniety zobaczymy. Boje sie tych luk. GIO jest rowniez bardzo niepewny.

Atak - tu nie mam sie czego obawiac :D Eto, Roni, Giuly i nasz as Messi ;)

Jeszcze duzo zalezy od postawy Valdes'a.

Stawiam na 2-2 w Londynie i 2-1 w Barcelonie. Obym mial racje :)

 

ojejku jestes kibicem Barcy od dawna czy moze tylko sezonowym ? :) Tylu ich teraz jest jak Barca gra dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ojejku jestes kibicem Barcy od dawna czy moze tylko sezonowym ? :) Tylu ich teraz jest jak Barca gra dobrze...

Odkąd się urodziłem ;[ Ze Stoichkovem też sobie dobrze radzili ;] Romario oczywiście że pamiętam ;] to były czasy ehh.

 

P.S. OT Żurawski właśnie strzelił 4 bramkę w meczu ligowym :o oby utrzymał formę do mundialu ;]]

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundialu też się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że Polska wyjdzie z grupy bo Kostarykę i Ekwador mamy szansę pokonać. Ciekawe z jakiej strony pokaże się w meczu LM Valdes bo w meczu z Betisem się nie popisał tą interwencją po której Betis zdobył gola, ale zato obrońca Betisu strzelił dwa gole :lol:

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 30 min przetrwac, zeby nie powtorzyla sie sytuacja z przed roku, ja licze ze Rijkaard wystawi w pierwszym skladzie Van Bommela i ten jakos pouklada nasza defensywe i bedzie czyscil srodek pola, potrafi to doskonale, Xavi nie gra a to spore oslabienie, troche nie jestem przekonany do Deco w tej konfrontacji, jego warunki fizyczne przy grze z angolami.

I cosik czuje ze Messi sprawi niespodzianke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Xaviego będzie trochę ciężko bo to on zazwyczaj on pracował za wszystkich. Co do Deco to jego wzrost niezbyt nadaje się do stylu gry Anglików, ale np. Frankowski też nie jest rosły, a walną gola Panaitinaikosowi z bani w sytuacji, w której przy nim satali dwaj wyżsi obrońcy. Obrona Barcy to nie jest najmocniejsza strona i w konforontacji z atakiem wypada słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca ma wielu dobrych piłkarzy kórych lubie własciwie to wszystkich lubie :blink: .Ale nie nawidze ich jako ,,zespół" to ich zapatrzenie w historie naprawde mnie żenuje :blink:.Jesli kibicujecie barcelone ze wzgl na ich piłkarzy,efektowną ofensywną gre to rox jesli ze wzgl naich historie i takie duperelki to naprawde radze sie zastanowić i dorosnąć :lol:

pozdrówka chłopaki

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetne widowisko. Oczywiście kibicuję Barcelonie. A o obronę nie ma co się martwić. Ja bym postawił na Oleguera na prawej flance, w środku oczywiście Puyol i Marquez, na lewej Sylvinho. Tylko, że murawa na Stamford jest beznadziejna. :/ ale będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie, to jest największa bolączka Barcy, czyli boki w defensywie :( A Chelsea ma w pomocy po bokach szybkich zawodników ( Cole, Robben ) chociaż ten ostatni mało podaje :) więc będzie ostro. Min przez to dostali (Barca) nokaut w pierwszych minutach. Także muszą pomocnicy odbierać piłkę już w połowie boiska. Rijkaard wyciągnie wnioski z poprzedniej edycji :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...