Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się świetne widowisko. Oczywiście kibicuję Barcelonie. A o obronę nie ma co się martwić. Ja bym postawił na Oleguera na prawej flance, w środku oczywiście Puyol i Marquez, na lewej Sylvinho. Tylko, że murawa na Stamford jest beznadziejna. :/ ale będzie dobrze.

Oleguer na prawa ? W zyciu ! To jest ofiara losu, nie ufam mu. Belleti powinien grac na prawej, zdarzaja mu sie bledy ale jest w miare solidny, a i ma dobre walory ofensywne, co czasem moze sie przydac dla stworzenia przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oleguar grał na środku razem z Puyolem w drugim meczu. Też mnie jakoś on nie przkonuje, chociaż Belleti też się nie popisał strzelając samobuja w pierwszym meczu. Mogła by sobie Barca Terrego kupić i by było git. Barca mogła wtedy wygrac bo miała dużo dobry sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie chce Terrego w Barcie nawet jakby taki transfer byl mozliwy. Wole Chivu, oraz A. Cole'a. Wtedy bylaby obrona...

Noo ale jedno jest pewne Henry gra u nas w przyszlym sezonie ;] Atak mamy juz masakryczny. Trzeba poszukac wzmocnien w obronie.

Nie wiem czemu nie doszlo do transferu Gallas'a, ktory nie chce grac dla smerfow. Nie mam pojecia o co poszlo.

Jeszcze Jaap Stam... odszedl za darmo z Milanu, jest starszy juz ale ma w sobie klase, jest niesamowitym obronca jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdzie Henry to będzie atak nie do powstrzymania. A.Cole byłby dobry pomimo obrony strzela jeszcze bramki. Co do Japa Stama to Barcie brakuje takich obrońców, chodzi mi o warunki fizyczne. Dlamnie dobrym obrońcą jest Hypia z Liverpoolu.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca ma wielu dobrych piłkarzy kórych lubie własciwie to wszystkich lubie :blink: .Ale nie nawidze ich jako ,,zespół" to ich zapatrzenie w historie naprawde mnie żenuje :blink:.Jesli kibicujecie barcelone ze wzgl na ich piłkarzy,efektowną ofensywną gre to rox jesli ze wzgl naich historie i takie duperelki to naprawde radze sie zastanowić i dorosnąć :lol:

pozdrówka chłopaki

:lol:

a co złego w tym że jako jedyny klub z najwyższej półki nie ma reklam na koszulce? co złego w tym że katalończycy nie czują się hiszpanami?

Właśnie historia klubu jest ważna - to dlatego Chelsea i tym podobne kluby nigdy nie będą tak sławne jak Milan, Barca, Real, Juve - do tego grona nie można dołączyć wygrywając pare tytułów i zwiększając liczbę zer na klubowym koncie.

Barca to coś więcej B) - jak będziesz kiedyś w stolicy Katalonii (a może byłeś) to może zrozumiesz o czym mowa :)

 

hmmm a zwroty typu: "radze się zastanowić i dorosnąć" to bym sobie w Twoim przypadku darował - choćby ze względu na wiek

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za wypaśny wtorek i środa się szykuję :razz:

powiem szczerze, że rok temu kibicowałem CHELSEA, ale obróciłem się przeciwko nim już w tamtym wydaniu Ligi Mistrzów przez cwaniaka trenera który pozjadał wszystkie rozumy i teraz kibicuję BARCELONIE

 

p.s co do reklam na koszulkach - kilka lat temu byłem w Barcelonie, kupiłem sobie na stadionie koszulkę, do dzisiaj jest aktualna ze względu na brak reklamy :-P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym oleguera na prawej nie przekreślal. kto ogladal mecze ligowe barcy w tym sezonie dobrze wie, ze uh-uh-ulager jest znaczenie pewniejszy na boku od belettiego, przede wszystkim znacznie skutczniejszy w defensywie od brazylijczyka. To narzekanie na oleguera przybrało juz nieco formę pewnej "manii", kiedy nie ma się co napisać, pisze się o słabym olegurze. A to błąd... Oczywiście, jak każdemu piłkarzowi zdarzają mu się słabsze mecze, ale nadal jest dobrym i solidnym obronca mającym miejsce w I składzie.

Z lewej strony chętnie zobaczyłbym Sylvinho, ktory swietnie w ofensywie rozumie się z R10, co pokazywal nie raz kiedy dostawal szansę w primera.

Srodek jest wg mnie pewny - Puyol i Marquez. Meksykanin nie grał rok temu z chelsea i efekty widzielismy na wlasne oczy...

Gorzej jest z ustawieniem zespołu w pomocy... Pewne miejsce w srdku powienien miec Iniesta, ktory w ostatnich meczach prezentował się naprawdę dobrze, a tylko przez brak Eto'o w ataku nie zdobylismy kilku waznych goli po jego kapitalnych podaniach. Obok niego powinien zagrać Deco, ustawiony tak jak w parze z Xavi'm - minimalnie cofnięty - jego umiejętnosci w odbiorze pilki sa szeroko znane. Prawdziwą zagadką na dzien dzisiejszy moze byc pozycja def. pomocnika. Jest na nią kilku kandydatów. Boję się tylko jednego - Rijkaard moze na niej ustawic Marqueza, co oczywiscie dla pomocy bedzie duzym +, ale braki w defensywie moga byc wtedy ogromne...

O ataku nie ma co sie duzo rozpisywac, tu wszystko wydaje sie byc jasne i klarowne :) Moze trener postawi na El Triende grające w meczu z Betisem, czyli Ronni-Eto'o-Larsson? Byloby ciekawie...

 

Pozdro n' peace! :*

 

[edit]

co do reklam: nie mamy co marudzic jesli by sie pojawily - kibice posiadajacy karty czlonkowskie zdecydowali w glosowaniu, ze takie reklamy MOGA sie pojawic...

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z totomixa i kursy są całkiem całkiem.... Tym co chcą obstawić radze isć dzisiaj, bo jutro kursy zapewne polecą na dół. Najlepszy jest kurs na barce - 3,00, ale ja dałem X2 za 1,45. Ciekawie wyglądają undery w meczach Rangers - Villareal i Benfica - Liverpool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrafący zdolować?

boski żoze wysmiewającego przeciwnika, dorabający teorie spiskowe do kazdej nowinki czy przywitania sędziego z trenerem drużyny przeciwnej - to ma byc trener potrafiący zdolowac?

to po prostu trener nie potrafiący pogodzić się z żadną porażką, do tego wielce zdziwiony ze ludzie nie lubią ogladac jego czelsi - tak nudnej gry w waznych meczach nie prezentuja nawet wloskie kluby...

najlepszym dowodem na to sa kibice w anglii spiewajacy "boring, boring chelsea"

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o-skar - true true...

 

wszyscy tu ostatnio tylko o meczu Chelsea - Barca...(co w sumie nie dziwi...wg wielu speców jeden z tych klubów wygra CL), ale nie należy zapominać o reszcie klubów...

 

mam dziwne wrażenie że Real zajdzie w tegorocznej edycji daleko...sam nie wiem czemu...przeczucie ?...

 

osobiście trzymam kciuki za Barcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co pokaże w tej edycji Liverpool. Szkoda tylko że Dudek nie będzie raczej grał. Bayern pokonał nawet Juventus w grupie, a w poprzedniej edycji wygrał z Chelsea jeden mecz, ale to nie pozwoliło mu awansować. Choć będzie mu ciężkow wygrać z Milanem.

Możliwe, że Kahn nie zagra w meczu z Milanem, co jest dużym osłabieniem, gdyż ostatnio Kahn jest w dobrej dyspozycji. Jak dlamnie Bayern ma dobrego pomocnika chyba Shwancerberger (czy jakoś tak się pisze). Podobno Ronaldo chce odejść z Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich bym tak szybko nie przekreślał po tym co się stało w poprzedniej edycji. LM nie wygrają, bo Barca wygra :D. Szkoda tylko, że Wisełka i Celtic nie weszły. Niedługo mecz z USA, ciekawe co pokażą Smolarek i Żurawski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool to lipa :( chociaż niewątpliwie za sprawą Beniteza dużo ładniejszy football grają ( widowiskowy ), ale nie zawsze :(. Ogólnie nie lubię tego klubu :] A już jest głośno że Benitez do Interu ma przejść... biedny Inter :P Wszystkie zespoły są mocne, przeszli sami faworyci, żadnych niespodzianek. Dlatego też ta edycja będzie bardzo widowiskowa i emocjonująca na każdym etapie pucharowym, czyli to co lubimy najbardziej ;] Sam postawie w steesie :> Jutro już meczyk, jedyno co mnie trzyma po 10h na uczelni :[

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na co ja licze ? Na fatalnego jak zawsze Huth'a obroncy czelsi ;] Jak ta ciota zagra, a wszystko na to wskazuje to sukces jest nasz ;] Przeciez jak Eto wpadnie na pole karne to uhuhuh ;]

Licze na geniusz Roniego ;]

Messi cos pokaze, czuje to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuponik poszedł. Wygrana Realu i 2x under (mecz Bay-Milan oraz Ben-Liv). Trochę ryzykownie, ale bez ryzyka nie ma sławy :D

w sumie bayern bez kahna to nie bayern więc tu ryzyka większego nie ma, gorzej liverpool :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obwstawiłem racjonalnie, czyli na wygrane ;) Realu, bo Arsenal w dołku a Real jakby się zbudził, Milan więcej chyba nie trzeba dodawać, Liverpool bo Benfica nic nie pokazała w grupie i jest chyba najsłabszym zespołem w etapie pucharowym, no i oczywiśćie Olympique z Carew, Juninho i całą resztą tworzą czarnego konia LM :> Miłego oglądania! juz lada chwila ;]

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...