Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie słowa dotrzymam do 30 czerwca sawyer out :D jeżeli barca jakimś cudem dojdzie do finału czyli ~1% :D to postawie na ną całe swoje oszczedności bo tylko chelsea moze ją pokonać:D (oczywiscie to najgorsza opcja :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lada chwila mecz ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] aaaa :P Wróciłem właśnie z zajęć ;]]]]]]]]]

 

Krzyczmy razem "Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!" :D :D : :ploom:

 

BTW. Oczywiście, że Milan ;)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA BARCA BARCA !!! MOJA KOCHANA JEDYNA !!!

 

VISCA EL BARCA !!!

 

Licze na piekne widowiska, na dobra atmosfere, w wspanialy doping cules !!! :D

 

0-0 do przerwy - Panowie ostatnie 45 min Chelsea w LM ;)

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:0 szkoda mi Messiego ;/ ronaldinho mnie rozbroił tym zagraniem pięta:D

The blues muszą sie ruszyć do ataku :mur:

 

Roni jak zwykle - pokazuje swoj geniusz ! :D Artyzm, to nie pilka, to sztuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zagraniami...:)...

 

też mi bardzo szkoda Messiego...po pierwsze widowisko wiele straciło na tym, po drugie teraz nie ma kto lewym skrzydłem dobrze szarpać...

 

Juve - Werder 0-1 !!! :D:D:D

 

Villareal - Rangers 0-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus mnie rozbraja :blink: dobrze że na nich nie postawiłem dzisiaj :lol: dziwi mnie dlaczego crespo grzeje ławe :mur: :mur: jezeli wejdzie w drugiej połowie moe byc już zapóźno :mur: .takie pytanko dlafanów barcy nie uważacie że motta gra do kitu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus mnie rozbraja :blink: dobrze że na nich nie postawiłem dzisiaj :lol: dziwi mnie dlaczego crespo grzeje ławe :mur: :mur: jezeli wejdzie w drugiej połowie moe byc już zapóźno :mur: .takie pytanko dlafanów barcy nie uważacie że motta gra do kitu??

 

Motta moze nie gra rewelacyjnie - ale gra na przyzwoitym poziomie - troszke wyrozumialosci dla jego gry - jest po kilku bardzo powaznych kontuzjach, wiec ja bym go tak surowo nie ocenial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM BARCĘ ;]]]]]]]]]]]]]]]]] I RONALDINHO ;]]]]]]]]]]]]]]]]. Piłkarz wszech czasów, bije razem wziętych maradone i pelego ;d

 

1:0 BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] sawyer miłego urlopu ;]]]]]]]]]]]]]] Eto w słupek strzelił :/ :P Ale to co Ronaldinho wyprawia to w pale się nie mieści. Szkoda Messiego bo prawa strona kulała :/

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzienks ojejku luknij mój opis:D w czerwcu stawiam kolejke jak wróce :-P .Ten Ronaldinho jest poprostu zajebisty : :D :wink: życze powodzenia FC Barcelonie w tej edycji Lm może sie spotkamy znowu za rok :D:D:D

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mourinho to jakis nie teges jest :blink: Wystawia do ataku w ostatnich minutach meczu Hutha i mysli, ze stanie sie cud :lol2: Moze sponoruje go na lewo jakis niemiaszek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Chelsea samo sie prosilo... IMHO grali za bardzo defensywnie przez cala pierwsza polowe. Choc i tak caly mecz nie byl rewelacyjny. Szkoda Messiego, w sumie w glupi sposob musial zejsc z boiska.

 

Karny w ostatniej chwili to byl raczej na pocieszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz nie byl porywajacym widowiskiem to sie zgadza, imo Barcelona grala zbyt pasywnie. Wazne jednak, ze awansowali dalej, a Drogba i spolka zakonczyli swoja przygode w LM. Romek pewnie bedzie niepocieszony i w przerwie letniej zainwestuje z 200 milionow euro w nowych pilkarzy by Ci wreszcie osiagneli cos na arenie miedzynarodowej :)

 

Podobal mi sie komentarz Koltonia na temat gry Ronaldinho. Niedokladny cytat: "To nie jest film reklamowy, to nie jest gra komputerowa, to jest futbol" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Puyol w tak głupi sposób nie zagra w pierwszym meczu 1/4 ...

 

a Ronaldinho ?...

 

jak to kiedyś Janusz Atlas powiedział o Ronaldo - "w piłkę nożną to gra Ronaldo...resztą ją tylko kopie"...dziś to samo możemy powiedzieć o Ronaldinho...

 

VISCA EL BARCA!...

 

ps...szkoda mi Werderu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz nie był porywającym widowiskiem bo żeby Barca przeszła do 1/4 finału wystarczyło jej przegranie co najwyżej 0:1, więc się nie musiała tak starać, a jeszcze Chelsea nie atakowała tak jak to było rok temu. Co innego jakby to Barca musiała odrabiać straty, ale i tak Ronaldinho pokazał kilka fajnych sztuczek, więc nie było źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nadzieja w sercach fanow Chelsea po tym rzucie karnym wzrosla. No przynajmniej do czasu gwizdka sedziego :D Dla mnie mecz taki sobie nie taki porywajacy jak pierwszy. I tym razem zle typowalem.A Ronaldinho znow sie popisal ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA BARCA JESZCZE RAZ BARCA !!!

 

Niestety nie moglem leciec do Barcelony - obowiazki :(

 

Jestem dumny.

 

Pokazali piekno pilki - BYLI LEPSI W KAZDYM WARIANCIE SZTUKI PILKARSKIEJ.

 

Celowo uzylem Caps locka - podreslam swoje emocje - ktorych nie moge ukryc ! ;)

Jestem szczesliwy

 

Zemsta jest slodka - zawsze to sobie w zyciu powtarzam...

 

Jeszcze jedno do trenera Chelsea - Moze i masz pieniadze. Ale nie masz odpowiednich wykonawcow -Szacunek dla Szpakowskiego za ta wypowiedz - kibica Barcy zreszta ;]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus mnie rozbraja :blink: dobrze że na nich nie postawiłem dzisiaj :lol: dziwi mnie dlaczego crespo grzeje ławe :mur: :mur: jezeli wejdzie w drugiej połowie moe byc już zapóźno :mur: .takie pytanko dlafanów barcy nie uważacie że motta gra do kitu??

No dobrze, ze na nich nie postawiles, bo jeszcze bys cos wygral. : P Gra sie do konca, a ty juz po 1 bramce ich skresliles...

Bramkarz werderu zlapal gale i niepotrzebnie sie rzucil na gleba, chcial zaszpanowac.

Juve ma szczescie, oby tak do konca LM. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie w lidze.

Nie obserwuje Serie A = bynajmniej widze ze jest z nimi cos nie tak - maja beznadziejny atak - to jest najwieksza bolaczka Juve.

 

Chce meczu Barca - Juve - mamy ze soba stare porachunki za pamietna porazke na Camp Nou - gol strzelony w 114 min. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce tego meczu ... bo licze na powtorke... hehehe

 

w tamtym meczu barcelona grala mizernie i to, ze wpadl gol w 114 minucie to nie byl tylko przypadek... zreszta buffon i tak by dal rade w karnych... [w tamtym sezonie bronil, jak natchniony...]

wtedy juve mialo obrone... zaluje, ze teraz graja tak slabo... zreszta licze, ze del piero sie zrehabilituje i zacznie wiecej strzelac w LM - a wtedy barca nie straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce tego meczu ... bo licze na powtorke... hehehe

 

w tamtym meczu barcelona grala mizernie i to, ze wpadl gol w 114 minucie to nie byl tylko przypadek... zreszta buffon i tak by dal rade w karnych... [w tamtym sezonie bronil, jak natchniony...]

wtedy juve mialo obrone... zaluje, ze teraz graja tak slabo... zreszta licze, ze del piero sie zrehabilituje i zacznie wiecej strzelac w LM - a wtedy barca nie straszna

Poczekajmy na losowanie ;] Jednak ja chce Juve ;] Sa slabi - w kazdym elemencie gry ;]

 

Nie musze Ci przypominac jak Barca rozbila Werder ;] W dwumeczu bylo 5:1 dla Dumy Katalonii ;] Wiec marnie widze szanse Juve w ewentualnym starciu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w nich wierze i bym ich jeszcze nie skreslal...

mysle, ze jeszcze moga sie "rozegrac"

 

oh... lippi - wroc

 

btw. te 5:1 to w grupie... a wiesz... do meczy w fazie knock-out przywiazuje sie wieksza wage [stad dobra postawa werderu] ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez wako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomnialem dodac, ze z tamtej Barcy - ktora grala z Juve - zostalo bardzo niewiele - w sumie chyba tylko 3-4 zawodnikow - wiec - watpie zeby Juve mialo wieksze szanse - zobaczymy.

 

Taka jeszcze moja osobista opinia: Edmilson - nikt o nim nie pisal - i nikt go nie docenil - jednak on w duzej mierze przyczynil sie do dobrej gr defensywnej Barcy w dwumeczu z Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki awansowi Juve mamy jeszcze polski akcent w biezacej LM... flage Legii na trybunach :D

 

Wracajac do samego meczu to Wise od dzisaj jest ulubiencem Emersona i calego Stadio delle Alpi :)

Chociaz trzeba przyznac, ze do momentu popelnienia tego fatalnego w skutkach bledu bronil rewelacyjnie chroniac niejednokrotnie swoj zespol przed strata bramki, niestety w jego przypadku to byly mile zlego poczatki.

 

Co do szans poszczegolnych zespolow to na etapie 1/4 finalu nie ma juz slabych druzyn (nawet takie Villarreal moze zrobic niespodzianke - kto obstawial dwa lata temu final AS Monaco z FC Porto?). Chcialbym oczywiscie zeby Barcelona zdobyla w tym roku LM tylko to nie bedzie takie proste. Nawet jak trafia na slabszy w obecnej chwili Juve to moga miec problemy. Graczy takich jak Nedved, Trezeguet, Ibrahimovic, Del Piero nie trzeba nikomu przedstawiac i kazdy z nich moze indywidualna akcja przechylic losy meczu na korzysc swojej druzyny. Nie zapominajmy tez o Buffonie, ktory jest jednym z najlepszych bramkarzy swiata. Thuram i Vieira chociaz najlepsze lata maja za soba do "ogorkow" tez nie naleza. Osobiscie nie chcialbym zeby Barcelona trafila na Juve w 1/4 finalu bo moze byc im naprawde ciezko pokonac ta poprzeczke, ktora jest dosc wysoko ustawiona.

 

EDIT

Podam taki bardzo stary przyklad jaka pilka potrafi byc nieobliczalna.

W 1954r na MS Wegry w fazie grupowej pokonaly RFN 8:3 by w finale ulec Niemcom 2:3.

To tylko tak w formie ciekawostki pisze bo byc moze ktos o tym nie slyszal :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...