Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

A to dla rozluźnienia macie, dałem w topicu śmiechu też ;]]]

 

http://www.metacafe.com/watch/76562/always...t_side_of_life/

 

1:34 minuta jest bardzo ciekawa ;]]]]]]] Ciekawe jakby tak Del Horno wszedł :D A ten z 2:28 przebija Valdesa ;]]]]]]]

 

pozdro.

o kurrrde ale ubaw :lol2: mega lol rotfl i wogole :lol:

Piękny filmik :) jest jakis sposob zeby go zaciągnąć na hdd? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ten Mourinho nie potrafi wygrać na boisku to próbuje poza nim. A te jego prowokacje :lol:

Jose Mourinho nazwał jedną z gwiazd Barcelony - Lionela Messiego oszustem. Groził ponadto, że na Camp Nou wyśle drużynę rezerw. Szkoleniowiec Chelsea chce też, by Argentyńczyk został zawieszony za podżeganie norweskiego arbitra Terje Hauge do pokazania czerwonej kartki Asierowi del Horno za faul popełniony w 37 minucie.

 

Trener „The Blues” powiedział: “Czy warto jechać do Barcelony na rewanż? Na Nou Camp wyślę drugą ekipę, tak by moim najlepsi piłkarze mogli skoncentrować się na Premiership i FA Cup. Jak się oszukuje po Katalońsku? Barcelona to miasto kultury, w którym jest wiele teatrów, widać że chłopak dużo się tam nauczył. Nauczył się aktorstwa. Dzieciak podskoczył, sprowokował zderzenie z del Horno i tylko za to sędzia pokazał czerwoną kartkę. Nie powinno jej być. Telewizja pokaże tą sytuację 200 razy w tym tygodniu, ale czy zmusi UEFA do decyzji o powtórzeniu meczu? Michael Essien dostał żółtą kartkę w meczu z Liverpoolem, ale potem zmieniono karę i został zawieszony. Nie zmieniono jednak rezultatu. Del Horno otrzymał czerwoną kartkę i dlatego nie mieliśmy widowiska przez 55minut. Czy możemy ją anulować? Czy można ukarać Messiego za aktorstwo? Nie wiem. Nie chcę wiele mówić, bo wtedy i ja zostanę zawieszony. W każdym razie jestem bardzo dumny z mojej drużyny.”

 

Messi nie uważa się za aktora. Stwierdza: „Tak właściwie nie wiem co się stało”.

 

Trener Barcelony, Frank Rijkaard dodał: “Messi nie jest aktorem. Kopano go na całym boisku a on tego nie wykorzystywał.”

 

Bramka zdobyta głową przez Samuela Eto’o stawia Hiszpanów w korzystniejszej sytuacji przed rewanżem. W meczu gole samobójcze zdobyli Thiago Motta i gracz Chelsea, John Terry.

www.fcbarca.com

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ponadto w Anglii nazywają Messiego "Podstępnym psem" :blink:

Kiedy oni się nauczą przegrywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był drugi chamski faul Del Horno - przecież w powtórkach widać że nawet w piłkę nie celował (kilka minut wcześniej za nakładkę powinien już obejrzeć kartonik). A sprawa druga - Mourinho przygotowuje już sobie powoli wytłumaczenie na wypadek porażki w Barcelonie - jak dla mnie trener powinien się skupić na kierowaniu drużyną a nie na zwalaniu winy na innych (sędziów, pogodę, murawę, fazy księzyca czy wilgotność powietrza) - ale to nie pasowałoby do 'gwiazdorskiego' wizerunku trenera Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a nie na zwalaniu winy na innych ... murawę

Sam kazał ją zraszać a jeszcze w Londynie padał deszcz, więc sam wiedział jaki jest stan murawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest... "Czelsi" chciało zagrać poniżej pasa z tą murawą :)

W zeszłym roku w zimie zmieniali murawę dwa razy a w tym... Wesoły Romek oszczędza :)

A najlepsze było jak zraszali murawę przed samą rozgrzewką ;D

 

"Murińio" kombinuje... a to sędzia, a to tamto... on poprostu nie potrafi przegrywać [;

 

Rewanż będzie ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przepadam za chelsea. Tacy tam "wielcy miszczowie" bo sobie znalezli bogatego ruska i suszą zęby. W tym dwumeczu jestem w 100% za barcą, ale i tak to Bayern wygra Champions League... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murinho rok temu też narzekał na sędziego, że niby specjalnie wywalił Drogbę z boiska i napewno jakcy Chelsea teraz odpadła też coś wymyśli. Chelsea ma zamiar wygrać w tym sezonie CL, mistrzostwo i pucha Anglii. Ronaldo podobno ma odejść do Liverpoolu, a Balack do Interu. Nawet ładną bramkę walną w meczu z Milanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu barca nie raz udowodniła że potrafi przegrywać tak jak rok temu tak samo pierwszy mecz wygrała :lol: .Przekonamy sie w rewanżu a wy nie popadajcie w samozachwyt nad barcą bo to ona o Cl może pomarzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu barca nie raz udowodniła że potrafi przegrywać tak jak rok temu tak samo pierwszy mecz wygrała :lol: .Przekonamy sie w rewanżu a wy nie popadajcie w samozachwyt nad barcą bo to ona o Cl może pomarzyć :D

Tiaaa... tylko że tym razem wygrała na wyjeździe :P

U Siebie to już formalność [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wierzylem w Polske przed meczami z Anglia :D

 

Oczywiscie nie jest niemozliwym odrobienie przez Chelsea straty z pierwszego meczu lecz nie bedzie to latwe.

 

Pamietac nalezy, ze wygrana Chelsea 1:0 nic tej druzynie nie daje i musza naprawde ostro zaatakowac od poczatku by miec cien szansy na awans. Poza tym Barcelona u siebie bardzo rzadko przegrywa i atut wlasnego boiska moze miec tu ogromne znaczenie (oczywiscie gra na bardzo dobrze przygotowanej murawie, a nie na kartoflisku :D tez jest nie bez znaczenia dla Barcy)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie jest niemozliwym odrobienie przez Chelsea straty z pierwszego meczu lecz nie bedzie to latwe.

Jeżeli wystawi drugi skład jak mówił to jest niemożliwe aby Chelsea wyszła zwycięsko.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystawi drugi skład jak mówił to jest niemożliwe aby Chelsea wyszła zwycięsko.

 

pozdro.

Z tym drugim skladem to jest zwykly "fake". Gdyby jednak mialo to miejsce Mourinho okazal by sie trenerem pozbawionym wiary w swoich zawodnikow, a za takiego nie jest uwazany.

Odbiegajac troche od tematu pamietam z jaka determinacja Celtik odrabial straty z pierwszego meczu z Artmedia i o malo mu sie nie udalo awansowac. Oczywiscie na murawe delegowany zostal pierwszy sklad pomimo porazki 0:5 w pierwszym meczu.

Mysle, ze w przypadku Chelsea zmiany w skladzie w porownaniu z pierwszym meczem beda kosmetyczne (Drogba w pierwszej 11 i oczywiscie ktos za Del Horno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie wiem jak wy, ale ja kibicuje w tej edycji LM Lyonowi. Wedlug mnie graja (razem z Barca ) najbardziej ofensywnie. A gdy cos nie idzie zawsze Juninho cos ustrzeli z rzutu wolnego :D

 

Mam taką propozycje ,jęzli ktos sie bawi w toto mixa by zapodawał swoje typy na forum inni mogli by zarobić B)

Mówie oczywiscieo takich osobach którzy nie są na stratnym:D Jakby ktoś był chętny można by tem,at taki założyć

pozdro

Jakbyś znalazł taki temat na forum to napisz :-P Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...